Súťaž Súťaž o 5 x 100 cukríkov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser7072

Hosť
V opustenom ústave asi nikto nežije...jedine, že by tam chodil strašiť duch
 

DeletedUser6867

Hosť
Nežije tam nikto. Preto to je opusteny ustav. Ale hovori sa ze tam ludia videli starsiu pani v bielom liecebnom obleceni. Podla historie je to sestra Anabel ktora sa starala o psychycky chorych ludi. Lenze ona takych chorych ludi neznasala a mucila ich. Zahadne ssa niektory chory stracali. Lenze po par rokoch sestru anabel zavrazdili samotny pacienti. Potom sa tam vysetrovalo a nasli sa desiacky mrtvych pacientov na povale. Vtedy ten ustav zavrely a odvtedy je opusteny :-D sup sup cukriky ,, svet dinegu
 

DeletedUser1834

Hosť
Tak dobre :/
Aj tak by to raz prasklo a takto mozno raz budem mat i spolubyvajucich ...
ANO, som jediny obyvatel. Zriadencov a personal pozral pekelny pes.
Ze preco som jediny na zive ostal?
Neverim ze to sposobil veniec cesnaku co som mal na krku ale jednoducho to nebol rozpravkovy vlk co zjedol babicku, cervenu ciapocku akeby dostal echo vcas i polovnika bo mal apetit jako vesmirna cierna diera. Proste mal plne brusko a viac sa mu neziadalo.
Preto chodim "domov" (do ustavu) k polnoci kedy uz pekelny pes odfuckuje co sa napapal dosyta.
ALE mam jednu fintu, po chodbach som rozmiestnil vykopanych nebozcikov pacientov z nedalekeho cintorina jeko pamlsky, keby dostal chut na "sladke".
No a ak sa uz neozvem, pekelny pes prekukol moj obranny kamuflage a schupol i mna :eek:

PS: cukriky do Ciudad Perdida, snad ich par nez nastane moja posledna hodinka i docmulam .)
 

DeletedUser6968

Hosť
kedze mam hned vedla cukraren, tak obyvatel ktoremu preplo z cukroviiho :D
 

DeletedUser6596

Hosť
To je jasné. Býva tam známy záletník a starý mládenec Itt, ktorý je bratrancom z prvého kolena samotného Gomeza Addamsa. Občas si tam k nemu zájde povyraziť aj Vec (ako sa hovorí, trošku si natiahnuť prsty :D).

Svet je Cirgard
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ďakujeme všetkým za účasť!

Candy.png

Výhercovia 100 cukríkov:

Michaelo ryboso
Rihoslav
Marynka
Joseph99
GamerMiki30


Gratulujeme výhercom a tešíme sa na vás pri ďalších súťažiach!

losovaniecukriky2019sutaz.jpg
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore