Problem zo zimným ulohami

kolibrikSVK

Nový člen
Dobrý deň. Už 2 deň som si všimol že nemôžem splniť jednu úlohu v zimných úlohách. Nič mi tam nepribuda a to už som skúšal asi všetko . Keby mi mohol niekdo poradiť by som bol rád.
 

kolibrikSVK

Nový člen
A je problém stim prvím chcem tie sektori a nejde mi to . A vyberanie toho tovaru u tých neviem rodleit ako to ide.
 

atreyu

Člen
daj si mapu kontinentu, otvor nejakú provinciu a tam máš pod vojakmi preniknúť (treba zaplatiť nejaké mince za to)...čo sa týka vyjednávania tam proste musíš vedieť, predvídať aký tovar, prípadne šťastie tam sa nedá poradiť...
 

DeletedUser5138

Hosť
pozeram, ze si minimalne v priemyselnej ere, teda to nehras prvy den, taketo ulohy su uplne bezne v eventoch, dennych ulohach ci pribehovych, nie prvy ani posledny krat, nerozumiem v akoze v com je chyba, ze si nevies spomenut, ze si take ulohy uz X krat robil?
 

kolibrikSVK

Nový člen
Na spokojnosť kľudne postav nejakú výzdobu alebo búdku čo dáva spokojnosť..netreba hneď kultúrnu..to je pár sekúnd...
A na sektor máš písané vyššie...už som to tu kdesi písal..pozor preniknúť nie je vyjednať sektor..ale preniknúť za mince..čiže provinciu otvor..daj zaútočiť a tam na pravej strane máš preniknúť...
Ak dačo napíš
Aha ďakujem toto som si nikdy nevšimol stim preniknúťim stále som dával útok.
 

DeletedUser6968

Hosť
hej, ja som prvy krat pri takejto ulohe tiez nevedel, co po mne chcu :) mozno by to chcelo premenovat, na infiltrovat, oslabit, spehovat,,,,
a co sa tyka spokojnosti, kludne stavaj a predavaj lacne dekoracie 1x1, postavis prida ti happiness zburas dokola ;)
 
Hore