Súťaž - Navrhnite VB!

Která VB se vám zdá nejlepší ?

  • Budova Kongresu v Buenos Aires - luciaa

    Hlasy: 8 4,4%
  • Bellesguard v Barceloně - ftacek

    Hlasy: 74 40,7%
  • Katedrála v Kolíně - Mauso

    Hlasy: 4 2,2%
  • Fagus Factory v Alfeldu - Nickol

    Hlasy: 64 35,2%
  • Ulm Münster v Ulmu - falcon63

    Hlasy: 2 1,1%
  • Big Ben v Londýně - Apollyon

    Hlasy: 18 9,9%
  • Reichstag v Berlíně - peter16327

    Hlasy: 4 2,2%
  • Radnice ve Philadelphii - Ruženka

    Hlasy: 2 1,1%
  • Mole Antonelliana v Turíně - Goldengate

    Hlasy: 2 1,1%
  • Sacré Coeur v Paříži/Montemartru - barbora- apbt

    Hlasy: 4 2,2%

  • Celkový počet hlasujúcich
    182
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
a kedy dostanem tie 2plany na VB ktoru chcem pisalo sa ze dostanem SZ ale ja som zatial nedostal pokial viem
 

DeletedUser

Hosť
sargeras vies preco som asi jediny co sa stazuje? lebo som asi tak jediny co som 1 :D a je rozdiel 1000dia a 3000dia a 2plany a 9planov ale neva no :D
 

DeletedUser

Hosť
Výborne vyhral si ale aj tak každý dostane remízovo. Pokračuj v šťažovaní a z odmeny nebudeš mať nič :) Ja už by som po tej tvojej 1.stiažnosti ti nedal doslova nič :)
Mal by si byť spokojní že si niečo dostal ja som nič nevyhral ale nejako nie som naštvaný.
 

Apollyon

Nový člen
Ako budú pridané tie 2 plány podľa vlastného výberu ? Vo forme diamantov alebo máme niekde napísať presne ktoré nám treba ?
 

DeletedUser

Hosť
ale nebol by zly napad tie diamanty lebo mozes si to dat na aky plan chces nemusis pisat co lebo ak tak aj by som chlec ze uplne presne na co aj kde rpesne a to neviem ci s ato tak da pridat cize to vo forme diamantov by bolo dobre
 

DeletedUser

Hosť
Proste diamanty nebudú lebo niekto by to nepoužil atď. Diamanty máš tak tie kludne použi. Plány sú tak tie použi tiež :)

Odmena : 1500.Diamantov a 2.plány alebo 3.neviem presne.


Neviem či to dnes dopíšem je toho dosť. Ak hej tak mi zato môžete ďakovať a hlavny Crony a Mauricius :D a Sargeras.
 

DeletedUser

Hosť
james omdnea co dali ej 1000diamantov a 2plany nie 1500 :D iked 1500by nebiolo an skodu
 

DeletedUser

Hosť
aj ja by som chcel vediet kedy tie plany budu a ako sa pridaju uz by sa mi hodilo take 2 na babylonsku :D
 

DeletedUser

Hosť
Predpokladám, že to tak bude z dôvodu, že tá súťaž bola v konečnom dôsledku o tom, kto zburcuje viac ľudí aby mu za to zahlasovalo a či sa to ľudom páči alebo nie, nebolo vôbec relevantné. Ja som si ani nevšimol, až pokým nebolo po hlasovaní, že môj návrh prešiel. Keby tiež poprosím členov cechu a pár známych tak by som snáď mal okolo 50-60 :)...takto skoro nič
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore