PvP Turnaj

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser108

Hosť
Ako je to možné, že v PvP turnaji v dobe bronzovej má niekto Legionárov???
 

DeletedUser98

Hosť
nechápem otázku...môžeš mať predsa nastavané kasárne z rôznych dôb a podla potreby získavať body z bojov do ktorejkoľvek pvp veže používaním vojakov z danej doby...čili ak chcem získať do bronzovej doby body tak používam v boji vojakov len z bronzovej doby...ak použijem len jedného vojaka z inej doby tak sa mi už body počítajú do tej doby z ktorej je najlepší vojak. neviem či som zodpovedal otázku, lebo som ju celkom nepochopil, ale snád je zodpovedané všetko:)
 

DeletedUser108

Hosť
nechápem otázku...môžeš mať predsa nastavané kasárne z rôznych dôb a podla potreby získavať body z bojov do ktorejkoľvek pvp veže používaním vojakov z danej doby...čili ak chcem získať do bronzovej doby body tak používam v boji vojakov len z bronzovej doby...ak použijem len jedného vojaka z inej doby tak sa mi už body počítajú do tej doby z ktorej je najlepší vojak. neviem či som zodpovedal otázku, lebo som ju celkom nepochopil, ale snád je zodpovedané všetko:)

zendenisko: no takto: hrám turnaj PvP doby bronzovej. Zaútočím na hráča a on má tam Legionárov! Či je to tak, že pri obrane môže mať vojakov akejkoľvek doby, a len pri útoku v PvP môžeš použiť jednotky tej doby? Takže je možné, že ak hrám v PvP doby bronzovej, a teda môžem zaútočiť len s kopijníkmi a bojovníkmi, príp. vrhačmi kameňa, resp. s prakom a jazdou (t.j. jednotkami z doby bronzovej), môže proti mne pri mojom útoku stáť "armáda" Legionárov? Ak ich dá "súper" do Obrannej armády, ukážu sa v bitke PvP turnaja, aj keď do príslušnej doby nepatria?
 

DeletedUser26

Hosť
v obrane môže mať hocičo...dôležité je, čo máš ty v útoku a body sa počítajú len tebe (ak vyhráš :))
 

DeletedUser116

Hosť
Tak otázka zodpovedaná, téma môže byť uzamknutá a ja ti prajem veľa medajlí :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore