Predzimná súťaž

Ktorú z variant by ste v hre privítali?

  • Vľavo - Pekárov stánok

    Hlasy: 65 78,3%
  • Vpravo - Rybárov stánok

    Hlasy: 18 21,7%

  • Celkový počet hlasujúcich
    83
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4

Hosť
prewinter_contest_logo.png
Drahé kráľovné a králi,

Ďakujeme za váš záujem v našej malej súťaži! :)


Ako sa zapojiť
Zapojiť sa je veľmi jednoduché. Najprv potrebujete mať účet na fóre. Po registrácii môžete prispievať na fórum a zapojiť sa do súťaže. Na to potrebujeme, aby ste sa pozreli na nasledujúci obrázok a rozhodli sa, ktorá z daných budov sa vám páči viac:

prewinter_bakers_fishermans_stand.jpg


Keď ste sa rozhodli:
1. Hlasujte v ankete, ktorú nájdete na vrchu témy.
2. Prispejte do tejto témy video pesničky z YouTube, ktoré vo vás vyvoláva zimnú atmosféru (ako príklad si pozrite prvý príspevok nižšie).
3. Vysvetlite v príspevku, prečo ste si zvolili túto pesničku. :)
4. Uistite sa, že sa váš príspevok nezhoduje s ostatnými!

Po skončení hlasovania
Zrátame hlasy zo všetkých jazykových verzií Forge of Empires a budova s najviac hlasmi bude pridaná do zimnej udalosti.
Všetci hráči, ktorí sa zapojili do hlasovania a prispeli video pesničky podľa návodu vyššie, budú automaticky zapojení aj do žrebovania. Potom náhodne vyberieme jedného z vás (pre každú jazykovú verziu) ako víťaza budovy, ktorú dostanete hneď v prvý deň zimnej udalosti. :)
Taktiež vyberieme 10 ďalších hráčov, ktorí získajú 200 Diamantov (výhry nemôžu byť darované iným hráčom).
Hráči, ktorí zahlasujú v ankete, ale neprispejú do témy so svojou pesničkou, nebudú zapojení do žrebovania.
Dávajte si pozor, aby ste neporušili svojím príspevkom pravidlá fóra. Nevhodné príspevky budú vyradené zo žrebovania.

Hlasovanie skončí v pondelok. Výsledky, ako aj víťazov oznámime budúci týždeň.

Svoje príspevky vkladajte priamo do tejto témy. Máte na to čas do pondelňajšej 18. hodiny. :)
Ak máte k súťaži nejaké otázky, smerujte ich do tejto témy.

Ďakujeme!:)

Váš tím Forge of Empires
 

DeletedUser4

Hosť
Ukážkový príspevok:

Táto pesnička vo mne vyvoláva zimnú atmosféru, keďže je to veľmi známa koleda!
 

DeletedUser

Hosť

Valasi na vianoce musia byť... aspoň teda ja som zvyknutý ;) .... a hlasujem ešte raz za pekára... na vianoce aj ja pečiem ;)
 

DeletedUser6281

Hosť
Vyvoláva vo mne príjemný pocit, že aj keď má človek pocit samoty tak je tu niekto kto naňho myslí a záleží mu na ňom :)
 

DeletedUser6163

Hosť
Mne sa paci táto....aj ked ho veľa ľudí odcudzuje pesničky od neho sa dajú počúvať a táto presne v zimnom období:)
 

Hadaša

Nový člen
pre mna su vianoce najkrajsim sviatkom v roku..tato piesen je spojena s vianocnym casom stretavanim sa s rodinou chodenim do kostola a to vsetko je neodmyslitelnou sucastou vianoc
 

DeletedUser6117

Hosť
Táto pesnička vo mne evokuje nádherný čas kedy sa rodina zide pri jednom stole ,aby spolu oslávila najkrajší sviatok v roku Vianoce.A bez tejto pesničky by sa mi Vianoce jednoducho neratali.:)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore