• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Uplatnenie posilnenia produkcie mincí a zásob aj pre VB

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Afynyth

Člen
Návrh:
Uplatnenie posilnenia produkcie mincí a zásob aj pre VB.

Dôvod:
Je jednoduchý - aktuálne bonusy VB pre produkciu mincí a zásob sú tak malé, až sú smiešne resp. aspoň ja osobne to beriem, ako keby daná VB mi nedávala 2 bonusy (z čoho je 1 na produkciu mincí alebo zásob) ale v podstate 1, čo znehodnocuje VB a dostáva ju na listinu "Menej preferovaných" (nestavaných, nedoporučených, nechcených, často búraných a pod.) VB (ak teda nemá 2. bonus taký, ktorý by za to stál).

Pre porovnanie (príklad mincí):
VB Lotosový chrám (Súčasná éra, rozmer 6x6) s obytnou budovou s názvom Byt (Súčasná éra, rozmer 4x4, produkcia 1x za deň), pričom môj bonus na mince je +240% (rátam aj spokojnosť 20%) a taktiež motivácia sa dá tiež brať ako samozrejmosť (osobná skúsenosť - vo vyšších dobách, sa mi už nestáva, že by som nemal nejakú budovu motivovanú). Nižšie na obrázku je znázornené takéto porovnanie pri rôznych situáciách:

Excel - Uplatnenie posilnenia produkcie mincí a zásob aj pre VB.png

Ako je vidno, tak aj s uplatnením posilnenia to nie je úplné terno, ale je to lepšie. Toto je však len pre porovnanie VB a obytnej budovy zo Súčasnej éry. Treba si však uvedomiť aj relatívnosť týchto bonusov, keďže VB sú k danej dobe a preto dávajú aj primerané množstvo mincí/zásob k danej dobe. Ak by bol teda napr. človek v Budúcnosti s vyššie znázornenými bonusmi, tak pre neho má ešte menšiu hodnotu bonus mincí napr. z takého Aachenského dómu, kde pri 1. úrovni dostáva 2 610 mincí a pri 10. úrovni 18 950 mincí...

Záver:
Bolo by to takou malou kompenzáciou za aj tak zlé bonusy. :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore