Súťaž "Kreslím, kreslíš, kreslíme"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5683

Hosť
Veľmi rád ich zahrniem do zoznamu návrhov, ďakujeme za skvelú spätnú väzbu na súťaž. Vďaka patrí Mirkovi196, ktorý súťaž vymyslel a našim súťažiacim, ktorí sa postarali o úspešnosť súťaže.
 

DeletedUser5364

Hosť
Jooogu , gratulujem aj tebe k výhre :) :) :) ale gratulujem Vám všetkým !!! ;)
 

DeletedUser5683

Hosť
Ďakujem za gratuláciu, ako člen FoE tímu som sa nechcel súťaží zúčastňovať, aby mali súťaže korektný priebeh a aby ma niekto z hráčov neobvinil zo zaujatosti. Avšak zapojil som sa v čase, keď bolo súťažiacich len 6 a chcel som i ostatných motivovať, aby sa do súťaže zapojili i keď, tak ako ja, nemajú "výnimočný" talent na kreslenie :)
 

DeletedUser5364

Hosť
Joogu , zaslúžene si získal miesto , pekný obrázok aj nápad si mal , netreba tu skromnosť :D
 

DeletedUser

Hosť
Najväčšia irónia je ze súťaž som súťaž vymyslel ale nezapojil som sa ani neviem prečo... Každopádne keď som si pozeral tie kresby len som otváral ústa boli super víťazom gratulujem diamanty boli zaslúžene. Najviac ma ale potešilo zrejme to ze nikto neodkresloval z internetu a keď niekto keďže mám pocit že nikto sa inšpiroval tak sa tam aj priznal že je to z netu ale úpravne takže ešte raz veľká gratulácia výhercom. A joguda aj tebe gratulujem za 5miesto ten nápad bol zato super mne sa veľmi páčil
 

DeletedUser5364

Hosť
Najväčšia irónia je ze súťaž som súťaž vymyslel ale nezapojil som sa ani neviem prečo... Každopádne keď som si pozeral tie kresby len som otváral ústa boli super víťazom gratulujem diamanty boli zaslúžene. Najviac ma ale potešilo zrejme to ze nikto neodkresloval z internetu a keď niekto keďže mám pocit že nikto sa inšpiroval tak sa tam aj priznal že je to z netu ale úpravne takže ešte raz veľká gratulácia výhercom. A joguda aj tebe gratulujem za 5miesto ten nápad bol zato super mne sa veľmi páčil
aj tebe by sa patrila odmena ale to je uz na vyššej mocnosti, za sprovoznený nápad , napriklad symbolické dia :)
 

DeletedUser5918

Hosť
preco som si myslel ze tato sutaz je az do konca maja ? :(
hmm a moj vytvor ostane v šupliku . no co uz , tak mi treba
 

DeletedUser5683

Hosť
Odlož si výtvor, k úspešným súťažiam sa môžeme vrátiť, ak bude chuť hráčov súťažiť...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore