Prečo mám susedov z vyššej éry?

  • Zakladateľ témy DeletedUser6596
  • Vytvorené

DeletedUser6596

Hosť
Mám otázku. Ako je možné, že keď som v zajtrajšej ére, tak v rámci nových susedov mám zrazu viacero z budúcej éry (o 1 éru vyššie) a jedného dokonca z arktickej éry (o 2 éry vyššie)? Doteraz som sa zjavne naivne domnieval, že za susedov môžem mať hráčov iba z mojej éry. To toľkí z nich zrazu išli naraz o éru vyššie? A čo ten z arktickej éry? Podotýkam, že ani jedného z nich nemám nastavených ako priateľov.
 

Rhando

Aktívny člen
Myslím, že to záleží od počtu hráčov. Keď systém nemá dosť hráčov na vytvorenie susedstva, tak je tam tolerancia +/- 1 éra. Ja mávam pravidelne susedov z arktickej budúcnosti, alebo zajtra a to som budúcnosť. Je to častejšie ako tomu bolo keď som bol progresívna éra, tam sa mi to stalo len raz, že ma to dalo do susedstva, kde 3/4 hráčov bolo v priemyselnej ére.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Áno, záleží to od počtu hráčov. Systém sa snaží vytvoriť susedstvo zo zoznamu aktívnych hráčov podľa toho, koľko minuli bodov výskumu v technologickom strome. Susedia môžu byť aj z vyšších alebo nižších dôb, ako je hráčova doba. Môže sa stať, že aj o dve éry, ak to tak vyjde.
 
Hore