• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Obchod

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

maximax

Nový člen
Do r...i. Tak prečo sú tam zobrazené peniaze a nenapíšu že výskumný bod!!! Vrrrr... prišiel som o fasa obchod!
 

DeletedUser2565

Hosť
:DD ...maximax , splnil si už aspon jeden Vianočný Event ??? ... ak by si sa aspon trocha zahladel do tabuľky hore , v pravo , všimol by si si že tam vôbec nie su zobrazené ... pre teba ,,peniaze" pre ostatných Mince . :) a slovo riti ma 4 písmená , čiže ak vypíšeš 2 písmená, nemusíš dávať 3 bodky :)
 

DeletedUser2810

Hosť
:DD ...maximax , splnil si už aspon jeden Vianočný Event ??? ... ak by si sa aspon trocha zahladel do tabuľky hore , v pravo , všimol by si si že tam vôbec nie su zobrazené ... pre teba ,,peniaze" pre ostatných Mince . :) a slovo riti ma 4 písmená , čiže ak vypíšeš 2 písmená, nemusíš dávať 3 bodky :)
si zabil ****:D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2027

Hosť
:DD ...maximax , splnil si už aspon jeden Vianočný Event ??? ... ak by si sa aspon trocha zahladel do tabuľky hore , v pravo , všimol by si si že tam vôbec nie su zobrazené ... pre teba ,,peniaze" pre ostatných Mince . :) a slovo riti ma 4 písmená , čiže ak vypíšeš 2 písmená, nemusíš dávať 3 bodky :)
ako viec so pisal? mozno to bolo ze do rucki potom by to sedelo :eek:)))) to i nie.... :eek:)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore