Panel susedov, členov cechu a priateľov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

QppZoon

Aktívny člen
Zdravím, zrejme som objavil takýto bug:
c9fafc536c2546d6b5003b687026a473.jpg

Keď prejdem kurzorom na tento panel a chcem "pomôcť", navštíviť hostinec alebo niečo podobné, tak sa mi tam dosť často zobrazí popis budovy, ktorá sa nachádza za týmto panelom. Je to dosť otravné a keď chcem aby zmizol, tak musím prejsť kurzorom niekam inam. Niekedy zakryje aj funkčné tlačidlá, na ktoré sa síce dá potom kliknúť, ale nie je vidno, kde sú. Myslím si, že by sa to stávať nemalo, teda pokiaľ to nie je zámer.

A ešte jeden:
Hneď po načítaní hry, keď zavriem "Históriu udalostí", ale nie sú načítané všetky ikonky v tomto zozname, a chcem kliknúť na hociktorú ikonu z týchto:
e00d1bb382c94300bb274966c22c9400.png

tak mi namiesto toho zobrazí okno s budovou, ktorá sa za týmito ikonami nachádza. Čiže, keď tam mám postavenú nejakú VBčku, tak mi zobrazí okno s prispievateľmi.

Toť moje postrehy :)
 

DeletedUser5683

Hosť
Vypadá to, že kurzor reaguje na budovy mesta a všetko nad nimi ignoruje, pri načítaní stránky by som to ešte bral, ale aby možnosti budov presahovali cez panel s priateľmi, členmi cechu a susedmi?
 

QppZoon

Aktívny člen
Veď hej, po načítaní stránky to ešte pochopím, veď nie všetko je hneď načítané a 100%ne funkčné, ale keď už je všetko načítané, tak to už asi nebude s kostolným poriadkom :D
 

DeletedUser5683

Hosť
Včera večer som preklikával pomoc priateľom a dám krk na to, že sa mi trikrát objavil popis budovy pod panelom s priateľmi. Ale popis zmizol skôr ako som stačil zareagovať a urobiť screen.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore