Súťaž Súťaž o floríny

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Katkam

Nový člen
Ahojte, mám 4 budovy zo sady, ale s eventom nie som veľmi spokojná. Úlohy sa dajú ľahko zvládnuť a to je jediné plus. Do mínusu by som dala nízka percentuálna šanca získať hlavnú odmenu. A kto nechce sadu, tak dokopy nemá čo získať, lebo väčšinou sú v ponuke len budovy zo sady. Odmenu poprosím na Brisgard. Ďakujem :)
 

DeletedUser6673

Hosť
... mám už tri budovy zo sady a taktiež niekoľko budov,vojakov,bodov výskumu a plánov.
... páči sa mi tento event
... BRISGARD
 

DeletedUser6681

Hosť
5-min. hrom. zrých. produkcie zásob 2x, domy na
pizza 1x, predajca masiek 1 x, niekoľko rôznych vojakov, veža víťazstva 2x, atd. už ani neviem čo to bolo. V prípade vyžrebovania prosím na A
 

Sonko

Nový člen
Pekný večer, ja som v tomto evente získal pevne nervy ... a vieru v to, že zajtrajšok môže byť krajši ...nie je nič lepšie ako jeden deň utratiť všetky lístky a vidieť ako niekto iný berie výhru vo výške viac ako 1.000 florinov :)
 

DeletedUser6702

Hosť
Zatiaľ super, kopa medailí, vojakov aj budov. A 3 budovy z Piazza.Dufam, že sa mi este niečo podarí získať.
Dinegu
 

DeletedUser6573

Hosť
Ahojte, ja som nič extra nevyhral okrem asi 2 budov a ich vylepšení no na druhú stranu som vyhral plániky VB vďaka, ktorým som vybudoval 3VB za 2dnitakže ďakujem, no tie floríny z hier s nižšou pravdepodobnosťou výhry, nie a nie dostať
Svet DINEGU
Hráč: ajko01
 

DeletedUser6704

Hosť
Keďže som začala pár dní pred začiatkom Karnevalu, tak každá maličkosť je pre mňa vlastne malá výhra, či už body výskumu, jedna či dve karnevalové budovy a upgrady na ne, medaily, vojaci, a najmä sa teším z plánikov, aby som čím skôr mohla postaviť nejakú dobrú budovu. Takže event je celkom super, len tie body sa dobíjajú celkom dlho a samotné úlohy ku karnevalu nie vždy zodpovedajú možnostiam hráča, minimálne ja ako začiatočník, keďže mám ešte dosť málo možností vojenských jednotiek je dosť ťažké poraziť "obrovskú" armádu, či riešiť veľmi komplexné vyjednávania. Ale inak fakt super :)
Ak by sa zadarilo niečo malé získať, tak poprosím na svet Arvahall :)
 

DeletedUser6705

Hosť
Ako spomínal Sonko pevné nervy a vieru v krajšie zajtrajšky :) , 3x po sebe prísť o 750 florinov super.
 

DeletedUser6693

Hosť
Som začiatočník a je to môj druhý event. Úlohy sú v pohode, takže ho hodnotím ho kladne. V "D" mám celú sadu + rôzne iné budovy. V "C" bude tiež celá sada ale tu mi skôr išlo o plány, VB.... Len tých florinov je málo. Ak sa šťastie unaví tak výhru na "C".
 

DeletedUser6703

Hosť
ahojte. v hre som novacik, dnes hram stvrty den :) zatial maximalne bavi :) za tie floriny som zatial nedostala ziadnu budovu, iba body vyskumu a dakeho bojovnika :) ale nevadi. Hram dalej :D
Hram v Brisgard.
 

DeletedUser6707

Hosť
Ahojte :) Okrem 3 budov zo sady Piazza a nejakych lepsich obytnych budov, mam Trh v doku pre gondoly
nepaci sa mi ale to co uz spominali aj iny, ze je to o stasti
Brisgard
 

DeletedUser6708

Hosť
Ahojte..2 budovy zo sady Piazza, z toho 1 duplicitne a 3 aktualizácie, niekoľko v vojakov, bodov výskumu a plánov...floriny by potešili na C
 

DeletedUser6310

Hosť
Co sa týka výhier, tak od budov po armadu super. A k eventu len toľko je super že je možné splnit bud jednu alebo druhú úlohu. Len napriklad pri 28 je len preskúmanie provincie a tam som skončil nemam preskúmať akú takže tam som asi skončil a po dlhom čase sa mi nepodarí dokončiť event. Škoda
Hráč peter najsikovnejsi - cirgard
 

DeletedUser6655

Hosť
Už mám skoro všetky budovy z Piazzi, chýbajú mi len domy :) to sa mi ešte v žiadnej udalosti nepodarilo (môj svet je Cirgard)
 

DeletedUser6709

Hosť
Mne sa až tak nedarilo, mám len 4 budovy a 2 upgrady, a to som floríny míňal len keď sa dala vyhrať budova z piazzy, ktorá chýbala. Hold náhodné čísla. Na druhú stranu mi to hodilo 2 renesančné sídla, čo dáva celkom dosť obyvateľov. Ak vyhrám, tak na Dinegu prosím.
 

DeletedUser5416

Hosť
Zatiaľ kompletná sada budov a 3 vylepšenia, tie ostatné by som rád ešte získal. Prípadnú odmenu poprosím na Arwahall.

Pozn. moderátora: Nedala sa udeliť odmena za účasť, nemáš nikde účet.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser6710

Hosť
Ja zatiaľ domy na Piazze a aktualizacnu súpravu, ide to pomaly... V prípade nejakej motivačnej výhry :) poprosím na Arvahall
 

DeletedUser6711

Hosť
Ahojte,
pre mňa asi najviac bv, popripade ohňe a ich aktualizácie, ale len čo sa týka sveta Arvahall.
Na Arvahall mam už budovy na 2, len na Brisgard sa mi nedari ju apsoň postaviť. Vyzera to ale nádejne aj na Brisgard.
Čo sa týka budov, skôr by som uvítal niečo bez ciest, ale aj tak je lepšia ako terasovka :)
Prípadnu odmenu poprosím na Brisgard :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore