• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Ragu mlčí a mlčí...

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser1873

Hosť
Uloha od Ragu Silvertongue-zvýšiť spokojnosť o 600.Postavil som trh,šibenicu a kúsok cesty(dohromady 620 spokojnosť)-Ragu zaregistroval len zvýšenie o 30,a nereaguje!Úloha sa nedá preskočiť...
 

DeletedUser

Hosť
Všechno? Smazat cookies? Jiný prohlížeč? Přeinstalovat prohlížeč? A další možnosti...
 

DeletedUser1873

Hosť
Historia zmazaná,vyskúšaná opera,explorer-dal som urobiť fontánu,a tú pripočítalo do úlohy...
No a kvôli vypálenej žiarovke je podľa mňa blbé kupovať nový byt :)
 

DeletedUser2027

Hosť
Historia zmazaná,vyskúšaná opera,explorer-dal som urobiť fontánu,a tú pripočítalo do úlohy...
No a kvôli vypálenej žiarovke je podľa mňa blbé kupovať nový byt :)

dobre:eek:)))) to zvisenie neni len ze postavis o nieco viac ale komplet o 600bodov navrch. si myslim.... a preskocit ulohu nejde??? divne... ale cosak bi ti isto poradil... kde je nas vierosvetec? :eek:)
 

DeletedUser1834

Hosť
Všechno? Smazat cookies? Jiný prohlížeč? Přeinstalovat prohlížeč? A další možnosti...

My na Ukrajina pravlasti nasej vzdialenej o cookies ani neskrtneme a "ze jiny prohlizec ?"
Ked doteraz bolo ze Ok ?
Jow, my vam nevieme kam ten svet speje.
Stupneme na hrebik a hned ze tetanovka, transfuzia krvy ... potom ze ten AIDS sa siri jak skulavy pes Marha :eek:
My granat nepouzivame, staci mecik ohnuty a kon dobre podkuty.

Historia zmazaná,vyskúšaná opera,explorer-dal som urobiť fontánu,a tú pripočítalo do úlohy...
No a kvôli vypálenej žiarovke je podľa mňa blbé kupovať nový byt :)

Kaslat na historiu ked sarapata jedna spata sa ukryva v cache prehliadaca. Tot Ragu Silvertonque nam v hostinci co v meste Diablovo pole mame, nedaleko radnice pri soche Davida uz troska pod parou no ku podivu s kuceravou hryvou (asi od vino co som ho hostil) to prezradil. Mimo ineho i to, ze co chmurnej mysli jeho ukryva sa, to malokto dozvie sa ked nepatricne pyta sa.
Pozor treba davat, ked lesom ides clovece , ze trieskami je ovzdusie plne, zbytocne pod nohy hladiet budes. Veverice treba ockom sledovat bo tie ta mozu varovat. Ale v pripade zes im oriesky onehdy zo zimnej zasoby vzal , radsej by bolo bys utekal.
Verny ty ostan liske hrdzavej, najlepsie 3.6.20 a na radu "Tobi" vsak klikni sem a dozvies sa viac .) a netreba ti letiet az na Mesiac :eek:

Hla, ved uz si sa stebla travy chytil ...
Historia zmazaná,vyskúšaná opera,explorer-dal som urobiť fontánu,a tú pripočítalo do úlohy...
No a kvôli vypálenej žiarovke je podľa mňa blbé kupovať nový byt :)
... je naivne ze ti dame sem riesenie jako leporelo. Troska sme oku dali smer kam sa pozerat a tvoj dovtip nech skusi ta v cinnosti spravnej smerovat.
Ak vsak tapat v neistote ta nenechame neni sme jak skunk marha. Napovieme ze slniecko nad mestom co ti svieti ma rado tie veci kde cesta, fontanka ...

Vyvetrane, perie nasuchorene a tak hor sa na plienenie.
A ty co susedom si nam, brany mesta otvor dokoran, ved tak hovori koran.
Ave neznabozi, ave plebejci i patricii, ave chasko pohanska tot pozdrav od Cossacks-a
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2027

Hosť
cosak... to je na zamyslemie aj pre normalneho cloveka... daj mi cas a isto odpisem.... ale uz teraz som si isty ze tvoja 14 dnova nepritomnost po lobotomii asi nasvedcuje neuspech zakroku...
 

DeletedUser2027

Hosť
cosak.. idem postupne ako mi hlava vladze... tiez mam limity... ktej tvojej ukrajine a ohnutym mecikom.... niesom dejepisec ani hystorik ale viem ze kedysi slovania mali risu panonia. ta asi bola velka jak rymska risa.. a to boli slovanske narody... a tie meciky co spominas to bolo o par rokov dalej... turcy.... ty mali vo vybave zahnute mece.... aby si vedel... cosak.....
 

DeletedUser2027

Hosť
a teraz neviem co odpisat.... ako si poradil respektyve prispel do fora na problem???? to ze si marhu opisal ako nosica a roznasaca aids a este ktomu skulaveho.... no neviem... ako si teda pomohol k hre forge?
viem ze je forko cenzurovane, takze vyzivam kompetentnych k rieseniu.. len nik necita vsetko, maju na to soft co to zrecikluje...a az potom si vsimnu co sa pise... takze sa ospravedlnujem vsetkym slusnym a normalne rozmyslajucim ludom a tym padom hracom hry forge ked sem napisem slovo... kokot . to som sem napisal aby doslo k banu alebo maznutiu nicku na forge co nema vsetko ok v hlave a uraza slusnych ludi svojimi nekopletnymi uvahamy... dakujem a peknu hru prajem...,
dufam ze ten ban nechytim ja... :eek:)))
 

DeletedUser

Hosť
No bohužial mám teraz aj ja s týmto pánom problém....konkrétne pri úlohe "Koniec čarodejníka". Treba zrušiť 2 vojenské jednotky a získať spokojnosť 800.Zrušil som 4 jednotky pre poslednú haloweensku úlohu.Z nich mi najskôr zarátalo do tejto úlohy iba jednu a keď so dokončil haloweensku úlohu a dostal a postavil budovu graveyard, tak spokojnosť za ňu mi zarátalo, ale zrušené jednotky mi svieti 0. skúšal som aj odhlásenia, aj čistenie pamäte. Poraďte prosím, vopred vďaka
 

DeletedUser2027

Hosť
mulder, si zaklincoval... :eek:)))))))))) mas pochvalu za ukoncenie tohto topicu... :eek:)))))
 

DeletedUser

Hosť
Divné mne sa stalo len to že tam mám stále toho klauna :DD
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore