• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Sutaz bez vitaza alebo porazeni su vsetci

Kto vytvoril cech Armáda SR ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    7
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser1834

Hosť
Kazdy si povsimol istu netoleranciu ba az nevrazivost vzajomnu cechov Arvahall Elite a Bezvyznamni a je uplne jedno kto na akej strane barikad stoji.
Nasledujuce 2 body pravidiel su urcujuce pre odpovede ci hlasovanie:

* 1 účet pre 1 hráča
- Je zakázané vytvárať si viac účtov ako jeden na jednom svete z akéhokoľvek dôvodu.
- Je povolené používať jeden účet na viacerých herných svetoch.
- Je povolené hrať Forge of Empires na viacerých účtoch, ale nikdy nie na jednom/rovnakom svete.

* Pushing
Ovládanie tzv. push účtu, či vedomi získavanie výhod z takejto akcie je prísne zakázané. Push účet, je účet, ktorý je hlavne používaný na pomoc inému účtu


Svet je premnozeny multiuctami pomocou ktorych su nielen Velkolepe stavby levelovane, suroviny dodavane ale v tomto specialnom pripade pouzite ci nepouzite na zdiskreditovanie ci odhalenie povodcu zla ktore poctivo hrajucim hracom taknejako berie chut ci inspiraciu v hre samotnej, budi sa zo snov ze na nicomnikov je prikratky a vyhrava ten kto podvadza, komu veril sklamal a koho podozrieval sa osvedcil.

Dnes ma kazdy moznost prehodnotit na ciu stranu sa postavi aj ked zloduchov je ako maku ale predsa ... jeden (jedni) budu znamy uz pre vystrahu cie slova su otravene sladke klamanie.

Ci ide o podvodne jednanie dakoho na diskriminaciu ineho hraca by si mienenie hracov na svoju stranu naklonil alebo skutocne odhalenie tak dobre skryvane bude uz na zisteni samotneho supportu.

Dostala sa nam na planetu Melmac sprava od ... ze hrac Jojo987 je velky podvodnik ktory ma vela multiuctov a ze cech Armáda SR je jeho dielom.
Kto tomu neveri ci sa v tom tvrdeni utvrdzuje, co je vlastne pravda a co praca dezinformacie toto hlasovanie ukaze kto da na reci a kto na dokazy.

2guh3er.jpg

Ide o podvrh na daciu objednavku (udelenie banu) alebo cista pravda ?


BoNUS:
You're gonna reap just what you sow
(Žneš iba to čo si zasadil)



DODATOK:
V rychlej odpovedi po odhlasovani
je dobre zanechat i svoj dovod alebo oznacit i konkretneho vinnika ak neni uvedeny v ankete !



Rezume:
Po dispute so samotnym Frostym,
ktory tu bude onedlho obyvatelia planety Melmac dospeli k nasledujucemu zaveru:

Na hlasovanie nemame dostatok podkladov ale jedno je iste.
Cech Armáda SK a jeho clenovia je dielom kohosi kto chce ociernit clena cechu Bezvýznamný, JoJo987.

Zaver:
Hrac JoJo987 inkriminovany cech NEVYTVORIL !
Support ak sa posnazi vinnika odhali a potresta.
Blizsie informacie budu az gilotina zotne hlavu previnilcovu


Vysvetlenie nasho rozhodnutia podlieha, podla smernice danej nasim vodcom, utajeniu 666 stupna
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Mno,
aj ked pochybnosti este mnou hybu, je to nad slnko jasne na oblacnom nebi.
Cech Arvahall Elite je tym kto stoji za komplotom alebo jemu blizky prisluhovac uz v cechu inom.
Ale to prast jak uhod.

Casom sa vybarvi, kto konkretne je tvorcom tejto ohavnosti,
aj napriek tomu ze JoJo987 svoje tricko nema az tak belostne.
Ako vacsina poprednych hracov, vsak si to priznajme vsetci .)

Hrat sa ma fer a kto takto poskodi meno hraca superovho cechu tymto sposobom je schopny kadecoho.
Uz vytvorenie 14 dusi a nejaky cas aktivnych nasvedcuje tomu, ze plan sa rodil a realizoval pilne kde svoj pozur zanechal nie jeden hrac !
V kutiku duse dufame ze trestu neunikne aj ked historia nas presvedcuje o opaku ... pokoj tvojej dusi ty netvor v ludskej kozi
 

DeletedUser

Hosť
Verím tomu, že my ako cech Arvahall Elite potrebujeme očierňovať niekoho ako JOJO. Hlavne potom, keď po opustení cechu hráčom Protokol vyšachoval ostatných vodcov (odobral im vodcovstvo) a donútil ich k odchodu z cechu. A to nemám z vlastnej hlavy, ani to nie je môj výmysel. Toto mi povedal hráč, čo bol z cechu Bezvýznamných donútený odísť. Nemám dôvod mu neveriť, je to fér hráč a mám ho dlhodobo medzi priateľmi. Ale nevadí, nemusíte mi veriť. To, že niekto od nás založil fiktívny cech je asi taká tutovka, akože som "nejak" zariadil rozšírenie mapy progresu, aby sme mohli vpadnúť do chrbta Bezvýkom. Že Kanko. Aspoň tak nejak si mi to napísal, ževraj som ovplyvnil admina a vybavil rozšírenie mapy. Akože ak toto potrebuje komentár... Alebo ako JOJO tvrdil, že ja som zodpovedný za rozpad cechu Bezvýznamný. Ako som už vyššie napísal, mohol si za to sám. Ale JOJO asi rád hádže svoju vinu na iných. A najlepšie je to hodiť na nás. Čo sa týka CvC, za celú existenciu CvC sme s výnimkou jedného sektora (od THC a ten na nás hráč marha pomstil aj s úrokmi) nikdy nezobrali iným cechom obsadený sektor. Vždy sme brali voľné sektory. To, že sme na mape prvý, alebo získame viac sektorov ako iný je len a len zásluhou našej usilovnosti. Ak vám všetkým toto vadí, tak neviem. Ale kľudne preto dávajte za pravdu Bezvýkom, oni sa vás určite zastanú. Oni vám určite zaručia váš podiel sektorov. Ale asi jedine tak, že pirátskymi cechmi zlikvidujú naše sektory ako trebárs na mape postmodernej alebo súčastnej éry a vy si poberiete po nás uvoľnené sektory. Ale nemýľte sa, im nejde o vás. Im ide len a len o prvenstvo v rebríčku. Štve ich to, že na nás nemajú a využívajú na svoje ciele všetky možné prostriedky. Už som niekoľkokrát vyzval aj Jaroslavusa Lavrikusa, aj JOJA a aj Kanka, aby si ten cech Ronin zlikvidovali. Doteraz čakáme a čakáme a dovtedy jediná naša obrana je tá, že im odpovieme rovnakým metrom. Ak to nebudú riešiť vývojári a ak to teda nie je proti pravidlám, budeme postupovať rovnako ako Bezvýznamný a budeme im likvidovať sektory pirátskymi cechmi. Ale aby sme sa znižovali k zakladaniu fiktívneho cechu za účelom diskreditácie JOJA987? Načo? Na to si JOJO vystačí aj sám. Kto ho pozná, tak vie.
PS: Mimochodom je v moci admina vypátrať pôvodcu, teda zakladateľa cechu. Ja s tým nemám problém, nech to rovno dá sem, že kto ho založil. Nie anketu do ktorej zahlasuje 10 bezvýznamných a dá hlas proti nám, ale informáciu o zakladateľovi.
 

DeletedUser1992

Hosť
Stale sa budes obuvat do Bezvyznamnich....to, ze Jojo odobral vodcovstvo je donebavolajuca loz.,....
Vyhodeny si to zasluzili ,za neaktivitu v cechu.... nielen vy si dovolite vyhodit hoc aj 10 tisicoveho ,za neaktivitu ,ale si predstav, ze aj Bezvyznamni s tym problem nemaju a co ti ,alebo vam natarali po prichode ku vam ,jasne ze pravdu nepovedia ,...
Jojo Roninom uz pisal X krat nech sa vratia no nepocuvaju ho a tym padom Bezvyznamnych oberaju nielen o surky ,ktore by mohli ist do cechu ,ale aj o body z hvezdarne ...atd. atd..., cize zas len zavadzas a klames... ach jaj ,a toto maju neustale citat ostatny co chodia na forum a vobec ich to nemusi iritovat ? uz sa zamyslite nad sebou... AE
 

DeletedUser

Hosť
Neboli to hráči čo prišli ku nám čo mi to povedali, pretože ak si si nevšimol, tak v profile máme že od vás členov neberieme a má to svoje opodstatnenie že od vás neberieme hráčov, keďže ste ku nám nasadili špiónov počas bojov na moderne, ktorý nám škodili všemožne. Mám to od Janca, ktorý mi to povedal na margo JOJOvho obvinenia, že som vám ja rozbil cech. A neviem o tom, žeby bol Janco alebo Zaniah a ostatný z cechu BLOODY VIKINGS neaktívny. Ich postavenie v tabuľke svedčí o inom. My nemáme nutnosť sa do vás obúvať, to JOJO vyhlasuje, že nás zosadí za každú cenu z prvého miesta. Aby som ho citoval: "Ahoj.
Myslel som, že už je ten našej vojny dosť - ake ako vidím, držíš sa zubami nechtami a robiš všetko preto, aby si sa udržal na 1 mieste.
Ja zasa urobím všetko preto, aby som ťa zhodil z 1 miesta."
Čo sa týka Roninu, to je vaše tvrdenie proti faktu, že len čo oni prečistili naše sektory v postmoderne, ako na povel ste zabrali uvolnené sektory. Nejak to tvoje tvrdenie o nesúčinnosti teda hapruje. BTW toto mi písal Lavrikus 11.11.2015 a odvtedy nič: cawko, tak ja opat "otravujem" teoreticky ak zrusime ronina a uz nikdy nezalozime piratsky cech,date bezvyznamnym pokoj na vsetkych mapach a nechate ich ist na mape buducnost svojim smerom? tak načo čaká? ja už týždeň čakám, že z jeho strany bude nejaký počin, no zatiaľ nič, Ronin stále existuje. Takže ako?
 

DeletedUser1992

Hosť
Zlaty si lol
Zaniah a spol si zalozili vlastny cech a odisli sami prec a tym ohrozili a narusili chod cechu,over si najprv fakty... inac taras do vetra....
a koncim s touto onicom debatou ,lebo ako vidis sam ,len kecas a chrllis neoverene informacie...prajem ti prijemny nicim neruseny pobyt v nevedomosti
HOUK a dymka miru vyhasla protože nebylo kto by ji tahal dál......a sam nacelnik ktery ji nabizel ji sam jiz neutahl.....:(
 

DeletedUser

Hosť
Ale prečo odišli? over si fakty? tak od koho overenejšieho to môže byť tá informácia, ako od Janca? asi snáď vie, že prečo odišli. Tak mám veriť Jancovi jeho verziu, alebo JOJOvi tú jeho, v ktorej figurujem ja ako pôvodca vášho rozkolu? Tak teda ako? Pretože viem, že ja som s tým dokopy nič nemal. Tak mi to láskavo objasni, že čo bolo vo veci.
 

DeletedUser2758

Hosť
Peter2011 over si fakty a nepočuvaj hrača JOJO987 lebo ten ti povie pravdu len ked zaklame, po odchode hrača Protokol z cechu nechal 3 hračov viesť Bezvyznamnych, JOJO hned prvy den zobral všetky pravomoci mne a Rytierovi Jozefovi a ked som mu na to napisal že čo to ma znamenať tak jeho odpoved bola že ja chcem zničiť tento cech ( počas môjho vedenia cechovych vojen u Bezvyznamnych sme boli prvy a Arhaval na nas nemal), na to ja som odišiel z cechu a ani som sa nemohol rozlučiť s hračmi skupinovou spravou lebo aj to mi JOJO zobral. Takže nabuduce si poriadne pozistuj že čo je pravda a potom už nebudeš pisať hluposti na forum. Ako sa vlastne ty opovažujež niečo napisať ked nemaš ani najmenšie znalosti toho že čo sa stalo.
 

DeletedUser2343

Hosť
Sranda, že dnes ho nepočúva ani Kanko a útočí na AE v budúcnosti, hneď ako sa Lost Hermit stiahol o 2 sektory.
 

DeletedUser4776

Hosť
Chalani hádate sa tu ako štetky o roh ulice na verejnosti a aj tak to nevyriešite. Čo takto presunúť sa do hromadnej správy pre ľudí čo ich zaujímajú jedovaté sliny A sveta? :) Určite už nemáte 12-15 rokov a hejtovať sa tu navzájom fakt nemá cenu si myslím. Je to hra a k tomu virtuálna, nekazte si nervy bojujte podľa svojho vedomia a svedomia a na to čo robia iní sa vyprdnite. Hra je na oddych a nie na robenie nervov po práci, či nie? Mier brathmm :)

Na záver nejaké príslovia na zamyslenie :)

Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva.
Ako si kto ustelie, tak bude spať.
Čo nechceš sebe samému, nerob druhému.
Čo si kto zaseje, to bude aj žať.
Čo vysoko letí nízko padá.
Darmo slepému ukazuješ a hluchému vravíš.
Do očú brat, krem očú had.
Dobré svedomie je mäkká poduška.
Dobré zrno zostane, ale plevu víchor uchytí.
Dobrého nehoden, kto zlého neskúsil.
Dva tvrdé kamene nemelú dobre.
Kde nieto svornosti, tam nieto hojnosti.
Komu málo nikdy nestačí, ani moc mu nebude.
Kto si mála neváži, po mnohom nech nebaží.
Nevysmievaj neboráka nevieš, čo ťa zajtra čaká.
 

DeletedUser1834

Hosť
Vypocute bolo to i ono, no zial osvetlenie zahady to neprinieslo.
Padli tu nejake slova o vine toho ci onoho kto ma vacsiu zasluhu ze manzelstvo bolo rozvedene
prave v oddobi odbornikmi definovanom ako adaptacna kriza, ktora spravidla vrcholi medzi 4-5 rokom (pokojne mohla nastat v druhom ci desiatom roku spolunazivania), po prvych nedorozumeniach.
Co sa stalo je udiate no nemalo by ostat nepovsimnute (tj. bez odmeny) a kedze podla screenu ma delegujuci vysietrovatel v tomto delikte jasno:

311qfe8.jpg


... udelujem slovo slovutnemu Crony-mu, ktory nez pride dalsi update mohol by ozrejmit (ak cas jeho vzacny dovoli) situaciu.
A to ze vinnik bol odhaleny a potrestany
alebo aj napriek vymozenostiam, ktorymi disponuje nadalej unika a veselo si zaklada multiucty.
Tak ci onak bolo by to pochopitelne ved s desiatimi prstami na rukach sa zazraky robit nedaju .)


A ako sa u nas v Uhroch odpradavna vravi:
"Hneď sú myši smelšie, keď kocúr nie je doma."
 

DeletedUser4788

Hosť
Kazdy si povsimol istu netoleranciu ba az nevrazivost vzajomnu cechov Arvahall Elite a Bezvyznamni a je uplne jedno kto na akej strane barikad stoji.
Nasledujuce 2 body pravidiel su urcujuce pre odpovede ci hlasovanie:

* 1 účet pre 1 hráča
- Je zakázané vytvárať si viac účtov ako jeden na jednom svete z akéhokoľvek dôvodu.
- Je povolené používať jeden účet na viacerých herných svetoch.
- Je povolené hrať Forge of Empires na viacerých účtoch, ale nikdy nie na jednom/rovnakom svete.

* Pushing
Ovládanie tzv. push účtu, či vedomi získavanie výhod z takejto akcie je prísne zakázané. Push účet, je účet, ktorý je hlavne používaný na pomoc inému účtu


Svet je premnozeny multiuctami pomocou ktorych su nielen Velkolepe stavby levelovane, suroviny dodavane ale v tomto specialnom pripade pouzite ci nepouzite na zdiskreditovanie ci odhalenie povodcu zla ktore poctivo hrajucim hracom taknejako berie chut ci inspiraciu v hre samotnej, budi sa zo snov ze na nicomnikov je prikratky a vyhrava ten kto podvadza, komu veril sklamal a koho podozrieval sa osvedcil.

Dnes ma kazdy moznost prehodnotit na ciu stranu sa postavi aj ked zloduchov je ako maku ale predsa ... jeden (jedni) budu znamy uz pre vystrahu cie slova su otravene sladke klamanie.

Ci ide o podvodne jednanie dakoho na diskriminaciu ineho hraca by si mienenie hracov na svoju stranu naklonil alebo skutocne odhalenie tak dobre skryvane bude uz na zisteni samotneho supportu.

Dostala sa nam na planetu Melmac sprava od ... ze hrac Jojo987 je velky podvodnik ktory ma vela multiuctov a ze cech Armáda SR je jeho dielom.
Kto tomu neveri ci sa v tom tvrdeni utvrdzuje, co je vlastne pravda a co praca dezinformacie toto hlasovanie ukaze kto da na reci a kto na dokazy.

2guh3er.jpg

Ide o podvrh na daciu objednavku (udelenie banu) alebo cista pravda ?


BoNUS:
You're gonna reap just what you sow
(Žneš iba to čo si zasadil)



DODATOK:
V rychlej odpovedi po odhlasovani
je dobre zanechat i svoj dovod alebo oznacit i konkretneho vinnika ak neni uvedeny v ankete !



Rezume:
Po dispute so samotnym Frostym,
ktory tu bude onedlho obyvatelia planety Melmac dospeli k nasledujucemu zaveru:

Na hlasovanie nemame dostatok podkladov ale jedno je iste.
Cech Armáda SK a jeho clenovia je dielom kohosi kto chce ociernit clena cechu Bezvýznamný, JoJo987.

Zaver:
Hrac JoJo987 inkriminovany cech NEVYTVORIL !
Support ak sa posnazi vinnika odhali a potresta.
Blizsie informacie budu az gilotina zotne hlavu previnilcovu


Vysvetlenie nasho rozhodnutia podlieha, podla smernice danej nasim vodcom, utajeniu 666 stupna

Vidis :) a ten im ziskal bodiky , a tak krasne ten cech ziskava medaily za 1 place , vsetko co tomu patri :) zopar hviezdarni ci atomium , 30 kasarni v meste :) a mame slavu ! Taky hrac nepotrebuje vyrobu tovaru ( daj iba kasarne , obyvatelstvo - SPOKOJNOST ? - naco ? ked product jeho vyroby su iba ARMY ))) jeho ekonomika je army . A zatial budem vypisovat po fore a utocit ( NIE-urazat !!!) KYM FOE NEZMENI PODSTATU CVC !!! Ale hladam podporu od inych hracov !

*** Ťažko toho vodiť, kto sám nechce chodiť. ***
 

DeletedUser

Hosť
Super, takže dalo sa tu hlasovanie, ktoré bolo o ničom. Hlasovať mohol ktokoľvek, kto si chcel hodiť kameňom do AE. Čiže zahlasovali štyria členovia bezvýznamných a fajka zhasla, vinník je jasný? Úžasné, takto by malo fungovať naše súdnictvo. Ihneď by bol koniec prieťahom, jednoducho zahlasujú piati a máme vymaľované. Dokonca sa tu spomínalo, že vinník bude vypátraný a potrestaný. A čo ďalej? Aj sa dozvieme, že kto bol vinník a ako bol potrestaný? Alebo zase len kopec špiny sme nahádzali na AE, poobviňovali z niečoho a potom sa všetko utrasie do stratena? Načítali sme sa tu kopu všakovakých porekadiel a prísloví, no nič konkrétneho sme sa nedozvedeli. Dal sa sem screen, ktorý má nulovú výpovednú hodnotu. Vidím, že na fórum chodím asi zbytočne. Tých pár porekadiel si viem vygoogliť aj bez fóra.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore