obyvatelia

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser28

Hosť
ja som mal -90 a ked som postavil dom tak mi nabehlo podozrivo vela obyvatelov...inak som to hlasil na support zatial sa mi neozvali
 

DeletedUser1818

Hosť
Je možné že bol vtedy zle prerátaný počet ked si napr. postavil nejakú budovu a potom čo sa to dodatočne upravilo tak sa to muselo odobrat do mínus.

PS:Vám už to ide?
 

DeletedUser46

Hosť
ešte nám to nejde ... napriek všetkým pokusom :-D .. už sa na tom smejem, ale hnevá ma to :-(
 

DeletedUser1818

Hosť
Je to s najvačšou pravdepodobnostou sposobne tým updatom ktorý sa práve rieši,dokým neuvidíte že nabehla verzia 0.10.1 tak to asi nepojde.

Ale! Zdá sa že ten nový update rieši dost vela doležitých bugov,takže radšej si teraz den dva počkat a nech to ide poriadne jak hrat niečo ozaj prvoplánové.
 

DeletedUser46

Hosť
to dokážem pochopiť, ale neviem pochopiť to, že niekomu to ide a niekomu nie ... nie som expert na PC, ale je mi to divné
 

DeletedUser

Hosť
aj ja som mal +28 obyvatelov a po vypnuti hry a yapnuti cca po hodine mi nabehlo -11 obyvatelov... !!!!
UZ KONECNE S TYM NIECO ROBTE !!!!
PRETOZE O CHVILU NAS TO PRESTANE BAVIT A KTO VAM TO BUDE HRAT ?
 

DeletedUser1818

Hosť
Tak to máš pravdu,tých chýb je strašne vela,u mna táto hra dost klesla škoda snád sa to dá do poriadku,no možno už bude neskoro.
 

DeletedUser

Hosť
teraz mi ukazuje 61 obyvateľov k dispozicii a idem dať pozbierat mince a hneď ako som na jednu chatu klikol,tak mi to ukazuje, že mám uz len 29 obyvateľov k dispozicii...pozrem na počet obyvateľov a stale sa mi to takto meni....kolko vlastne mam?
moze sa uz niekto na to pozriet?
 

DeletedUser

Hosť
Mám pocit že ono to pripočítava obyvateľov aj z domov ktoré sú práve vo výstavbe (aspoň mne to tak spravilo). Napríklad som mal vo výstavbe doskový dom - pripočítalo mi to 111 obyvateľov aj keď ešte nebol dostavaný. Čiže takto sa dá dostať aj do dočasného mínusu obyvateľstva :rolleyes:
 

DeletedUser26

Hosť
aby som upresnila ako to vzniklo....normálne som mala samozrejme obyvateľov do plusu..lenže ako si asi väčšina všimla, tak pri vyberaní surovín, vyberaní hotových jednotiek a pod. to skáče (bug)...takže v okamihu, ako mi to vyskočilo hore (nezmyselne), tak som predala dom, ktorý by normálne nemal ísť predať...takže ani po nijakom refresh ani ničom inom by mi nenaskočili...to -14 bol môj aktuálny pravdivý stav obyvateľov - a to by sa nemalo stávať :)
 

DeletedUser28

Hosť
ja som vybral lukostrelca z vyroby a mi ukazala +111 obyvatelov a pritom som nemal rozostavanu budovu takze pravdepodobne je to chyba na ktorej treba popracovat

Edit: F5 a pocet obyvatelou sa upravy na aktualny pocet
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1810

Hosť
Sa mi na tom páči, že aj keď si v mínuse, je "obyvateľstvo k dispozícii" :D :D
 

DeletedUser111

Hosť
Deje sa mi to isté, pred chvíľou som klikla na ikonku mapy kontinentu a vidím ako putuje smerom hore -111 a naraz mám iba 21 obyvateľov :O! Včera sa mi stalo niečo podobné. Počas výstavby domu sa pred dokončením zobrazuje väčší počet, potom je tam po dokončení rovnaký, prípadne sa zvýši a potom naraz - nejaké číslo a je to zase menšie.. Som z toho jeleň. Idem si to viac všímať, ale to mi asi veľmi nepomôže, však :?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore