problemy viaceré postrehnuté: prihlasovaním, medailami, bojom, po boji, písaním, ...

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser26

Hosť
stačí ak mi pošleš heslo - ja sa ti lognem na účet a dám poslať ten mail :D
 

DeletedUser

Hosť
nechapem preco ale ked som postaval dva sagmenty cesty tak mi odratalo 100 stastia ludi a ked som vyberal z kozych fariem tak som dostal aspon o 600 menej dodavok ale nelaglo to a od vtedy moji ludia boli iba stastny a nie nadšeny ale teraz uz som im postaval dalsie divadlo takze je to dobre ale bol by som za to aby diamanty boli lacnejsie alebo sa za nich davalo viac ked ich kupime
ale najcudnejsie bolo ze ja mozem ist trochu do minusu z ludmi :D
a teraz ich mam zrazu 632 a to je dost vela
a preste teraz po upraveni tohto prispevku som dvakrat vybral peniaze z 4 kozych farm a 2 ovocnych a dvakrat mi ich zaratalo
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1433

Hosť
No 4o sa t7ka medaily tak tie mi nepripisalo ,iba nejaké smiešné 3 a som ich mal mať oveľa viacej, lebo väčšinou iba na tých prvých za medaile útočím ....
 

DeletedUser

Hosť
Stefi nejde o to na koho utocis ale kolky si v PVP rebricku... mozes si to pozriet tak, ze kliknes na mapu sveta a tam na PVP vezu :) ukaze ti poradie hracov aj s bodmi ktore maju.. tak si mozno nicil sampionov tvojej doby, ale aj tak si nemal dost bodov aby si ich predbehol :)
 

DeletedUser

Hosť
caute ...
pocas boja mi sapdol system a odvtedy sa nedokazem prihlasit....
vypisuje mi ....prihlasenie zablokovane...
nestalo sa to niekomu ?
 

DeletedUser

Hosť
Už ste to rozchodili ? Mne píše že prihlásenie do tohto sveta je zablokované :?
 

DeletedUser98

Hosť
bol oznam, že dnes sa budú sťahovať servre...tak počas dňa budú nejaké výpadky...zrejme je to spojené práve s týmto
 

DeletedUser26

Hosť
je to dosť pravdepodobné, že to je tým...

len dúfam, že ich nesťahujú na chrbtoch, lebo už je to nejak dlho :D
 

hooky

Nový člen
Daj po restarte pokracoavat v boji, len si musis pamatat, ktorych protivnikov si uz zabil, pretoze po restarte sa ukazu opat vsetci, ale TO si pamata mrtvych aj ranenych takze ak vyhravas pokojne pokracuj v boji.

bolo by dobre to vyriesit, toto iste sa mi stalo a kedze som nebol isty tym ci mi to zabite jednotky supera ( lukostrelcov na koni) ukazujuce sa v pohyboch nebude treba zabit znovu zbytocne som prehral suboj, ktory som mal vyhraty tym ze som sa vzdal.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore