• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Obchod

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Zdravím, dnes som vymenil kombinovane za 10 kameňa a 15 mramoru 25 ks farbiva. Obchod mám zaznamenaný v histórii, akurát farbivo nemám pričítané v sklade. U kolegu z cechu je všetko v poriadku a suroviny má, teda predpokladám, že to bude bug.
Účet je na Arvahalli a meno hráča Mauso
Vďaka za pomoc :)
 

DeletedUser2157

Hosť
A urcite si ho vymenil? Darmo , ze mas prislusny tovar,ked nemas body vyskumu!
Na obchodovanie, TOTIZ, je nutne mat najprv body vyskumu a potom mozes nieco robit.
Pozri si lepsie hlasenia pocas obchodu, je to take male nenapadne a hlavne, tusim ze, cervene, taka mala hlaska, zozen si body vyskumu a potom plac ze ti nemeni tovar! Inac obchody idu na 100 % a v pohode, bez ziadnych problemov.
P.S. Este si spominam , ze mozno si obchodoval kombinovane? A to je co za hlaska ???
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser98

Hosť
ehm...rovnaká chyba sa stala aj mne...obchod prebehol a zásoby nikde :(. na hernú podporu som to nahlásil ako chybu, ale čo s tým dalej? a veteran načo prosímťa máš takúto zbytočnú pripomienku? ved jasne napísal že to má zaznamenané v historii nie? mne sa to stalo na brisgarde.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore