problemy viaceré postrehnuté: prihlasovaním, medailami, bojom, po boji, písaním, ...

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser1433

Hosť
chcel by som vás upovedomiť o zopár problémoch na tejto hre no je to na dlhšie čítanie, ale asi tú sú všetky problémy ktoré sú na tejto hre v jednom, tak dúfam, že sa to vyrieši a nezmažete túto tému :cool:

Problémy s :

Prihlásenie = neprihlasí ma ako norm. hráča, lebo mi napíše, že tento alebo takýto hráč neexistuje, takže sa musím prihlasovať cez email (vyskytlo sa to keď som sa prihlásil ako hráč a potom som sa odhlásil od vtedy som sas tak nemohol prihlásiť až doteraz nikdy na hru inakšie ako cez email)

Medaily = ak sa hraje turnaj a je odmena za výťazstvo 10 medaily, tak mi nepripíše žiadnu raz mi pripísalo 3 medaily, a nič viacej pričom, by som mal mať už min. okolo 100 medaily čo som porazil nepriateľov ...

Boj = niekedy mi vypadne norm boj keď bojujem s nejakými jednotkami alebo ak sa zapne boj, tak ostane mi okno nejakí zapnuté na bojisku, kt. sa nevypne, a tým pádom nemôže tam prísť žiaden vojak m§j na tie dotyčné políčko ...

automatický boj = ak dám 1krát automatický boj, tak hraje norm. ale ak dám za tým ešter az tak mi stále sekne boj (hru)

Rabovanie suriek = po boji sa dajú rabovať vesničky a po boji nejdú rabovať vesnice treba reštertova´t stránku a potom dať rabovať jedine takto to sa dá aj to nie stále som na to prišiel , Keď sa to nedá, tak píšu, že iba motivovať a pomôpcť a žiadna SABOTAŽ

Verbovanie jednotiek = pri verbovaní jendotiek sa mi niekedy stane "
môžem mať v jednej budove 4 jednotky, a postupne verbujem, 1. jednotku, potom druhú, potom 3, a po dokončení 3 jednotky už neotvorím tú budovu, = takže nemôžem verbovať ... stáva sa to aj keď verbujem niekedy aj iba 2. jendotku a niekedy aj keď prvú a preto musím reštartovať celú stránku a potom ide všetko normálne

Produkcia surovín = ak nám budova nejaká produkuje suroviny zásob, dáme ich vyzbierať (po vyzbiraní sa ukáže taký mesiačik = môžeme produkovať napr. zásoby) a potom ak chcem zase dať produkovať, tak nejde no síce mesiačik tam ostane ale musím zase celu stránku reštartnúť (napr. produkcia banánov dám produkiu banánov no ale ako keby som tam neklikol a neprodukuje mi budova iba po reštartovaní stránky a zonovu daním produkcie)

jednotky uzdravovanie pri uzdravovaní jednotiek píše dole čas, za koľko budú uzdravené, aelbo jedno políčko za koľko sa doplní asi to znamená, čo vôbec nefunguje lebo po 3 min. pri strelcoch z praku nepribudne nič !!!

Správy é nie vždy prídu správy od dotyčnej osoby ak niekto niekomu píše ....

A to je asi všetko čo som stihol postrehnúť, ak som nezabudol na nič a ak by som na nieč ozabudol, tak Vám dám vedieť ...
 

DeletedUser28

Hosť
ja este dodam k spravam po precitani spravy ikonka stale blika, a stava sa mi aj to ze ked precitam spravy a zatvorim a znova otvorim spravy tak ukazuje ze som neprecital spravy
 

Crom

Člen
A aj pri prestavbe ciest sa mi stalo že prestavovaná cesta prešla za hranicu mesta.(ale nevšimol som si či ma to stálo aj nejaké suroviny)
 

DeletedUser

Hosť
stefi, k tym medalam, pripocitava ich nie po kazdom boji ale az po skonceni turnaja (cas uzavierky pise hore aj s odpocitavanim do konca)
, cize vtedy, ked najdes zase body za boj vynulovane, trva to sice aj pol dna ale nakoniec ti medaily pripocita podla umiestnenia ...
 

DeletedUser1433

Hosť
no ano aj s týmy neprečítanými správami to robí čo som aj ja postreehol ...

s medaile no tak oki no berem tak uvidím, či sa pripočítajú =)
 

DeletedUser

Hosť
Podobne som na tom aj ja s tymi chybami ve hre.Ak chcem verbovat restart hry ,ak chcem po boji s protivnikom rabovat tiež restart. Medaili sa mi nepripisuju.Produkcia je tiež tak isto vyzbieram a čakam na mesiačik ak nenaskoči treba restart.:?
 

DeletedUser1796

Hosť
Včera som bol prvý v turnaji, mal som cez 22.000 bodov a bolo nás tam viac ako dvadsať. Turnaj mal končit za 6 dní, dnes pozerám že končí za dva dni a je tam len jeden hráč s 326 bodmi !!! Opravte to.
 

DeletedUser

Hosť
nasiel som taku chybicku krasy, programatori vylepsili funkciu prerabania ciest tak, ze nemusite staru zmazat a tak stavat alemozete stavat rovno cez staru a zmaze sa sama ... lenze teraz to stavia uz aj cez postavene cesty cize ked natiahnete ciaru cez roznu zmes ciest, opravi na najlepsiu vsetky, aj tie co uz najlepsie su, takze sa neopatrnym klikom moze stat ze zaplatite pekne dlhu asfaltku dvakrat ... :) hehe, to tu sme ako v statnej sprave :cD
 

DeletedUser

Hosť
Neviem ci vsetci, ale ja mam tiez problem s tym liecenim jednotiek... pise mi tam 3 alebo 6 minut (podla toho ktore jednotky) ale cakam pol dna a stale este nie su vyliecene... vedel by mi niekto prosim vysvetlit co ten cas znamena? alebo ak je to nejaka chyba, bolo by fajn opravit to :) dakujem
 

DeletedUser1751

Hosť
Ten čas u jednotiek znamená dobu vyliečenia jedného políčka ale je tu taká chyba že to niekto pekne doplietol :D Kopijník čo sa lieči za 1 sek/pol (1 sekunda na políčko) tak sa v podstate lieči 3 minúty čo je poriadna chyba nato ak chcete zameniť obranu za útok :I
 

DeletedUser

Hosť
Už ma to poriadne se*e stale ked chcem bojovat my to oznamuje ze sa vyskitla vnutorna chyba a restartuje to hru co mam:mad::mad::mad::mad:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Už ma to poriadne sere stale ked chcem bojovat my to oznamuje ze sa vyskitla vnutorna chyba a restartuje to hru co mam:mad::mad::mad::mad:

Daj po restarte pokracoavat v boji, len si musis pamatat, ktorych protivnikov si uz zabil, pretoze po restarte sa ukazu opat vsetci, ale TO si pamata mrtvych aj ranenych takze ak vyhravas pokojne pokracuj v boji.
 

DeletedUser

Hosť
aj tak to nejde a na svetoch cz to ide v pohode ...tu sa my neda ani utocit na hracov ani plnit ulohy a obsadzovat uzemia
 

DeletedUser

Hosť
Nedalo mi 30 diamantov za aktivačný e-mail prosím spravte s tým niečo :(
 

DeletedUser

Hosť
Prečítaj si dobre túto tému, hlavne spodnú časť, 30 diamantov dostaneš, keď zadáš overovací kód, viac v tej téme.
 

DeletedUser

Hosť
No zatial nič skúšal som aj poslať znovu, tak som si zmenil e-mail a čakám :/
 

DeletedUser26

Hosť
mne doma, kde mi nejde ani trh ani pozývanie hráčov nešiel ani ten mail

v práci mi ide všetko ok a mail išiel na prvý pokus
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore