• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Presunutie budovy obchodníkovi

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Danober

Aktívny člen
Bolo by fajn keby sa budovy v meste, ktorých sa chcem pri prestavbách/zmenách zbaviť dali presunúť obchodníkovi a nemuselo by byť použité uložiť budovu.
Moja predstava by bola taká, že budova sa v režime presúvania presunie nad obchodníka a pustí, on ju zaradí do políčka na predaj. Jednoduché rýchle a ekologické :cool:
 

Rhando

Aktívny člen
To by potom bolo až priveľmi jednoduché, určité obmedzenia musia existovať. Za mňa nie.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Položka Uložiť budovu by potom bola zbytočná, hráči by si dali budovu predajcovi, zrušili výmenu a zadarmo by mali budovy presunuté do inventára. Keď by ukladanie budov do inventára bolo zadarmo, menej by hráči museli rozmýšľať, ako umiestňovať budovy do mesta.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
No mňa k tomu len napadlo, že mohlo by to byť extra limitované, že len 5 budov predajcovi pri prestavbe mesta raz za rok a naraz, s podmienkou, že by sa museli vážne predať. Možno by to bolo zbytočné pri takom malom množstve za rok no v celku fér. No celé by to potrebovalo sledovaci prvok.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore