• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Počet použití pre balíky bodov výskumu

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Afynyth

Člen
Návrh:
Možnosť zvoliť ľubovoľný počet použití balíkov výskumu a s tým aj zvýšiť maximum bodov k dispozícii na 1000.

Určite to mnohí poznajú, keď chcú použiť naraz väčšie množstvo bodov, či už z inventára alebo priamo pri prispievaní do VB, a musia pracne vyklikávať množstvo balíkov na to aby ich použili.

Teraz uvediem príklady s využitím iba balíkov 10 bodov výskumu, pričom chcem celkovo použiť 200 bodov na 1 VB, starým a novým spôsobom.

Po starom:
1.) Prídem do inventára, kliknem 10x na (kladivko) "Použitie" a 10x pre potvrdenie na "Použitie" (bez kladívka :) ). Potom opustím inventár. Prídem do danej VB (k nej sa tiež musím nejako dopracovať). Použijem daných 100 bodov. Opustím VB. Idem do inventára a zase 10x kliknem na "Použitie" a zase 10x potvrdím. Znovu musím vyhľadať danú VB. Znovu použijem 100 bodov.
2.) (Šikovnejší spôsob) Prídem do danej VB a kliknem 20x na + ("Kúpte body výskumu pre túto budovu") a 20x klik na "Použitie".

Inými slovami, je to príšerne zdĺhavé a nezáživné. :)

Po novom:
1.) Prídem do inventára, zvolím množstvo 20x, kliknem na "Použitie" (iba 1x) a potvrdím (iba 1x). Prídem do VB. Použijem 200 bodov.
2.) Prídem do VB. Kliknem na +, zvolím množstvo 20x a kliknem na "Použitie" (iba 1x).

Záver:
Výrazne rýchlejšie a praktickejšie. :)
 

DeletedUser5683

Hosť
Niečo podobné už navrhoval i Morphium a oba návrhy sú veľmi dobré. Niečo obdobné sa plánuje zapracovať do hry, nakoľko prispievanie do VB vo vyšších leveloch je dosť obtiažne. Preto odporúčam sledovať aktualizácie a priebežne sa domáhať nápravy :)
 

DeletedUser6092

Hosť
Návrh je síce dobrý ale nemyslím si že dačo také zriešia !
Osobne by som prijal a navrhoval vytvoriť v inventári balíčky za 100 bodov a 500 bodov výskumu :)
Uľahčilo by to absolútne všetkým hráčom čo klikajú level VB nad 50 a samozrejme potom málokto buduje VB aj vyššie !!! Týmto by VB nemali taký limit pretože kto potom bude klikať level 120 a viac ak bude treba klikať 8000 bodov ?
Samozrejme je to len môj názor a návrh pretože ja patrím k tým hráčom čo klikajú množstvo bodov a dakedy by sa veru rýchlejšie riešenie aj hodilo lebo nie vždy je čas na klikanie 15 000 bodov a viac :(
 

DeletedUser5785

Hosť
Mne by sa napríklad páčilo mať možnosť vybrať si, koľko BV z inventára chcem použiť a aby zvyšok ostal v inventári. Príklad: mám 45 bodov v inventári a potrebujem 8. Kliknutím na kladivko zadám konkrétne číslo, ktoré sa mi pripíše na lištu a potvrdím to. V tomto prípade by ale asi BV museli byť pod jednou položkou ako medaile a nie rozdelené po balíčkoch. Rovnako ako navrhoval Morphium, vo veľkolepých budovách by sa zadalo konkrétne číslo (napr. 1479) a kliklo by sa na prispieť.
 

Afynyth

Člen
Osobne by som prijal a navrhoval vytvoriť v inventári balíčky za 100 bodov a 500 bodov výskumu :)
Tento návrh sa mi tiež páči a určite by som za neho hlasoval. Má to však možno jeden háčik - pri odmenách, kedy dostáva človek stovky bodov, by zrejme dostával takéto balíky, avšak nie vždy by možno chcel využiť až 500 bodov naraz. :confused:
ALE
Mne by sa napríklad páčilo mať možnosť vybrať si, koľko BV z inventára chcem použiť a aby zvyšok ostal v inventári.
V tomto prípade by ale asi BV museli byť pod jednou položkou ako medaile a nie rozdelené po balíčkoch.
je perfektný nápad, ktorý by riešil všetko a má moju najväčšiu podporu :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore