• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Pár nápadov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Danober

Aktívny člen
Ahojte,

Mal by som pár nápadov na vylepšenie alebo spestrenie hry:

1. Keďže sa mi často v okolí vyskytujú susedia, ktorých hlavnou dennou úlohou je napádanie ostatných aj keď podľa ich skóre a armády s ktorou útočia na to nemajú, tak mám za to, že len skúšajú prepadávať. U mňa to väčšinou dopadne tak, že súper ustúpil. V takomto prípade navrhujem aby som ho už nemusel napádať ale jeho trúfalosť potrestať rovno možnosťou plienenia, bitku som v podstate vyhral a odmena pripadá mne. Ide skôr o odradenie dotieravých hráčov, kto na to má nech bojuje, ale jeho boj nebude bez rizika v prípade ak ho prehrá.

2. Château Frontenac – mohol by sa upraviť bonus z tejto budovy aj na incidenty, ktoré sú na pozemku. Budova by bola potom zaujímavejšia.

3. Pridať druhú aktualizáciu na signálny oheň (na úroveň 3) a jednu na obradný plameň (na úroveň 2), touto aktualizáciu by sa nepridával bonus do obrany mesta, ale do útoku pri bránení mesta. Budov, ktoré majú túto schopnosť je málo.

4. Zobrazovať zostávajúci čas do zberu z VB napríklad v záložke prehľad danej budovy. už to tu bolo veľa krát a oproti verzii na PC je škoda nevidieť to v mobilnej app.

Zatiaľ toľko
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ďakujem za návrhy.

1. Nemyslím si, že by postihovanie nevydarených pokusov o rabovanie nejako zlepšilo hru.
Skôr by bolo lepšie zavedenie nejakého filtra v radnici, ktorým by sa odfiltrovali také nevydarené rabovania.
2. Château Frontenac je už dosť silná budova, vývojári ju nechcú viac posilňovať.
3. Toto v pláne zatiaľ nie je. Je ale možné, že sa v budúcnosti pridá nejaká budova, ktorá posilní útok pri bránení mesta.
4. Je to jeden z častých návrhov. K tomu toľko, že do mobilnej verzie sa postupne pridávajú funkcie (pri ktorých je to možné), ktoré sú v prehliadačovej verzii.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore