rozhovor s upírom.... :D

  • Zakladateľ témy DeletedUser3643
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3643

Hosť
....s Morphiom sme sa pomerili, a tak som to tu prišla vymazať. Čo však urobíte vy so svojimi príspevkami je vaša vec :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5367

Hosť
Združili sa v cechu Sex pistols (ktorý si aj nesprávne napísali ako sex pistol´s)
odkedy existuje len nominativ? je to napisane spravne (genitiv)

všetky tie ženušky sa tam do toho cechu vtrepali s ním, vrátane nenávidiacej tetušky pekelníčky, stretávajú sa denne, a prepichujú voodoo bábiky s mojou podobizňou.
musim ta sklamat, nikomu na tebe nezalezi natolko aby tym travil tolko casu.

p.s. tak s ma už blokni konečne, ignore prosím, hm? už na mňa zabudni a nekecaj o tom, činy činy,chápeš? :) ahoj
presne preto pises tu svoje siahodlhe litanie, lebo si ta uz vsetci blokli a nemas komu pisat v hre. velmi sa snazim na teba zabudnut ale kade chodis tade ohovaras. v angels sme boli pred rokom, tak uz sa posun dalej a neries furt to iste dokola. to nemas zivot?
 

DeletedUser5089

Hosť
Velmi to za posledny mesiac nehram, ale neda mi sa k tymto vylevom nevyjadrit strucne. Problem je, ze napriek tvojim neustalym upozorneniam na svoju inteligenciu zda sa si ju vacsina akosi nevsimla. Netvrdim, ze ju nemas, ale asi nebude tak vyrazna, aby si ju okolie vsimlo. Zivot ma naucil, ze inteligenciu si ludia vsimnu aj bez toho, aby druha strana neustale na nu upozornovala, samozrejme pokial tam je.

Nejako mi, alebo nam v cechu je jedno, ci nas povazujes za hlupakov a mame sa spoliehat na to, co si si ty vsimla, alebo o com si presvedcena, ze tak je. Zi si v tom svete, je tvoj, nerozumiem, naco nas donho neustale chces vtiahnut. Je niekolko dovodov, preco ti ludia neodpisuju na spravy a ako vidim, nebude to len od nas v cechu, zjavne sa to tyka inych cechov rovnako.

Velmi sa precenujes, ak si presvedcena, ze sa tebou ja, alebo pekelnicka, alebo ktokolvek natolko zaobera, ale predpokladam, ze sa ti tak lepsie zije samej so sebou, ak sa budes presviedcat, ze kazdy muz, ktory to tu hra je do teba bezhlavo zamilovany a vsetko co robi je len pre ten dovod, aby sa k tebe dostal blizsie. A ze kazda zena, ktora to tu hra v tebe vidi sokynu :), preco by aj

Neustale pises, ako tu vsetci sme 24-hodin a nemame sukromny zivot, pricom ale ty vypisujes spravy na jednotlivcov, alebo skupinove spravy a to v roznom case, nocnom, dennom atd, takze nejako mam pocit, ze to asi nebudu "ti druhi" co tu vysedavaju, ale ty.

Len tak medzi nami a nepotrebujem odpoved, aj ked je mi jasne, ze urcite pride (teda pokial to administrator nevymaze, co by som sa vobec nedivila) citas po sebe niekedy, co popises? Lebo v jednej sprave dokazes niekolko krat sama popriet to, co napises a este sa tvaris, ze to ma zmysel.
 

DeletedUser5308

Hosť
Ala je mi ťa úprimne ľúto...
Nenapadlo ťa, že bojujeme preto, že nás to baví? :)
Len tak?
Nikto nás do ničoho nezatiahol, je to len praobyčajná hra.
 

DeletedUser

Hosť
Velmi sa precenujes, ak si presvedcena, ze sa tebou ja, alebo pekelnicka, alebo ktokolvek natolko zaobera, ale predpokladam, ze sa ti tak lepsie zije samej so sebou, ak sa budes presviedcat, ze kazdy muz, ktory to tu hra je do teba bezhlavo zamilovany a vsetko co robi je len pre ten dovod, aby sa k tebe dostal blizsie. A ze kazda zena, ktora to tu hra v tebe vidi sokynu :), preco by aj


Vyborny postreh a vskutku trefa do cierneho. Podotknem len, ze valentinsky event tohto roku uz bol a hrdlicky "chlievik " s "Morphium" by si mali vyjasnit svoje city casom povadnute medzi styrmi ocami a nie verejne jeden druheho tuna ociernovat.
Ano, laska je spociatku slepa len skoda ze tie ruzove okuliare si nasadi az casom ...
 

DeletedUser5308

Hosť
Ja som Bojovnikov nezakladal, to len tak na vysvetlenie.
Som tam síce od začiatku... Ale nezakladal.
:)
 

DeletedUser5367

Hosť
obsssd, to nie je genitív :) názov tej kapely sa má ináč.

Nebolo mojim cieľom presviedčať niekoho o pravde, ani som nečakala odpovede. Chcela som len napísať do "vytesaného kameňa" fóra svoj dojem, ktorý netvrdím že je objektívne ideálnym názorom, a keď niekto príde o pol roka či rok, a prejde si to, niečo ho možno napadne, nič iné.
A.

1; ano je to genitiv. Ked nevies po anglicky, nekomentuj, vyzeras potom hlupo, a to predsa nie si, ci? To ze sa nazov skupiny pise inak bude asi tym ze to nema byt nazov skupiny.

Dojem si kludne pis, ale to co robis ty je ohovaranie.
 

DeletedUser5367

Hosť
genitív = od koho? od čoho? druhý pád = v angličtine sa tam dáva pred to slovo buď "of" alebo "from" alebo iná preložka. :) takže to nie je genitív, už si to ujasnime konečne. Je tam apostrof, alebo odsuvník, čiže tá čiarka za pistol a to je v angličtine privlastňovací odsuvník. Čiže názov tvojho cechu je presnejšie "Sexuálnej pištole", ale nie v genitíve ale v privlastňovacej forme jednotného čísla dokonca, čiže - čie? Janove, Petrove, sexuálnej pištole. Patriace sexuálnej pištoli. Čiže blbosť. Máš komplet nesprávny názov cechu :) Názov má byť "sex pistols" nič viac nič menej.
Ano, privlastnovanie, koho-cie. Nazov ma byt sex pistol's. Ci to je podla teba blbost alebo nie je mi dost ukradnute. Uz ti niekedy napadlo doplnit akekolvek podstatne meno za ten nazov? Napriklad slovo "guild"?
 

DeletedUser5367

Hosť
btw, neprišla som sa sem hádať ani diskutovať.
...
Prišla som sem dať bodku za vetou. Napísala som ju vo svojom prvom príspevku. Ostatné je pasé. Nebudem sem ďalej chodiť ani čítať ani odpisovať. Neočakávala som ani odpovede. Nikto vás neprosil o reakcie. Tak mi nehovorte že ma máte v ignore a ja som prišla sem, lebo 1.ma v ignore nemáte, a za 2.prišla som sem napísať malé goodbye. Rešpektujte to. Ja rešpektujem to vaše goodbye.
Goodbye.
Naco potom ohovaras vo verejnom fore ked nechces odpived? Ci to sa mame nechat poohovarat a byt ticho? Sa preber.

Dost zivo si pametam ako som ti niekolko krat napisala aby si mi dala pokoj a neriesila ma kade tade, takze tolko k tvojmu goodbye. Ty nerespektujes nikoho kto ta neposlucha, zabudni ze bude niekto respektovat teba. Prv si to ujasni v hlave, daj si seansu so suvadovou a mezenskou, mozno ti to pomoze alebo ta vezmu na svoju planetu, celkom tam zapadnes.
Farewell, rest in pieces.
 

DeletedUser5367

Hosť
obsssd, mal to byť podľa nich názov skupiny, a preto je to gramaticky nesprávne. Priznal to aj Morphium, že to mal byť názov skupiny (viď vyššie). :) Ak by to nebol názov skupiny, tak čiste teoreticky tam mohol byt genitív, áno, ale takto ako to má on určite nie. O to ide. Ak tam má byť genitív, a Morphium je "angličtinár-génius", tak potom tam musí byť predmet za tým slovom, a aj keby sme zamlčali predmet, čo sama aj píšeš, áno, ale to nie je Morphiumova inteligencia ktorá by toto napísala.
"Podla nich", tam som aj ja. A ver tomu ze morphovu gramatiku opravujem dost a nedovolila by som mu nechat nieco co nedava absolutny zmysel ako nazov cechu. To ako to myslel alebo ako si ty myslis ze to mal mysliet je pre mna irelevantne, riesim to ci to z gramatickeho, frazeolofickeho a co ja viem este akeho hladiska dava zmysel. A to sme sa zhodli aj my dve ze dava. Rozdiel medzi nami a nasimi pristupmi je len v tom, ze ty si domyslas fakty ktore nemas nicim podlozene a robis na ich zaklade zavery. Ako vzdy.
Takze inymi slovami, morph mozno nie je anglictinar genius, ale podarilo sa mu, mozno aj nevedomky, napisat nazov ktory je spravny, nech sa hadzes o zem ako chces.
Neohováram. Ohovárať sa nedá pravdou, dá sa len lžami. A to čo som napísala v prvom príspevku, lži nie sú. Napokon je to dosť objektívne, alebo prinajmenšom aproximujúce ku objektivite. btw, ja nepíšem že "nesmiete" odpovedať, píšem že "neprišla som si po odpovede" a nie že nemôžete odpovedať. Kľudne odpovedaj do prázdna aj donekonečna. :)
V momente ako mne a dalsim x osobam dokazes ze sme sliepky, vtedy sa mozme tvarit ze neohovaras. Ked dokazes ze morph a dalsich x ludi ktorych osocujes z cohokolvek to o com hovoris aj robia. Nevies dokazat ani to ze si inteligentna, ani to ze vsetci co s tebou maju problem su hlupi. Takze ano, ohovaras. Siris dezinformacie o ludoch ktore nemas podlozene nicim len svojimi domienkami.
Btw, zjavne neodpovedam do prazdna ked si zas odpovedala ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5367

Hosť
Akosi cítim dať nejakú bodku za vetou. Je dobré spísať evanjelium predtým než odletíte niekam do nebies na vesmírnych raketách užívať si raj. Ono, mnohí to ešte nepochopia, ale časovač pracuje, a aj im dôjde v makovičkách. Len treba čas. Čas je podmienkou múdrosti. A geometrický rast, akceleráciu vo vývoji mysle.
Hla, nazorna ukazka toho ako sa mas rada s logickou stavbou vety. Tie pady co si pokombinovala, to je cisto novy vedny odbor...
Mimochodom, mam toto brat ako ze si nadobro skoncila a nikto o tebe uz nikdy nebude v hre ani na fore pocut?
Predtym mi vsak napis co beries, tie vesmirne rakety ma dostali, toto cisty mozog neda...
 

DeletedUser5367

Hosť
hej, človek čo uvažuje v saxonskom genitíve napíše slovo "cenZUred namiesto censored.. lol, ešte chvíľku ma odrbuj...:confused::D
Inak nejak moc sa ohanas kvoli dvom slovam v anglictine, pritom slovencina ti robi trosku problemy...
" odrbuj" nie je slovo, spravne je odrbavaj.
Predtym si zas dala:
názov tej kapely sa má ináč.
Nazov nie je citiaca bytost, nema sa nijak. Chcela si povedat "nazov tej kapely sa pise inac"?

Takze poprosim, dopln si medzery v slovencine a potom sa hadz o zem ako nemozeme pouzit genitiv v anglictine v nazve NASHO cechu (s ktorym mas spolocne len to ze v nom nikdy nebudes). Alebo sa mozme zacat bavit v anglictine uplne nech si zgustnem na tom ako ti budem opravovat gramaticke a stylisticke vety, hm? V tom ti google nepomoze..
 

DeletedUser5089

Hosť
Bojovnikov nezalozil ani ultras, ani klerik :), bola som tam od sameho zaciatku s prestavkou, kedy som sla solo. Ak vravis o prebratych cechoch ale, sama by si sa mala pozriet do zrkadla. Ultimate bol predtym velmi uspesny cech s vynikajucim vedenim. Ked ta ultras z bojovnikov Vyhodil - nie ze si sla sama....a dostala si dokonca BAN za obtazovanie a slovne napadanie hracov, vzali ta do Ultimate. A postupne si rozhadala cely cech, ludia zacali odtial odchadzat a nakoniec byvale vedenie odislo tiez a tebe cech ostal.

No a potom si ho podla mojho nazoru dost pitomo premenovavala, az si nakoniec ostala na sucasnom nazve. Pises ako ta tam akceptuju, toleruju. Neviem, mozno ano, mozno by boli veci ale inak, keby clenovia vedeli, ako si sa o nic vyjadrovala v spravach, napriklad ktore si mi neustale posielala so svojimi vylevmi a predpokladam, ze nie som jedina.

Ako som uz spominala, moc si fandis. Mna tvoja osoba absolutne nezaujima, ziadala som ta niekolko krat, ked prestalo fungovat ignorovanie po update so spravami, aby si ma neobtazovala, aby si mi nepisala a vsetko bude v poriadku. Lenze to je tvoja jedina realizacia a ked nie v spravach, tak tu. Jedine co vies je ludi osocovat, ohovarat na kazdu stranu a nezabudnes sama seba vychvalit, aby nebodaj sme neprehliadli, aka ze uzasna si.

No, trosku si tu historiu prisposobujes na svoj obraz ohladne prenasledovania inteligencie, mozem ta ale bezpecne uistit, ze v tvojom pripade je to presne naopak. nie teba prenasleduje niekto, ale ty prenasledujes ostatnych :)
 

DeletedUser5089

Hosť
:) ja nikde nepisem, ze som zalozila bojovnikov, napisala som len, ze som v cechu bola od zaciatku a ze ho nezalozil ultras ani klerik mila moja, citaj a nedomyslaj si.

No, tvoju historiu odchodu si zjavne pamatas inak :D. A nie, nenapisala si mi o husi, srala si sa do mojho sukromneho zivota, pisala si ako posledny pohonic, bola si vulgarna a vyhrazala si sa, takze ano, preto som zaslala tvoju spravu na podporu, kde je v kopii dodnes :)

Tvoj problem je, ze si rada prisposobujes veci a aj minulost, ale ano, na chvilu to mozno pomaha, aby si vyzerala lepsie. Este donedavna si vypisovala, ako si vsetko co sa vojny v CVC vymyslela ty sama, ako majstri a masaker nemali gule dalej pokracovat, aky je holandan, aki su tvoji vlastni clenovia cechu a teraz naraz je zas vsetko inak. :)

Si usmevna, len to na zaver, nemam cas sa tebou zaoberat uz
 

DeletedUser5089

Hosť
:D ach jaj, myslim ze by ti mali zrusit vychadzky

nie, ultras bojovnikov nezalozil, aj ked sa o zem hodis :)
 

DeletedUser5367

Hosť
:D čiže ty mi chceš povedať že preto lebo nie každý je klasik punkrockovej hudby tak si zamenil názov cechu z "/tie/sexpištoľky" na "cech-koho?čoho? respektive ktorý cech? "/cech/sexpištoľky"... a zároveň si tam dal vetu od Sida s hviezdičkami "cenZUred", dokonca s 3 hviezdičkami, pred, medzi, aj za, a plus názov cechu bol síce pôvodne názov kapely ale kvôli tomu že nie každý je punkrockový klasik tak si to navyše preniesol z názvu kapely v množnom čísle na saxonský genitív v singulári, aby potom uz nikoho ani nahodou ani len nenapadlo, že si mal na mysli tu kapelu lebo v tvare s apostrofom to absolutne nikoho už určite nenapadne :D úžas!! teda 4 veci v jednom. Jasné, na to ti skočí babka Lujza bylinkárka, Deži Piťu v Mexiku, a ešte niektorí hráči a hráčky z tvojho dievčenského zboru s názvom: "koho-čoho-saxon-genitive-sexpištoľky-alias-bývalý-názov-kapely-s cenZUred-hviezdičkami (okolo tvojej hlavy)" :D ;)
ty budes v sobotu volit fica, ze?
 

DeletedUser5367

Hosť
Čiže inými slovami, TVOJIMI SLOVAMI: Morph je síce hlupák (lebo si napísala že MOŽNO aj NEVEDOMKY), ktorý úplnou náhodou TRAFIL gramatický či frazeologický tvar, a je ti jasné, že (..a na tom sme sa zhodli teraz obidve) že hocikto by mu mohol túto chybu vytknúť, a mohla som takisto aj ja, lebo ho už nejakú dobu poznám z písania a VIDÍM JASNE že on nie je mozog Európy, a tak jasne som mohla predpokladať že to čo napísal nemohol sám takto trojnásobne derivovať do tvaru staro-anglického výrazu, ale ale v podstate na druhej strane, si vlastne domýšľam fakty a vymýšľam veci, a úplne bezdôvodne dokonca "osočujem" ľudí a obviňujem zo zlého zlého zlého zaostávania v intelekte...pozri, napísala som mu že to tam má zle a že som si istá že to nemohol myslieť v inej než svojej nesprávnej podobe výrazu a TRAFILA SOM SA, a ak on sa triafa a ja sa tiež triafam, a ty trafená "trafenia" akceptuješ, nevidím dôvod prečo by si nemala akceptovať aj tie moje a môžeš sa aj o zem hádzať ak chces....... prečítaj si prvý príspevok ešte raz, bez ohľadu na tvoje nešťastné subjektívne pocity a skús sa zamyslieť kde je tam ohovárka, kde je tam zrnko myslené negatívne, ak to tam vidíš, ubezpečujem ťa že to negatívne je akiste len vo filtri vo tvojej hlave. Idem ja žiť naplno, seďte si tu, prídem večer mrknúť čo sa bludy si napísala. Mimochodom, cítiť aká si osoba, arogantná, drzá, puntičkárska, chladnokrvná a hlavne riadne nasratá preto, lebo ťa niekto označil za dievča, či dievčenský zbor. Nuž.... jak je libo.
bud taka laskava a neprekrucaj moje slova. vsetci okrem teba pochopili co som napisala. nikde som morpha neoznacila za hlupaka. to ze mu gramatika ide kade tade, to je fakt, ale ani zdaleka to neznamena ze je hlupak alebo ze si to o nom myslim. tvoja gramatika je napriklad az na male omyly prakticky bezchybna, ale ani zdaleka si nemyslim ze si mudra ;)
tvar staroanglickeho vyrazu? co je na privlastnovacom tvare ci ako sa to vola staroanglicke?
dalsia vec co si (este stale) nepochopila, a zas sa budem opakovat, je mi suma fuk ako to myslel alebo ci si sa trafila alebo si bola trafena... povedala som ze to je po anglicky a je to spravne. to ako to malo byt alebo ako by sa to tebe pacilo, to je irelevantne, to neriesim. je to po anglicky, dava to zmysel. ci tym chcel basnik povedat nieco ine ako povedal mi je jedno.
preco by som nemala tvoje trafenia akceptovat? ked pravdu mat budes, vtedy to akceptovat budem.
kde je v tvojom prispevku ohovaranie a co je myslene negativne? v tom prvom nikde, ale to vies, ved preto si sa spytala kde v prvom prispevku ohovaras. to pride az v dalsich:

chlievik napísal/-a:
Inšpiratívny hráč Beejay zo sveta C má vo svojom profile napísanú báseň ktorá začína veršom "Žilnatý bubáčik v koženom úbore, cíti sa nádherne v dievčenskom súbore". Myslel tým žilnatým bubáčikom... veď ..viete čo, ale ono sa to hodí aj na hráča Sepinko zo sveta C, on je tým ktorý sa oblieka do gumenej vesty, a trávi čas v cechu s dievčatami. Istotne stamodtiaľ prebral schopnosť intrigovať a klamať, lebo sú to skôr ženy čo majú hadie jazyky, a on sa to od nich odučil.
(pozn. predpokladam ze si myslela NAUCIL, nie oducil. "on sa to od nich oducil" nedava zmysel)

chlievik napísal/-a:
Múdre bytosti to odmietli a nepridali sa, tak ma osobne ohovorili, jednoducho print-screenovali moje výhovorky Bojovníkom, výhovorky kde hovorím že pôjdem na Bojovníkov, čo som písala len preto, aby som sa zbavila tlaku Holanďana a Masakra, ktorí ma volali do vojny. Povedala som im že pôjdem ale nešla by som, Bojovníci to s ich prázdnymi hlavami vzali ako dôkaz mojej viny, a zaútočili, dobyli tak 4 sektory nášmu cechu/
tak nielen ze si klamala, ale za tvoje klamstvo este inych oznacujes za prazdne hlavy? spravy od teba si dovolili zobrat ako dokaz? TY SA POCUVAS?!

chlievik napísal/-a:
A Morphium? Putoval z cechu do cechu a dohadoval si prispievanie čo nikdy sám nedodržal. Prišiel do cechu Angels na svete B ešte len v modernej dobe svojho mestečka ale už s Alcatrazom na 35.úrovni. Hneď som vedela že je to taký ten čo v dvanástich predával céčka či kartičky s hokejistami systémom - ty mne tri a ja tebe jednu čo mám dvakrát a nepotrebujem.
v preklade - je sikovnejsi a preto je zlodej. pocuvaj ty fakt nie si fico?

chlievik napísal/-a:
A jednoznačne hráč Morphium bude určite ešte neraz pokusným králikom na oddelení psychiatrie a na jeho systém serotonínovej nerovnováhy vymyslia ešte niekoľko nových druhov antipsychotík. Tu vyvstáva aj otázka čo bolo prvé vajce alebo (jeho) sliepky, Morphium alebo morfium? (určite Morphium, a podľa neho vymysleli tie lieky).
odpoved: prvy bol prasaci domcek ktoremu preplo.

chlievik napísal/-a:
i na hráča Morphium sa hodí to Beejayovo : "Žilnatý bubáčik, v gumenom úbore, cíti sa krásne v dievčenskom súbore". ;-)
druhy clovek ktoreho si tak v jednom prispevku oznacila, gratulujem k tvojej ubohosti.

chlievik napísal/-a:
Mňa nenávidia a nenávideli, ale tvrdili že preto, že som "hlúpa".
nie, preto to fakt nie je.

chlievik napísal/-a:
Nemôžu za to že ich mentálny vývoj je presne na tej úrovni, že to mohli pochopiť len tak ako to (ne)pochopili.

chlievik napísal/-a:
Rozumnejší ľudia cech Bojovníci opustili veľmi rýchlo, lebo si nechcú nechať skákať po hlave ich vodkyňou, lebo majú dostatok kritického myslenia, a odišli, teda zostali tam len prázdne hlavy čo chceli trieskať pajácmi.
ty si okolo kritickeho myslenia ani nesla, netvar sa ze mu rozumies.

chlievik napísal/-a:
Bojovníci sú agresívny cech už z názvu, a ľudia čo sa tam združia, sú často hlúpi, lebo agresia je hlúpa, je vždy len priemerne inteligentná.

chlievik napísal/-a:
Hnev je prejavom nízkej inteligencie.
toto si daj do podpisu, vsetko co pises to vysvetluje.

chlievik napísal/-a:
Všetci musíme skončiť napokon v priateľstve. Priateľstvo je náš nevyhnutný osud.
hahahahahahahahhaha you wish

inak jedna zaujimavost, pises ako morphium a skorpik "kradnu hotove cechy" - skorpika nepoznam takze sa neviem vyjadrit. morphium je uz poriadne dlho v cechu ktory zalozil. ale jednu zaujimavost si si zjavne nevsimla, a to je to ze drviva vacsina cechov v ktorych si kedy bola, krachuju, rozhadaju sa alebo zaniknu. a vzdy si v centre diania ked sa tak deje. to mi nepripada ako nahoda...
 

DeletedUser5364

Hosť
Ale určitým nevvsvetlitelnym až prazvlaštnym sposobom maš moje sympatie , neviem si to vysvetlit a preto ti skusim pomôct ;)
Jeden fakt dobry psychiater (Jack Nicholson) pomohol jednemu typkovi z autosebedeštrukcii (Adam Sandler) , ked to pomohlo jemu tak teba to vynesie do ZENoveho vedenia :) 3×denne zaspievat pred zrkadlom :)

160146981_0eca7e.jpg


Jsem tak hezká
Tuze hezká.
Já se dneska
tak hezká
všem zdám.


Že to dneska
natřu všem
nejslavějším hvězdám


lalalala lá la la lá lala - 2

Jsem tak krásná
přepůvabná
celá chtivá
se stále jen smát


ná-ádherný clapec
řekl mi
že má mě rád


lalalala lá la la lá lala - 2

Kdo zrcadlo mé je ta princezna!
(Není to klam!) - 2


Kdopak z vás pánové ji znáá
(Já ji teď znám) -2


Jaká krásná tvář!
(Znám!) - 2
Jaká krásná pleť!
(Znám!) - 2
Šaty svatební!
(Znám!) - 2
To jsem přece jááá!
Znááám! - 1 - 2


Jsem tak milá!
(Jsem tak milá!) - 2
(Přepůvabná!) - 2
(Přepůvabná!) - 2
Jsem báječná boží a neeej!
A sladká jako medový CHRÓÓÓCHTÁČEK jsem.

P.S. je to duet tak meň pri tom aj hlas aby ti to davalo zmysel , inak učinky liečby možu byt oslabene :p

Vážne to vyskúšaj :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1834

Hosť
ty budes v sobotu volit fica, ze?

Ako vtip, vyborna volba a to moj vkus je vyberany .)
Lez musim podotknut, ze na forum chodia i dietky nezatazene politikou ci svetskymi manierami a aj ludia zo slabsim srdieckom.
Naostatok i zla reklama je reklama a tato reklama na extremny populizmus by mala byt trestana odnatim slobody ak nie slova na nejaky cas.

Pomalicky 48 hodin trvajuci maraton s navstevnostou okolo 500 zvedavcov, vratane vladcu mesta Ciudad Perdida, je hodny zavidenia, uz z dovodu malicherneho debatneho ciela z akehokolvek hladiska (bez urazky).
V estrogenovom opare zanika podstata zmyslu (frustracie / bezradnosti ?) zakladatelky topiku a len oko trenovane si povsimne, ze nie gramaticnost ci cechove zalezitosti v CvC tu hraje prim.
Mozno cena o ktoru sa tu bojuje, hrac Morphium, medzi dvoma (?) sokynami by mal nabrat viac odvahy prekonat strach zo zosmiesnenia ci nedobreho pocitu z vysmechu a vyslovit sa konecne komu da prednost aj ked na druhej strane mu je branene manierami frustrovanej tak typicke pre a nielen dnesne devy majuce radi ci vyzivajuce sa v nervydrasajucom sposobe v zahravani sa s psychikou objektu az do chorobnej krajnosti. Velakrat nezvratnej.
Isto najlepsou cestou je otvorenost, no kto dnes holduje tomuto samovrazednemu sposobu citoveho prejavu?
A tak prichadzaju na radu mimovolne gesta, naznaky ci postrcenia, ktore by mu mali otvorit oci ci posmelit ho. Samozrejmostou je viera ze dotycny pochopi tieto tzv. Rinbinovsky kodovane spravy a semienko zacne klicit.


12715461_1016974068363049_3784265768009824061_n.jpg

Milujte se a množte se,
ať tvorstvo Ráje vzkvétá ...



▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Edit pre stratenych a nielen obsssd ...
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬​

Ludstvo po par uspechoch na poli "Survival" po vyhnani raja a tym dokazania najvyssiemu ako sa mylil v presvedceni ze druh ako taky po onehdajsom excese s jablkom (v podstate s porusenim zakazu s pomocou nastrceneho hada diablom) neprezije dalsiu noc na tomto svete, zlenivelo (okrem ineho).
Clen tohto druhu kazdym svojim nadychom sa dozaduje v tichej svojej existencii polopatistickeho vyjavenia akychkolvek javov i nevyslovenych slov. Najdu sa jedinci co energiou svojou sa "pidia" vo vlastnom pote by co to vyriesili a odpovede nasli zadubancom a aj preto je malo tych co s Rinbinom chcu byt priatelom.

Jedinec najduc zalubenie v inom no akasi bazen ho nuti svoje city tajit pred hnidopysnym svetom a samozrejme i tie vlastne "moresy" tak kriticky hodnotene kazdym im nerozumejucim protejskom trpi Ribinovskym komplexom a svoje ciny, slova zahali do pre vacsinu nezrozumitelnym zavojov tajomna a nechapania zo strany osadenstva v ktorom sa vsetko udiava.
Samozrejme je "holíča" podrazdene ak nie je v okoli pochopene a kona jako furia, s nikym sa neznesie ci okolie tak nejako stresuje a mrtvicu privolava jako ked mesiac usina a slnko rano vstava.

Samozrejme pred svojim objektom tuzby sa musi pred velkou vacsinou tak nejako vytiahnut, na svetlo sveta vyniest ten svoj enormny diel podielu na uspechoch poli neoranom (CvC a podobne ...) pre jeho obdiv neskonaly a mozno i kus jeho serdca na oplatku v sanc dany do jej dlani.
Avsak pozor ak "holíča" pobada ze svoju pozornost inej vacsiu venuje co snahou v porovnani s jej zaostava a napriek tomu v jeho serdci (podla opravnenej ci zmyslenej domnienky) vacsie miesto zaujima.

A tak nevrazivost v slovach citit, nenavist ci zvlastny sucit i ono "holíča" nielen svoj objekt castuje hnevom ci vycitkou nemou i vyslovenou. Marne hlada dovod svojho neuspechu, ved pred byka v arene sa hrdo bez bazne postavilo a malo na sebe cervenu serpu (aj ked vedecky dokazene ze nie farba lez pohyb provokuje byka). Miesto vcerajsieho hrkutania meta siru a sebou smrtonosne meta na kazdeho koho podozrieva ze je zlodejom jej hypotetickeho serdca darcu, ktory je hluchy k tomu vsetkemu co "holíča" vykonalo, ktory je slepy a tak nejako zbabely (ci nesmely?).
Strach s odmietnutia na poli pribehu tohto dejstva, otvorenosti serdci nijako kluc k slobode nedava a tak v podzemi temna uveznene ostava. A nemusi to byt princ na bielom koni ci "rek" s odvahou Dia, postaci na zaciatok slovo ze za vsetkym velkym stoji vila (predtym holíča).

Je posetile "holíčatu" (moznej vile) do chrbata mecmi norit a tym jeho zivot kratit ci tazit, bo v kazdom zle je kusok toho neba a zalezi na kazdom ci v pusti do areny na Daniela svojho leva, s umyslom mrzkym co do ucha sepka mu v jeho tele zijuci Mr. Edward Hyde


Tolko z mojho pohladu poznaceneho jarnou unavou.
(vdaka za pochopenie ale naozaj sa uz nedalo vydrzat mlcat)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore