• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Nedá sa overiť Odmeny za reklamné videá

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

SAMAEL

Nový člen
Ahojte,
chcel by som nahlásiť pravdepodobne chybu:
Po nainštalovaní poslednej aktualizácie mi nefungujú reklamné videá s odmenami. Truhlice, denné video v hrade, video posilnenia hostinca skrátka nič. Akonáhle ho chcem spustiť, nabehne len biela obrazovka a nič sa nedeje. Ako som písal, je to takto od poslednej aktualizácie.
Hrám na mobile.
Za odpoveď ďakujem.
 

SAMAEL

Nový člen
Ahojte,
chcel by som nahlásiť pravdepodobne chybu:
Po nainštalovaní poslednej aktualizácie mi nefungujú reklamné videá s odmenami. Truhlice, denné video v hrade, video posilnenia hostinca skrátka nič. Akonáhle ho chcem spustiť, nabehne len biela obrazovka a nič sa nedeje. Ako som písal, je to takto od poslednej aktualizácie.
Hrám na mobile.
Za odpoveď ďakujem.
Už to zrazu funguje...
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Ahojte,
chcel by som nahlásiť pravdepodobne chybu:
Po nainštalovaní poslednej aktualizácie mi nefungujú reklamné videá s odmenami. Truhlice, denné video v hrade, video posilnenia hostinca skrátka nič. Akonáhle ho chcem spustiť, nabehne len biela obrazovka a nič sa nedeje. Ako som písal, je to takto od poslednej aktualizácie.
Hrám na mobile.
Za odpoveď ďakujem.
Ak sa to stane znovu stačí keď ukončíš hru a na novo ju spustíš. Hra funguje na pozadí aj keď ju nevyužívaš. Mne sa to tiež stalo aj jednému hráčovi v cechu
 
Naposledy upravené :
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore