Skrýša Rogua

QppZoon

Aktívny člen
Ahojte, vlastním skrýšu rogua, ktorú som získal ešte v úplne prvom veľkonočnom evente za vajíčka, kde sa po jej postavení dali odomknúť ďalšie 2 sloty tiež pomocou vajíčok a jeden (posledný) za diamanty.
A teraz otázka: Keď túto skrýšu schovám späť do inventára, tak sa mi tie odomknuté sloty za vajíčka opäť uzamknú a už sa budú dať odomknúť len za diamanty alebo zostanú stále odomknuté? Odpoveď pravdepodobne poznám, že sa sloty zamknú, ale chcel by som, aby mi to bolo potvrdené.
Ďakujem za odpoveď.
 

DeletedUser5785

Hosť
Ahoj, wiki uvádza, že vojenské budovy pri uložení do inventára prídu o všetky odomknuté sloty a po opätovnom pstavení budovy ich treba odomykať nanovo. Čo bolo zaplatené za pôvodné odomknutie tu myslím nebude podstatné.
 

QppZoon

Aktívny člen
No toho som sa obával :( človek si "zaplatí" za to, aby to mal odomknuté a keď to chce schovať, tak si musí potom znovu za to zaplatiť ... riadny podraz
Ďakujem za odpoveď.
 

DeletedUser6191

Hosť
ahoj, dám ti radu nemynaj. radšej kup alebo niakym spôsobom získaj plány na alcatraz možná to bude z počiatku veľká investícia ale vráti sa ti to a budeš mat armády až až neboj
 

DeletedUser2302

Hosť
Tak tak, ja som mal asi 5 - 6 rogerov, investoval som diamanty, aby som ich všetkych pootváral...... a teraz mi ostali iba 2 fabriky, lebo som ich predal kôli miestu. Stačí mať jednu fabriku rogerov - pootvárať všetko čo sa dá a potom už len alkatraz :)
 

QppZoon

Aktívny člen
ahoj, dám ti radu nemynaj. radšej kup alebo niakym spôsobom získaj plány na alcatraz možná to bude z počiatku veľká investícia ale vráti sa ti to a budeš mat armády až až neboj
Ja mám Alcatraz na 62. urovni a roguov mám už vyše 3500, už neviem čo s nimi (dávam ich do obliehačiek ). Preto by som chcel tu skrýšu schovať do inventára, aby mi ich už Alcatraz neprodukoval, len som chcel vedieť, že či keď tu skrýšu znovu vytiahnem, či tie miesta budú zamknuté, lebo o tých, čo boli otvorené ešte za vajíčka sa nikde nepíše. Ale beriem to tak, že sa to zmení na odomknutie za diamanty.
 

DeletedUser5785

Hosť
Ked mas alcatraz na takej urovni, musis potom vobec odomykat nejake sloty navyse? Nestacia tie, ktore su odomknute pri samotnom postaveni budovy?
 

QppZoon

Aktívny člen
Ked mas alcatraz na takej urovni, musis potom vobec odomykat nejake sloty navyse? Nestacia tie, ktore su odomknute pri samotnom postaveni budovy?
Veď nemusím :) Len som chcel vedieť, ako to bude, keď ju presuniem do inventára a ptm ju budem chcieť znovu vybrať. To je celé :)

Rada nad zlato posuň ich ku mne ja mám iba 2 mne sa zídu ako soľ nad zlato :Do_O
Keby sa to dalo, tak už ich dávno niekomu pošlem. V inventári mám ďalšie 3 :D
 

DeletedUser6055

Hosť
ja mám tiež skrýšu ale nejak mi ich neprodukuje, stále mi hlási, že čas na vyliečenie bodu je 2:15:21 hodiny
 

DeletedUser5785

Hosť
Keď nemáš Alkatraz, potom môžeš vyrobiť len toľko Rogue, koľko máš odomknutýh slotov v Skrýšach Roguea. Ak je Rogue v boji ranený, nového miesto neho nevyrobíš (pretože tento ranený stále okupuje svoj slot) a musíš počkať, kým sa uzdraví. Jeden bod sa uzdraví za 2:24 hod.
Novú jednotku budeš môcť vyrobiť, až keď sa slot uvoľní (jednotku zabijú, alebo odomkneš nový slot za diamanty).

Odkaz na wiki:
https://sk.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Rogue
 

DeletedUser6055

Hosť
Asi som blba a nechapem - ukazuje mi toto:
upload_2017-11-22_20-57-12.png
cechovu expediciu som hrala pre 8 hodinami:
upload_2017-11-22_20-57-44.png

prepac, potrebujem zrejme jednoduchsie vysvetlenie

dakujem
kali13
 

DeletedUser6055

Hosť
Keď nemáš Alkatraz, potom môžeš vyrobiť len toľko Rogue, koľko máš odomknutýh slotov v Skrýšach Roguea. Ak je Rogue v boji ranený, nového miesto neho nevyrobíš (pretože tento ranený stále okupuje svoj slot) a musíš počkať, kým sa uzdraví. Jeden bod sa uzdraví za 2:24 hod.
Novú jednotku budeš môcť vyrobiť, až keď sa slot uvoľní (jednotku zabijú, alebo odomkneš nový slot za diamanty).

Odkaz na wiki:
https://sk.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Rogue
inac mam 6. roguov, ak som to dobre pochopila mam ich dat zabit aby som mala mojich dvoch?
 

DeletedUser5785

Hosť
Aha, tak máš odomknuté 2 sloty a oba sú obsadené. V tejto budove nemôžeš v tejto chvíli vyrobiť ďalšie jednotky.

Obe jednotky sú plne zdravé ( 10 zelených štvorčekov pod jednotkou). Každý štvorček je bod zdravia. Čas na vyliečenie je menší ako 2:24 hod, pretože je znížený o bonus, ktorý ti poskytuje tvoj cech.
 

DeletedUser5785

Hosť
inac mam 6. roguov, ak som to dobre pochopila mam ich dat zabit aby som mala mojich dvoch?
Určite nie. Z tých šiestich sú dvaja z tvojej vojenskej budovy a štyria zrejme budú nepridelené jednotky, ktore si získala ako odmenu. Pohladám ti, ako je označená pridelená a nepridekená jednotka
 
Hore