Produkcia Zasob

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser1834

Hosť
Zdravime kralov a kralovne, miest, mesteciek ale aj zrucanin.

Je este dakto z hracov kto neni informovany o "nekazeni" sa zasob xm6 ?

Vraj daktory UpDate to mal na starosti a Cossacks zaspal dobu !
Dufam ze neni som sam a ak ano budem sa dlllho cervenat :eek:

Otazka i odpoved polozena zaroven a nech sa nik nevyhovara ze o nicom nevie.
Polienko pod kolienka a do kuta za neinformovanost ....
 

DeletedUser5156

Hosť
Dobrý deň , chcem sa spýtať prečo mi nechce prísť na email ten kod ktory zadám a dostanem tych 50 diamantov .. Do vtedy mi to nevadilo ale teraz sa mi už nedá ani stavat :( neviem co mam robit vkuse ked si dám odoslat znova tak mi nepride nic .. Neviete mi dakto poradit ? za pomoc dakujem :)
 

DeletedUser4776

Hosť
Dobrý deň , chcem sa spýtať prečo mi nechce prísť na email ten kod ktory zadám a dostanem tych 50 diamantov .. Do vtedy mi to nevadilo ale teraz sa mi už nedá ani stavat :( neviem co mam robit vkuse ked si dám odoslat znova tak mi nepride nic .. Neviete mi dakto poradit ? za pomoc dakujem :)

Mail ti prišiel... pozri priečinok SPAM :)

samozrejme ak používaš normálny mail a nie post.sk a podobne.... na gmail ti to príde naisto.
 

DeletedUser5156

Hosť
Naozaj mi nic neprišlo :/ odosielal som si to veľa krát .. aj som si skúsil s gmailu zmenit email na pokec.. ale nič proste :( sere ma to lebo hra ma bavi ale nejde mi už ani nič stavať .. poméžte mi niekto :( ďakujem
 

DeletedUser4776

Hosť
Problém bude potom asi medzi klávesnicou a stoličkou :)
Pošli si to na gmail znovu a skontroluj všetky foldre.... v Spame to určite bude do polhodinky.

Ak si skalopevne presvedčený, že to nedošlo napíš na podporu v hre: pravé tlačítko / podpora / atď.... Crony sa na to pozrie

Tu sa načakáš.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore