Pomoc

  • Zakladateľ témy DeletedUser6335
  • Vytvorené

DeletedUser6335

Hosť
Prosim vas o pomoc,hru som hral cez prihlasenie FB uctom ale ja som si FB zrusil a spravil novy koli niakym komplikaciam a teraz si nemozem zahrat a prichadzam o veci da sa stym nieco robit? Nerad by som bol keby si uz nemozem zahrat,ale zacinat odznova to uz asi nie posledne mesiace som to stale hral som uz podla mna daleko.Dakujem za odpovede
 

DeletedUser5785

Hosť
Ahoj, túto úlohu som mala pred pár dňami. Mala by to byť kultúrna budova Lekár z vrcholného stredoveku
 

DeletedUser5954

Hosť
po pripade ak sa nemylim al sa das Mysou na ten otaznik ukaze ti kde sa da uloha splnit...

Si šikovný, ale tam ti ukáže iba jednu možnosť v tomto prípade to bolo kde môžeš vyrobiť lieky (ale kde získam doktora nikde)
 

uhe83

Aktívny člen
Si šikovný, ale tam ti ukáže iba jednu možnosť v tomto prípade to bolo kde môžeš vyrobiť lieky (ale kde získam doktora nikde)
ved v pohode, mne to zatial vzdy stacilo sa pozriet na otaznik a podla toho som isiel...
a Kulturna budova lekar...to am rovno spraveny odkaz, ako ma aj Sisa lu odkaz na wiki a tam hladam co nevie :)
 

uhe83

Aktívny člen
a rovno otazka na Sissy lu...
nasa slovenská wiki je oproti tej anglickej dost ochudobnena...
je problem v case to dostat aspon na podobnu uroven, alebo???
nebrat to ako ziadnu kritiku, len ako dotaz :)
 

DeletedUser5785

Hosť
Existuju 2 anglicke wiki. Jedna je oficialna, ktora obsahuje vsetky zakladne informacie a ma predpisanu formu (a nasa slovenska oficialna wiki je uz s nou skoro totozna, akuratze sa doraba par prekladov), druha anglicka wikia je neoficialna a vytvaraju ju nadsenci FoE.
Vsetky informacie a postrehy, ktore by mohli doplnit oficialnu verziu SK wiki sa snazime pridavat na forum do Strategii a navodov. Forum je predsa od hracov pre hracov :) preto ak vidite, ze by sa nieco dalo doplnit, piste o tom, spolu nieco vymyslime :) Sme predsa slovenska komunita!
 

uhe83

Aktívny člen
Existuju 2 anglicke wiki. Jedna je oficialna, ktora obsahuje vsetky zakladne informacie a ma predpisanu formu (a nasa slovenska oficialna wiki je uz s nou skoro totozna, akuratze sa doraba par prekladov), druha anglicka wikia je neoficialna a vytvaraju ju nadsenci FoE.
Vsetky informacie a postrehy, ktore by mohli doplnit oficialnu verziu SK wiki sa snazime pridavat na forum do Strategii a navodov. Forum je predsa od hracov pre hracov :) preto ak vidite, ze by sa nieco dalo doplnit, piste o tom, spolu nieco vymyslime :) Sme predsa slovenska komunita!

oki, super...
som rad, ze si to zobrala spravne tak ako so to myslel...
tak ja som prevazne narazal na info ohladom eventov, uloh k nim a vlastne asi ta neoficialna je aj preto podrobnejsia, ze ju robia nadsenci...
 

DeletedUser5785

Hosť
jj, ked si vsimnes, tak popis k eventom prakticky zodpoveda oznamom na fore. zoznam uloh prekladam a pridavam na forum do diskusnej temy k eventu. Pri velkych eventoch je niekedy dostupna dodatocna informacia, napr. v ketnej udalosti to bol zoznam odmien zlatych, striebornych a zelenych. Ale tu musim upozornit, ze som tu tabulku upravovala, lebo live odmeny sa trocha odlisovali od zoznamu na wikii
 
Hore