• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Opatovne dobyvanie sektorov provincii

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Som na Mount Kilmore, ale tento bug bol aj v niekolkych predchadzajucich provicniach. Hra ma necha odficat pekny kusisko boja ( v jednom pripade zostalo protivnikovy myslim polovicne delo), nuz a ked uz mam dostatocne zdecimovanu armadu na take 16 hodinove prebudovavanie a som znacne happy ze mam dalsi sektor vo vrecku oznami mi TO ze sa vyskytla vnutorna chyba a toto TO opakuje po kazdom restarte, takze mi nezostane nic ine len ustupit a skusit to nasledujuci den opat...
... chapem mal by som asi vybudovat vacsiu armadu aby som mohol skusit nejaku inu vnutornu chybu pri boji este v ten den...
 

DeletedUser

Hosť
Neviem co to je za bug... Hra je v bete takze sa moze vyskytnut vselico...
 

DeletedUser26

Hosť
aj mne to občas robí....pomôže len to, že nedáš po tom nútenom reštarte boja ústup, ale ideš znova a skúsiš najbližší pohyb s inou vojenskou jednotkou alebo dať zásah na inú vojenskú jednotku ako si plánoval predtým....aj keď to samozrejme neni ten najvýhodnejší ťah, ale pustí ťa to

niektoré vojenské jednotky niekedy navzájom "zblbnú"...malo to byť tuším v nejakom update odstránené, ale aj tak to občas robí...
 

DeletedUser98

Hosť
plne súhlasím s crux...mnohokrát to urobilo aj mne a pomôže presne to čo píše ona...kedže ja nerád prehrávam boje tak radšej prídem o jednotku alebo aj o pár z nich ale boj dokončím. proste vždy vyskúšaj druhý najlepší ťah podla teba...ak ťa to znovu reštartuje tak to skúšaj postupne s ťahmi ktoré sú horšie a horšie...raz ťa to len pustí :). ja si z toho už ani nerobím hlavu lebo som prišiel na to ako ten bug obísť...ale samozrejme chyba to je.
 

DeletedUser

Hosť
:) dikes za odpoved ( aj ked, to uz som to dopracoval ked mi s onlineovkou radia dvaja dochodcovia :))) ... zvazoval som tuto alternativu, len sa mi to bohuzial stava pri boji kusi a berserkerov proti gardistom, dlhym lukom a obrnenym rytierom... to je tak niekedy jeden tah aj za styri :-uaaa ... dokonca dvakrat som vypustil tah a nechal ist TO, ale akurat som pravdepodobne vyfasoval do protiutoku rovnako zlu kombinaciu tak si to uspesne padalo dalej.
Ono v zasade by som o tom ani nebol pisal ( to boli v skutocnosti moji oblubeny kamarati : adrenalin, hnev a frustracia :))), predpokladam ze to bude trosku vaznejsi bug nejakej mizernej kombinacie v kode o ktorej tvorcovia tak ci tak vedia, takze som vlastne skor len hundral a stazoval sa ( a este neskor trucoval, ale to sa tazko pise, take trucovanie )...

Peknu nedelu a poprosim zbierajte body trosku pomalsie, lebo mi uz volala aj kamaratka zavist, ze ci sa moze zastavit

Ola HotOffSon
 

DeletedUser

Hosť
Táto hra je riadne pripečená....núti kupovať diamanty...nedá sa pohnúť z miesta...tupý bojový simulátor- ani neumožňuje voľbu jednotky s ktorou chcem hýbať skôr...nedáva mžnosť vyniknúť lepším bojovníkom, nekumuluje schopnosti resp. skúsenosti bojovníkov...žiadny hrdinovia čím by boli odlíšené armády protivníkov...strašná sterilita hry..
 

DeletedUser98

Hosť
aaa nepodceňuj vkus dôchodcov :)). ono to je samozrejme blbé keď to robí také chyby...aaale s tými tvojimi kamoškami by som sa snažil opatrne...skôr len tak na pivo chodiť a na zábavu si našiel iné kamošky na rozveselenie :D. šak vieš ako to býva u slávnych bojovníkov...niet nad to po dobrom boji nájsť vedľa seba dobrú ženu :D
 

DeletedUser

Hosť
xi alebo po krasnom boji rychlu zenu :) ... tak konkretne tieto kamosky na pivo neberiem, po tretom sa vzdy rozkokosia ... inak ten manik co to tu spamuje... Nie je sice hrib, ale neznasa tuto hru. :)

Ola
 

DeletedUser98

Hosť
nooo...ono niekedy ani nie je podstatné z akých dvoch slov sa to slovné spojenie skladá, podstatné je v mnohých prípadoch aby hlavne to druhé slovo bolo "žena" :D . či je už rýchla, dobrá, vrtká, dobrá kuchárka...fuj ale som to pekne sklzol...do kuchyne :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore