• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Spokojnosť - Exploit bug

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Trošku mi nesedeli výpočty, čo sa týka spokojnosti, tak som si to prepočítal, resp. nebolo treba, stačilo si všimnúť, že nad pri 120 % produktivite je tá istá produkcia (zlata, zásob) ako pri 100 % produktivite v tom prípade, keď sa spokojnosť blíži k hodnote potrebnej pre 120 % (percentuálne neviem, koľko je to potrebné, no mám 3074, potrebná na nadšených obyvateľov je 67 a pridáva mi 1071 zlata za jeden zber, čo je to isté ako pri 120 % spokojnosti (a samozrejme, malo by toľko pridávať pri 120 % - 51 * 21 = 1071). Tie čísla sa mi nezdali už minule, keď mi chýbalo asi 10 % do nadšených a mal som vyššie výnosy o 17 % (nie tých 20, ale stále je to viac ako normálne). Neviem preto, či to tak má byť, alebo je to bug - ak to nie je bug, mohlo by správne ukazovať produktivitu. Ak to je bug, tak ho mnoho ľudí využíva vo veľkom a ani o tom nevie.
 

DeletedUser

Hosť
Nechápem zložitosť tvojich výpočtov. Zober si 1 konkrétnu budovu a na nej si urob prepočet. Ak más spokojnosť na 100% výroba je tak isto 100% , ak je spokojnosť vyššia ako 1,4 násobok požadovanej spokojnosti tak produktivita sa ti zvýši o 20 % na celkových 120%. Neviem o tom,aby si mohol mať napr. 101% alebo 115% alebo 130% produktivitu. Tvoje výpočty sú komplikované a čísla ti nemusia sedieť,pretože vypočítavaš celkovú produktivitu,ktorá sa môže zmeniť aj vplyvom vylepšenia budovy nejakým iným hráčom.
 

DeletedUser

Hosť
Spokojnosť z vylepšených budov je automaticky prepočítaná do toho panelu spokojnosti, kde čísla sedia. Po refreshi taktiež. Na tých číslach nie je nič nepochopiteľné. Pri danej spokojnosti - chýbajúcich 67 do nadšených obyvateľov - mi ukazuje na škridlovom dome 18 zlata ako príjem za 15 minút (na každom jednom, logy, kto a kedy vylepšuje, si sledujem), čo je pôvodne číslo a je to v poriadku. Avšak keď zozbieram dane zo všetkých 51 škridlových domov, získam z toho 1071 zlata. Keď to vydelím počtom domov, vychádza to na 21 zlata na dom, čo je príjem pri spokojnosti nadšených obyvateľov, čo však nemám.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1757

Hosť
no este je tu moznost, ze ti niekto stihol vylepsit nejake budovy, takze mas vyssiu spokojnost ako ti ukazuje a tym padom mas narok na bonus tych 20% k produkcii ci kolko to je
 

DeletedUser

Hosť
Čítate vôbec čo píšem? Po obnovení stránky ukazuje stále tú istú spokojnosť...
 

DeletedUser1757

Hosť
uz som to aj ja vyskusal... mal som spokojnost 100% aj po refreshi, zo 16 honosnych domov sa mi pripocitalo (alebo aspon ukazalo, ze sa ma pripocitat) 1728 penazi, co vychadza na 120% produkcie - 108/dom, pricom pri vyzbieravani sa mi ukazovalo 90/dom - co je 100% produkcie
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore