Provincia Tyr

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
stala sa mi taká vec

dobil som provinciu Tyr ale náčelník kmeňa sa stále dožaduje ešte jedného sektora, aj keď už ich mám všetky dobyté
problém bude asi v tom že som jeden sektor vyjednával

chcem sa spýtať či to je nejak možné napraviť aby sa uňho načítal aj ten jeden sektor

tu sú aj obrázky:

Snímka.jpgjjj.jpg
 

DeletedUser116

Hosť
ved si precitaj text co hovori ten pajac. vazeny naceklnik mali by ste uvazovat o NASILNOM prevzati provincie Tyr
 

DeletedUser

Hosť
a ... takže ju môžem zrušiť za to že som vyjednával...
 

DeletedUser116

Hosť
no neviem asi hej, ale ešte ju neruš nožno sa vyjadrí admin
 

DeletedUser

Hosť
asi je tam daka chyba.mali by ti to odomknut.ved aj preto je to tam ze si ju mozes vyjednat.
 

DeletedUser116

Hosť
myslis? neviem niekto sa vyjadrite ja som este nevyjednaval a ani vyjednavat nebudem
 

DeletedUser

Hosť
ulohou bolo nasilne prebrat celu provinciu, kedze si v jednej oblasti vyjednaval tak si nesplnil podmienky ulohy, nabuduce treba pozornejsie citat zadanie ulohy. Mozes skusit napisat este na support ze ci to nahodou nieje bug, ale podla mna je to uplne v poriadku. Podla mna ti ostane len zrusit tu ulohu a rozlucit sa s odmenou.
 

DeletedUser26

Hosť
je tam napísané "dobyte"....tak si mal dobýjať... a to že ti to nejde splniť to len potvrdzuje

na niektorých úlohách je napísané "získajte", tam sa môže aj vyjednávať - to mám na sebe overené...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore