Pocet priatelov viac ako 80

DeletedUser6082

Hosť
Ahojte, prosim potrebujem radu. Idem prijat k mojim priatelom dalsieho hraca a vypisuje mi to, ze mam uz viac ako 80 prijatych hracov, ktorym som poslala pozvanku. Ako sa to da vyriesit prosim bez toho, aby som si povyhadzovala podstatnu cast priatelov?
Dakujem.
 

DeletedUser5954

Hosť
Ahojte, prosim potrebujem radu. Idem prijat k mojim priatelom dalsieho hraca a vypisuje mi to, ze mam uz viac ako 80 prijatych hracov, ktorym som poslala pozvanku. Ako sa to da vyriesit prosim bez toho, aby som si povyhadzovala podstatnu cast priatelov?
Dakujem.


Ahoj, jediné rozumné riešenie nech ti pošle pozvánku dotyčný ktorému chceš. ;)
 

DeletedUser6082

Hosť
Ostáva už len jediná možnosť,jeden z vás musí vyhádzať priateľov.
Dolezite je asi, aby si prepustil priatelov, ktorych si prijal ty nie?
Ked ano, tak navrhujem vyvojarom hry, aby sa nejako oznacili priatelia, ktorych som prijala ja a ktori si prijali mna:)
 

DeletedUser5954

Hosť
Dolezite je asi, aby si prepustil priatelov, ktorych si prijal ty nie?
Ked ano, tak navrhujem vyvojarom hry, aby sa nejako oznacili priatelia, ktorych som prijala ja a ktori si prijali mna:)


Myslím si že sa to počíta rovnako prijatý alebo poslaný. :p
 

DeletedUser6082

Hosť
Jop, daj vedieť či už pôjde. Už pri 80 priateľov by ti malo isť poslať. :)
prezradim ti tajomstvo, ked mas 79 priatelov napr. a dvaja ti poslu ziadost o priatelstvo a neprijmes ich este, pocitaju sa uz do tvojich priatelov...toto bol moj pripad teraz. musela som ziadosti odmietnut a potom to uz slo:)
 

DeletedUser5954

Hosť
prezradim ti tajomstvo, ked mas 79 priatelov napr. a dvaja ti poslu ziadost o priatelstvo a neprijmes ich este, pocitaju sa uz do tvojich priatelov...toto bol moj pripad teraz. musela som ziadosti odmietnut a potom to uz slo:)

Niečo nové som sa pri tejto diskusii aspoň naučil. :p
 
Hore