• Zimná udalosť 2022

    Milí hráči, pripravte sa opäť vymaľovať mesto na bielo!
    Naša nová zadávateľka úloh Ami potrebuje vašu pomoc s rozsvietením Mistletownu na sviatočnú sezónu.
    Pomôžte jej s výzdobou, vypočujte si jej príbehy, bavte sa pri rozbaľovaní darčekov a vyhrávaní čarovných cien, ako je nová Veľká cena Čokoládovňa! Pre viac informácií kliknite tuto!

Oznámenie Oficiálne stanovisko k situácii na Ukrajine

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Vážení hráči,

v posledných dňoch všetci s veľkým zármutkom sledujeme ničivé účinky ruskej armády napadajúcej Ukrajinu. Skutočne nám trhá srdce, keď vidíme zničujúce vojnové scény z tejto časti sveta. Žiadna duša na svete by nemala prejsť spôsobeným utrpením, devastáciou a stratám kvôli vojne, a predsa je to realita pre milióny ľudí v posledných dňoch. InnoGames venovalo 10.000 EUR Červenému krížu, známej organizácii, ktorá sa zameriava na humanitárnu prácu, od pomoci utečencom, až po školenie lekárov.

Okrem toho sa snažíme dostať prikrývky, nafukovacie postele a ďalší tovar organizáciám zodpovedným za pomoc ľuďom na Ukrajine, ktorí museli opustiť svoje domy kvôli tejto hroznej vojne. Vieme, že je veľa ľudí, ktorí by chceli pomôcť a nevedia presne ako. Na Ukrajine máme krásnu a silnú komunitu hráčov a radi by sme ich v týchto časoch podporili.

Preto sme sa rozhodli podeliť sa s vami o dôveryhodný zoznam spôsobov, ako môžeme my všetci spoločne podporiť ľudí na Ukrajine v takýchto tiesnivých časoch: https://www.globalcitizen.org/en/content/ways-to-help-ukraine-conflict/

Buďme k sebe všetci láskaví a dúfajme, že nás čakajú lepšie a pokojnejšie časy!
 
Hore