Tovary

DeletedUser6560

Hosť
Ahojte, prosím vás viete mi vysvetliť ako je to s tovarmi ?? Začal som hrať cca pred dvomi týždňami tak ešte tomu moc nerozumiem. Som v dobe železnej ako sa dajú získavať tovary ? Ked na moje územie si môžem dovoliť max nejaké dve továrne a potrebujem rôzne tovary, aj ked chcem hrať cechovú výzvu aj na výskum, ako ich získať? Keď otvorím trhovisko tak sú tam iba dve strany tovarov takže ani nemám ako pomeniť. Viete mi to trochu vysvetliť prosím?
Ďakujem.
 

DeletedUser6556

Hosť
Ahoj, zo začiatku to ide pomaly, ale iba aktívnym hraním sa to rozbehne a tak je to aj s tovarom. Čiže potrebuješ získať miesto na nové budovy tovarov (neskôr tovar produkujú aj niektoré verejné budovy). To získaš iba postupným napredovaním v hre (nákup za diamanty je trošku drahá záležitosť). Treba sa zapájať do eventov, denných úloh a pod. a budovať mesto. Keď budeš spĺňať denné a príbehové úlohy, tak Ťa to bude postupne posúvať v hre. Ďalej na mape kontinentu potrebuješ získavať nové územia (bojom alebo vyjednávaním), niektoré z nich slúžia ako sklad na tovar a budovy Ti potom produkujú oveľa viac tovarov. No a keď budeš mať dosť tovaru, chýbajúci tovar vymeníš na trhovisku. Čiže ono to je všetko tak prepojené, že sa musíš venovať všetkému - stavať budovy, rozširovať, budovať armádu, bojovať aj vyjednávať, zapájať sa do úloh a pod. Nestačí mať iba zopár budov na výrobu tovarov.
 

DeletedUser6117

Hosť
Hlavne nestavaj vyrobne na ktoré nemáš sklad! Sú to zbytočne vyhodené peniaze a zásoby...
 

DeletedUser6606

Hosť
ahojte...chcem sa opytat ked som v rannom stredoveku ci si mam nechavat este tovarove budovy z doby bronzovej...dakujem

Skontroluj v ponuke výskumu, čo potrebuješ na odomknutie nových technológií, poprípade mrkni na mapu kontinentu a zisti, čo potrebuješ na vyjednávanie. Ak si však skôr na boj, tak to môžeš odignorovať. Hlavný je ten strom výskumu, podľa toho sa rozhoduj. Dúfam, že som pomohol.
 

DeletedUser6607

Hosť
Skontroluj v ponuke výskumu, čo potrebuješ na odomknutie nových technológií, poprípade mrkni na mapu kontinentu a zisti, čo potrebuješ na vyjednávanie. Ak si však skôr na boj, tak to môžeš odignorovať. Hlavný je ten strom výskumu, podľa toho sa rozhoduj. Dúfam, že som pomohol.
Dakujem...ano pomohol si...chapem to tak ze ak mi uz v strome vyskumu ich netreba tak to mozem vzmenit za novsiu tovarovu budovu...yabera to miesto a ludi...este raz dakujem...
 
Hore