Pevne stanovený čas zberu budov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Harbinger

Člen
Napadlo ma, čo ak by si hráč mohol nastaviť čas, v ktorom by mu prišiel zber, mohlo by to fungovať úplne rovnakým systémom ako denné výzvy.

Pri VB ak by hráč uzavrel úroveň dostal by "zber" a ďalší by mal až v stanovený čas.
 

Nixa

Nový člen
To by potom stacilo sa zjavit kazde 2dni na dvojzber... a to sa stavim ze vyvojari nezamyslaju. Hra ponuka neustale nejake vyzvi a zber je jedna z nich.
 

Harbinger

Člen
To by potom stacilo sa zjavit kazde 2dni na dvojzber... a to sa stavim ze vyvojari nezamyslaju. Hra ponuka neustale nejake vyzvi a zber je jedna z nich.

A to je taký problém? Všetko má svoje výhody aj nevýhody, keď si to nepozbieraš tak ťa môžu vykradnúť.. vždy je tam riziko. A netreba zabúdať, že túto hru hrajú aj ľudia čo na to nemajú toľko času a chceli by mať zber stále o tej istej hodine a minúte. Myslím že by ju hralo ešte viacej ľudí ak by bola takáto možnosť, a čo že len raz za dva dni, lepšie ako vôbec.
 

Krokous1838

Aktívny člen
produkciu z niektorých budov možme jednoducho kúpiť za diamanty aby rovno tá produkcia pofrčala do inventáraFCB4300E-F577-4296-84DF-853545A39127.jpeg
pre pochopenie (obrázok)
 
Naposledy upravené :

Krokous1838

Aktívny člen
Ak to dobre chápem, v hre už je možnosť zberu všetkých budov za 5 diamantov čo je v poriadku ale vôbec to nemá nič spoločné s touto témou

Ale ja som to myslel, že v ten čas ktorý si stanovíš môže tá produkcia ísť automaticky do inventára

Chcel som na to niečo vymyslieť ako bonusové
 

ajja

Člen
Ahoj. má to potenciál. Predpokladám, že hráči nevyužívajú tlačidlo pre zber. Veď kto by míňal diamanty, keď stačí potiahnuť myšou po mape (vieme, že keď držíme tlačilo myši, či prst na dotykovej obrazovke, tak sa všetko zberá, až do jeho pustenia). Tlačidlo automatického zberu by získalo význam, keby sme si mohli načasovať zber a hráči by ochotnejšie investovali. Kliknutím na tlačidlo by sme určili oneskorenie, napr. 23:55:00 h. Zber by sa uplynutím času vykonal. Čo by nebolo dokončené by sa samozrejme nezberalo. Mohli by ste prísť neskôr z práce a pozberané míňať. Myslím, že tvorcovia sa potešia nápadom, ktoré prinesú používanie diamantov.
 

Krokous1838

Aktívny člen
dobrý nápad, a mohlo by to byť aj lacnejšie ako 5 diamantov :), i keď ono to nieje moc, ale radšej investujem na niečo iné
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore