Nahlásené Registrácia bodov - chyba?

maros1962

Člen
Ahojte, neviem, či je to chyba alebo tak nastavený systém, dnes som zistil, že ak mám na hornej lište napr. 7 bodov (ktoré mi pribúdajú každú hodinu), a event ma požiadal kúpiť 7 bodov, tak som klikol na kúpu bodov a cez ponuku - balík 10 bodov som týchto 10 bodov kúpil. na moje prekvapenie mi systém - horná lišta ukázala, že mám iba 10 bodov - tých 7, čo som tam mal, mi zmizlo. Najprv som si myslele, že je to možno chybne nastavenie ukazovania počtu bodov, čiel som do VB a tam som akože tých 10 bodov vložil dúfajúc, že mi do VB pôjde 17 bodov. Ale NIE, šlo tam iba 10 bodov. Takže sa chcem spýtať, či je to chyba hry alebo skutočne je to tak nastavené, že ak mám nejaké body a k nim chcem kúpiť ďalšie, tak tie "nejaké" sa stratia. ďakujem za odpoveď, resp. Vaše rady či postrehy z tejto oblasti. M.
 

veolia

Člen
Ahojte, neviem, či je to chyba alebo tak nastavený systém, dnes som zistil, že ak mám na hornej lište napr. 7 bodov (ktoré mi pribúdajú každú hodinu), a event ma požiadal kúpiť 7 bodov, tak som klikol na kúpu bodov a cez ponuku - balík 10 bodov som týchto 10 bodov kúpil. na moje prekvapenie mi systém - horná lišta ukázala, že mám iba 10 bodov - tých 7, čo som tam mal, mi zmizlo. Najprv som si myslele, že je to možno chybne nastavenie ukazovania počtu bodov, čiel som do VB a tam som akože tých 10 bodov vložil dúfajúc, že mi do VB pôjde 17 bodov. Ale NIE, šlo tam iba 10 bodov. Takže sa chcem spýtať, či je to chyba hry alebo skutočne je to tak nastavené, že ak mám nejaké body a k nim chcem kúpiť ďalšie, tak tie "nejaké" sa stratia. ďakujem za odpoveď, resp. Vaše rady či postrehy z tejto oblasti. M.
Ak si mal na lište 7 bodov tak ti nedovolí kúpiť 10 bodov,posledná ponuka bola len 3 body.Treba lepšie pozerať pri kúpe lebo 10 bodov môžeš kúpiť len ak máš na lište 0 bodov ináč sa ti znižujú body aby súčet bol vždy 10 bodov
 

maros1962

Člen
Priatelia, keby sa mi to nestalo, tak to nepíšem. Dokonca aj teraz som si skontroloval - a systém sa zachoval rovnako, mal som 4 body, kúpil som 10, na lište sa mi zobrazilo 10, zasa som skúsil dať do VB 10 bodov, a kontroloval som, či ich nedá 14 - nie nedal, dal iba 10. JEDNODUCHO zmizli 4 body. Preto som sa pýtal, či je to chyba alebo je tak nastavený systém. M.
 

salty

Člen
Body ti nezmizli.
Ak máš hore body nejaké a chceš kúpiť poslednú možnosť, nekúpiš 10 bodov ale len toľko, koľko Ti do 10 chýba. Prepočíta sa to aj nad tou ponukou.
Screenshot 2023-04-14 174700.png
Vidíš? Ja mám hore 4 a ukazuje to len 6, nie 10.
 

maros1962

Člen
Tak ja už neviem.... Keď som kupoval body - mal som kúpiť 7 - kvôli úlohe eventu, klikol som na 10-bodvý balíček a naozaj mi dalo 10 bodov (neponúklo mi iba 3) a pôvodných 7 mi zmizlo. To mi udrelo do očí, kvôli tomu som tu aj písal. Veď keby som bol kúpil iba 3 body, tak mi to nedá splnenie úlohy eventu. Teraz ak idem na lištu, tak mi robí to, čo vravíte, ponúka mi iba doplnok do 10 bodov. Vtedy sa to správalo inak. Ok. M.

Ďakujem Vám za odpovede. M.
 
Naposledy upravené :

salty

Člen
V takom prípade to môže byť ešte bug, že úloha reagovala na kliknutie na tretiu možnosť a automaticky to uznala, bez ohľadu na to, koľko bodov Ti to naozaj dalo. To už je na preverenie, či to majú takto v inno nastavené.
 
Hore