• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Prichod bonusu surovin z odmeny vyznamnych budov 0

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Paprikant

Člen
Už sa mi stalo asi 6 krát že ako odmena my prišlo 0 byliniek,0tehla,0lano a to z vyznamenaných budov ako sú maják,babylonská veža,bazilika sv. marka
a to my prišlo aj po aktualizácii dneska z babylonskej veže 0 byliniek chcem požiadať forge of empires team o opravu tejto chyby.
 

DeletedUser

Hosť
Mne sa to ešte do včerajška nestalo, až dnes prvý krát som dostal z Majáka 0 soli. Tak to vyzerá, že čo update to katastrofa. Ide to dole vodou. A k prideľovaniu plánov sa radšej ani nebudem vyjadrovať.
 

DeletedUser

Hosť
Tiez mam taky problem mam Baziliku a je to ako na hojdacke, jeden den suroviny ako ma, druhy den je bonus 0 a dalsi OK a ten dalsi zasa 0. Je to riadny BUG a pokial to nebude opravene tak je otazka na co sa clovek nahanal za tou budovou ked to co ma byt jej zmysel je vlastne funkcne iba na 50% ?

A ano v ramci naseho cechu je spozorovane to same spravanie, teda BUG pri Majaku , takze je to pre vsetky tieto super VB ktore davaju suroviny a clovek ich pracne zhana ...

Poprosim kompetentnych o korekciu, tato nefunkcnost je HORSIA ako znizene bonusy VB (ktore uz samozrejme boli nasadene), lebo v prepocte u mojej VB Bazilika je to znizene od zaciatku na 50% !!! :mad:
 

DeletedUser127

Hosť
Toto uz bolo skor este aj v tamtom uptdate sa obcas stavalo ze dalo 0 ..a to je len graficka chyba suroviny si dostal kolko si mal dostat..nabuduce si skontroluj kolko si coho mal a uvidis :D
 

DeletedUser

Hosť
@rogue, hmmmm budem to sledovat pred a po a dam vediet ci mas pravdu , ak ano tak potom skoda ze som to nikde na fore nenasiel skorej ,... zatim dik
 

DeletedUser127

Hosť
a nezabudni sa aj znova prihlasit pre istotu ked vyberies tovar ked budes overovat :D
 

DeletedUser

Hosť
Môžu sa kľudne vyhovoriť, že je to len BETA verzia. Vidíš to hneď ak sa prihlasuješ. Neviem, či je vôbec legálne za niečo v skúšobnej verzii pýtať peniaze. Diamanty nekupujem a ani nebudem, že vraj sa sem-tam tiež strácajú pche.
 

DeletedUser3263

Hosť
No tak ja sa chystám postaviť babylonskú vežu, čiže dúfam že to bude dávať normálne.
 

DeletedUser

Hosť
@Rogue, mal si pravdu ! Som myslel, ze sa pri zbere toho "0" uz ani nedockam, ale dnes sa tak stalo a musim konstatovat ze si mal pravu. Zobrazena "0" je iba graficky BUG, suroviny boli pripisane KOREKTNE. Mam to potvrdene aj od ludi v cechu, takze fajne fajne :cool:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore