Podvody a trest

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5364

Hosť
LOADING
jedna sa o cech ktorí je plný multiúčtov a tým pádom Náš silný cech krorý ide aj za diamanty na prehru ,. ostatné info podám ešte dnes ale chcel by som vedieť od vedenia či taký cech by mal byť diskvalifikovaný alebo spravime si všetcia účty a napíšeme že máme početnú rodinu !!!!!!!!!!!:)
 

DeletedUser5364

Hosť
dodám všetko a je to na zváženie lebo tým upadá kvalita a sranda a zábava z hry (nehovoriac o minutých diamantoch uuuuplne zbytočne!!!)
 

DeletedUser5364

Hosť
jedna sa o expediciu a všetok podklad sem prilepim,nie je to zabava ked hraci si minuli koooopec diamantov a zbytocne !
 

DeletedUser5788

Hosť
Ak im toto prejde. Zajtra zakladam minimalne 5 multiuctov!
 

DeletedUser5683

Hosť
Chceš sa znížiť na ich nízku morálnu úroveň?
 

DeletedUser5873

Hosť
Dúfam, že to bude spravodlivo rozhodnuté a budú vyradení z expedície.
 

DeletedUser5683

Hosť
V to dúfam, aby kvôli podvodníkom netrpeli poctiví hráči a tí čo dodržiavajú pravidlá hry mali z hry zábavu.
 

pepo78

Nový člen
Ahojte, ja som sa pôvodne nechcel na fóre ani registrovať, ale toto je už riadne cez.
Hrám túto hru viac ako dva roky, stále ma to baví.
Potom príde niekto kto má XY účtov a podľa počtu bodov asi tak 2-6 mesiacov.:mad:
Pokazí celú zábavu a snaženie ľudí, ktorí majú záujem hrať túto hru.
Som naozaj zvedaví ako toto celé dopadne, ale začínam premýšľať o ukončení hry. :(
 

DeletedUser5683

Hosť
Zdieľam s vami hnev, samému sa mi nepáči nespravodlivosť a podvádzanie a veľmi držím palce, aby všetky podvody vyšli na povrch a boli spravodlivo potrestané. Ak máte nejaké hmatateľné dôkazy, posuňte ich hernej podpore, aby ihneď mohla konať a takýchto hráčov s multiúčtami hnala kade ľahšie. Je veľmi dôležité, aby sa sami hráči proti takému konaniu postavili, vyjadrovali opovrhnutie voči podvodníkom a najhlavnejšie takéto podozrenia nahlasovali hernej podpore.
 

DeletedUser5776

Hosť
Myslim ze chalani uz povedali vsetko, je to neferove jednanie voci tym ktori hraju tak ako sa hrat ma a velmi dufam, ze budu potrestani a vyradeni z expedicie!!!
 

DeletedUser5878

Hosť
No v to dufame vsetci v cechu, ze im to neprejde len tak, a budu vyradeny zo sutaze a vysledok bude pre nich anulovany. Za prve je to porusenie pravidiel, a za druhe je to povinnost toto spravit, ked niekto vyhra podvodom, a snad sa nemylim ked napisem, ze v tejto hre sa podvody netoleruju. No nechajme sa prekvapit ako zareaguje podpora, verim v spravodlive rozhodnutie....
 

DeletedUser5878

Hosť
Ale kedze to este nevyriesili, a asi ani o to nemaju zaujem, tak zatial davam do obchodu 1* s komentom k tomu. Zmenim to, ked sa ro vyriesi a nedovolia vyhravat podvodom.
 

DeletedUser5888

Hosť
Písal som na podporu, možno čím viac tam príde správ, tým lepšie. Je to dosť frustrujúce pol roka niečo budovať a strážiť si čistý štít v Expedíciách a potom to niekto, kto nevie čo znamená slovo "hra" zničí podvodom za pár dní. Nepáči sa mi to a ak sa to nevyrieši, tiež zvažujem že túto hru prestanem hrať. A navyše, takéto veci sa medzi hráčmi rýchlo šíria, čo by asi pre Inno nebola práve najlepšia reklama vzhľadom na to, čo je jasne napísané v pravidlách...
 

DeletedUser5683

Hosť
Neverím, že by nemala Herná podpora záujem riešiť podozrenie z podvodu.
 

DeletedUser5683

Hosť
Prečo vytŕhaš moje slová z konceptu? Odpovedal som hujsovi na jeho návrh zakladania multiúčtov...
 

DeletedUser5683

Hosť
Nezabúdaj, že toto je fórum a ja som moderátor, tu môžeme spolu diskutovať, hľadať dôkazy a fakty, ktoré nasvedčujú, že sa stal podvod alebo nie, dávame priestor obom stranám podozrenia, ale konečné slovo má Herná podpora.

Diskusiu uzamykám!
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore