trh

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Zdravim

po aktualizacii sa mi zmenil trh teraz nemožem vobec najsť moje veci čo som tam mal viete mi nietko poradiť ako to najsť
 

DeletedUser26

Hosť
ani nesranduj, ja mám v trhu 80 zlata, to keď mi zmizne, tak paráda...
 

DeletedUser

Hosť
no važne nemôžem to najsť vlastne neni tam ani ani kolonka vytvorenie ponuky a tie veci čo tam boli
 

DeletedUser26

Hosť
už ste niekto prišli na to kde sú tie naše ponuky a ako sa zadáva nová?
 

DeletedUser

Hosť
No neviem kde ma mozilla cache, ale premazal som cookies aj historiu plus nejake veci a stale to nejde... Skusim stiahnut Chrome a uvidim.
 

DeletedUser26

Hosť
ja mám mozillu a vymazala som cookies a vyrovnávaciu pamäť a rozbehlo sa to
 

DeletedUser

Hosť
Mne to tiež nejde, zmazané všetko a na 60% sekne na Českom som nič nemusel po update mazať, šlak to trafil :?
 

DeletedUser

Hosť
Nejde ani v Mozille, ani v Chrome. To by sme neboli my, aby nam to vsetko prebehlo bez problemov. Ani sa necudujem, ze sa tu nikto z "vyssich" neukazuje, na ich mieste by som sa tu hanbil prist :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja uz na toto nemam nervy.. Nie ze o 2 dni nam to neskor nahraju, ale este aj s takymi zasadnymi chybami... Celemu svetu to nahraju normalne, len nam blbo.. Neviem kde je chyba, ale uz sa konecne prefackajte a vzchopte sa, lebo takto tu ostanete akurat tak sami a uz tu vobecv nebudete musiet chodit (ved uz aj tak nechodite).. Vidim, ze v tejto lokalizacii hry sa na vsetko z vysoka serie, ako zo strany INNA, tak aj zo strany FoE timu..
 

DeletedUser

Hosť
tak mne funguje tiež ale len tak ako dával sceen normi môžem len nakupovať
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore