Odmeny v evente a v expedicii

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5675

Hosť
Ahojte
chcem sa spytat na tie odmeny boli tam skysa rogue,maskarny ples ,slnecne hodiny atd klikol som 4krat a iba co som minul srdcia a dalo mi najvacsiu blbost sln.hodiny a 2x7 ruzi a plany
Toto je hra tak to treba prehodnotit s tymi odmenami,hrac chce napredovat a nie upadat a aj prejdeme 3.uroven v expedicii a da 2 plany vsak to je neskutocne to treba odtial vymazat.
 

DeletedUser

Hosť
taaak je tam určité percento na získavanie danej odmeny... bolo by to príliš jednoduché keby si po každom dostal to čo by si .. Ja som dostal hneď na prvú šupu maškarný ples na A ale na C som dostal maškarný ples na druhy krát.

Ja si myslím že tie odmeny v expedícií sú férové .. keby tam boli iba odmeny s diamantami o čom by to bolo ? Za mesiac by si mal všetko čo chceš a potom čo ďalej? Hra by bola nudná nebavilo by to hráčov... a nikdy nevieš možno raz budeš skákať od radosti keď dostaneš 2 plány ktoré sa ti nedarí pozbierať mesiace...
 

DeletedUser

Hosť
Jardo čo narobis expedícia je aj podľa mňa dosť nespravodliva... ale ten event je vpohode ja som dostal hneď na prvý krát maškarný ples čo som bol štátny ale na tu budovu bude padať iba prach v inventari nič iné keďže sa mi ju neoplatí stavať a keď dostaneš rúže tak to je ties super aspoň nazbieraz viac sŕdc a máš viac pokusov na získanie odmien ktoré chceš ;);)
 

juri01

Aktívny člen
Ahojte.
Čo sa týka eventov a questov, odmeny sú podľa mňa v pohode. Skôr mám niekedy pocit, že ich je až príliš veľa, teda tých eventov.
Ale s tými odmenami v expedícii určite treba niečo robiť. Možno ani nie je potrebné ich meniť, skôr pridať napríklad ďalšie budovy, ale ja by som zrušil tú percentuálnu pravdepodobnosť, aby bola rovnaká šanca získať ktorúkoľvek odmenu a bolo by to len o náhode. Lebo určite každý bude frflať, keď má v inventári 10 alebo 20 kusov nejakej prémiovej dekorácie, veď to ani predať nemá význam, nič za to nedostanem...
 

DeletedUser5675

Hosť
Ahoj Sielyn
zaujmave ze si dostal maskarny ples ci na 1 alebo 2 pokus a mne davalo iba blbe slnecne hodiny
 

DeletedUser5683

Hosť
V eventovej truhlici je percentuálna pravdepodobnosť, že vyberiete požadovanú odmenu, aká pravdepodobnosť momentálne je vyhrať budovu alebo predmet, zistíte po kliknutí na modrý trojuholník s otáznikom. Výhry sú náhodné, čo je spravodlivé. Určite má FoE vyváženie zábavy, vzrušenia, , odmeňovania za vykonané úlohy a zdravého boja, keď viem, že nedostanem všetky budovy, typy armád a predmety v jednom evente. To by nás hra prestala rýchlo baviť. O druhu, type a množstve odmien v truhlici sa môžeme baviť na fóre, ale podstatné je všetko napísať do Návrhov & Nápadov, aby sme sa tým zaoberali. Rovnaké platí pre diskusiu o odmenách pri Expedícii. Vaše pripomienky patria do sekcie Návrhy & Nápady.
 

DeletedUser4391

Hosť
Ano ale veľa hráčom sa to nepáči pretože ak vyhrajete jackpot 2000 sŕdc tak aj tak z toho dostanete veľký prd veď studňa stoji 5250 normalny hráč vyhrá so šťastím 1 studňu a s odmenami v expedicii tie koncové odmeny boli zlé pretože po toľko usília a času na konci dostanete pre niekoho bezcenný plánik to mohli dať rovno aj super premiovu budovu alebo zhoršiť predchadzajuce ceny
 

DeletedUser

Hosť
Ja som zase za ten názor, že cechové expedície sú robené kvôli cechu... (preto sa tak aj nazývajú :D) čo znamená, že hlavný dôvod prečo robiť expedície sú body nazbierané pre cech. Tie odmeny pre hráčov by sa mali brať ako bonus a nie ako hlavná pointa cechových expedícií
 

juri01

Aktívny člen
Sielyn, ale keby tam tie odmeny neboli, tak by sa všetci na tú expedíciu vykašľali. 9 z 10 hráčov nezaujímajú body pre cech, lebo aj tak trvá večnosť, kým sa cech posunie aspoň o jednu úroveň (mám na mysli body len z expedície, CvC radšej ani nespomínam, tie sú len pre vyvolených).
 

DeletedUser5683

Hosť
Tak by potom bolo na mieste navrhnúť niečo pre posilnenie celého cechu v expedíciách a nežiadať odmeny pre jednotlivca - hráča. Alebo sa mýlim?
 

DeletedUser4391

Hosť
Čo vidim na tom obrazku mas to pripojene aj velkou cestou tie nove budovy treba mat pripojene k velkym cestam alebo ako?
 

DeletedUser4391

Hosť
Gratulka, myslím si že máš vydarený týždeň :D ako sa ti zdala obtiažnosť 4. úrovne? ja sám tam nemám ako dôjsť kvôli surovinám v cechu, tak sa musím pýtať miestnych :D
 

DeletedUser4788

Hosť
@ morphium , inac to dostanes aj na 2 urovni ( moj aktual svet C . pozri ... inac to si dostal za usilie na svetu B ? sikulka kamo , si dobry , klobuk dole !

Inac bude nejaky update v krcmach ? Kedze uz mam vsetky stavky na max , obranu a utok nepotrebujem posilit a mam uz +++ bodov v krcme . Vidim rozsirovat krcmu nemusim , body z krcmy nepotrebujem , mince nepotrebujem , zasoby tak isto proste nic ... je potrebna vobec ta krcma ?

Upozornenie: Svoje príspevky sa nesnaž zvýrazňovať používaním BB kódov
Kód:
[b][/b] a [u][/u]
Má to potom za následok zmätočný dizajn príspevku, ktorý špatí celú tému. (Jooguda, 15.2.20147)
 

DeletedUser

Hosť
@ morphium , inac to dostanes aj na 2 urovni ( moj aktual svet C . pozri ... inac to si dostal za usilie na svetu B ? sikulka kamo , si dobry , klobuk dole !

Inac bude nejaky update v krcmach ? Kedze uz mam vsetky stavky na max , obranu a utok nepotrebujem posilit a mam uz +++ bodov v krcme . Vidim rozsirovat krcmu nemusim , body z krcmy nepotrebujem , mince nepotrebujem , zasoby tak isto proste nic ... je potrebna vobec ta krcma ?
Ty už síce máš všetkého dostatok ale veľa hráčov nie a myslím si že je vpohode keď sa to tak vezme ;-) a keby prišiel niaky update tak by som bol rád a myslím že aj veľa iných
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore