Poradie cechov v globálnom rebríčku

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Slovien Venet

Aktívny člen
Dnes skončili cechové boje. Zaujíma ma čo to znamená keď pred cechom, ktorom som je iný z platiny a náš cech skončil prvý v diamantovej lige.Tieto veľké rozdiely medzi ligami ako aj v počte hráčov ( ich je 35 nás 78) mi nesedia cech z platiny predbehne cech z diamantovej ligy? Zvláštne hodnotenie cechov v globálnom rebríčku žiadam o vysvetlenie
 
Naposledy upravené :

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Je to kvôli tomu, lebo víťazstvá v jednotlivých ligách majú aktuálne rovnakú váhu, tj. víťazstvo v platinovej lige má rovnakú váhu, ako je víťazstvo v diamantovej lige a poradie v rebríčku je založené najprv na ligových bodoch, ktoré váš cech aktuálne má, potom na počte víťazstiev na bojisku v aktuálnom šampionáte, po tretie na celkovom počte víťazných bodov nazbieraných v aktuálnom šampionáte a nakoniec na úrovni cechu. Postupne sa síce rebríček utrasie, avšak ak by boli tieto víťazstvá v ligách nejako ohodnotené, napríklad, za víťazstvo v platine by bol nejaký počet bodov a za diamantovú ligu vyšší počet ako za víťazstvo v platinovej lige, tak by sa to vyriešilo, no záleží na vývojároch. Už to tu hráči dlhšiu dobu rozoberali na fóre, napríklad tuto: Vylepšenia Cechových bojov 2023.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore