• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Problém - Priemyselná Éra

DeletedUser6329

Hosť
zdravím, horko ťažko sme sa so synom pre tentok až do Progresívnej Doby,
pri čom v Priemyselnej Ére sme nedostali šancu postaviť žiadnu výrobu - gumy - textílie - veľrybie oleje - hnojivá - koks,
pýtam sa? je to normálne aby namiesto možnosti vlastnej výroby a následnej výmeny boli ponúkané 2 rozšírenia a cca 9 !!! truhlíc s odmenami? a pýtam sa ďalej, to aký dysgrafik prípadne dyslektik tvorí túto hru?
 

Prílohy

  • FORGE.JPG
    FORGE.JPG
    238,9 KB · Zobrazenia: 12

DeletedUser6191

Hosť
áno je to normálne všetky tieto suroviny dostanete až keď sa dokopete na ďalšiu mapu kontinentu tam to budete mať aj ostane suroviny hla:
sketch-1512989081968.png

a ešte tu máte návod ako vložiť obrázok.
a pýtam sa ďalej, to aký dysgrafik prípadne dyslektik tvorí túto hru?
naší dobrý vývojári a už teraz viem kto si ich bude obranovat že oni za nič nemôžu a sú najlepší.
Prajem pekný zvyšok dňa
 

DeletedUser6329

Hosť
no, asi sa nerozumiemme, ale jasné že vývojári boli, sú, a budú najlepší, ...i keď myslí každý tak akurát svoje,
ale toto neriešiteľné neriešim, ...howgh

ide o to, že tie spomínané odmeny sme mali prekopané kade tade, všetky boli vyhraté, otvorené, ... dolu jedna jediná loď, ktorá nič celý ten čas neponúkalla, neponúka, ....rozumejme žiadnu možnosť prekopať sa, preplaviť, ...nič. uvidímme, možno sa jedného dňa odlepí.
je možné, že v pôvodnom príspevku som sa zle vyjadril, ...pripúšťam.
ako som písal, teraz sme už v Progresívnej Dobe, ale zrejmä nám to je tak na dve veci, ....predpokladám, že keďa sa tak potichu odlepí, aby vývojári boli zase tí the best, vráti nás to Priemyselnej Éry. uvidímme. :cool:
 

DeletedUser6191

Hosť
aha tak ten prvý príspevok bol troška zle napísany každopádne napište na hernú podporu odkaz máte tu. rozpiste tam svoj problém dodajte fotku a oni to už vyriešia. Isto vás to nevrátí naspäť toho sa báť nemusíte :);)
 

DeletedUser6104

Hosť
Stačí keď kliknete na tú loď a vyberiete si druhý kontinent. Tam následne môžete začať objavovať nové provincie.
 

DeletedUser6329

Hosť
Stačí keď kliknete na tú loď a vyberiete si druhý kontinent. Tam následne môžete začať objavovať nové provincie.
...čo takto skúsiť si prečítať môj druhý vysvetľujúcci koment ešte raz, a tentokrát s porozumením?

a o.i. loďka sa včera!!! "záhadne odlepila", a pustila nás ďalej. do Priemyselnej Éry ....
pekne potichúčky, aby tí najlepší ostali najlepšími, asi. inak sa mi to pochopiť nedá. :eek:
 

DeletedUser6329

Hosť
no neviem, či je to zrovna to hlavné, keď sme už v Progresívnej Dobe ...
 

DeletedUser6329

Hosť
tak neviem, to sa chváliš, alebo sťažuješ?
my chodímme aj von, nič moc grafika, ale dá sa ....:)
 

DeletedUser6329

Hosť
ja hadam o 4 :D :D
a myslim, ze sa nestazuje, mozno sa snazi chvalit.. ja len konstatujem... nahanam rozsirenia... kedze tie potrebujem ako sol... mam postavenu vacsinu VB, tos plac je vzacny

PS: kolko toho porcelanu potrebujete???


zdarec, my sme rekreační hráči, furt problem aj s prispievaním bodov, porcelánu málo, furt
asi ho žereme, či čo, ... 100by určite bodla :) máme kávu na výmenu, máme ponuku, ...díkes ;)
 

SuperBorec

Nový člen
...čo takto skúsiť si prečítať môj druhý vysvetľujúcci koment ešte raz, a tentokrát s porozumením?

a o.i. loďka sa včera!!! "záhadne odlepila", a pustila nás ďalej. do Priemyselnej Éry ....
pekne potichúčky, aby tí najlepší ostali najlepšími, asi. inak sa mi to pochopiť nedá. :eek:

loďka sa neodlepí záhadne ale až vtedy, keď je to v príbehovej úlohe
 
Hore