Výmena špeciálneho tovaru

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Slovien Venet

Aktívny člen
Navrhujem možnosť výmeny špeciálneho tovaru prometium za orichalkumv pomere 1:1 nie 2:1. Funkčnosť výmeny by sa zachovala iba na úrovni z nižšej na vyššiu dobu (Arktika - Oceán) musí byť splnená podmienka ťažby jedného špeciálneho tovaru nie dvoch. Ak ma viac platí iba ten v ktorom hráč aktívne hrá. Orichalkum sa vymení za špeciálny tovar z Marsu (marťanská ruda) na ktorý by nadviazal tovar z ďalšej doby….
 
Naposledy upravené :

salty

Člen
Takto zabiješ celú mechaniku tých dôb. Človek prejde jednou dobou, bude môcť robiť orichalkum a už ho len nakúpi. Celý terminál a neskôr ťaženie v mapách ide do koša.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Takto zabiješ celú mechaniku tých dôb. Človek prejde jednou dobou, bude môcť robiť orichalkum a už ho len nakúpi. Celý terminál a neskôr ťaženie v mapách ide do koša.
Nepochopil si ma výmena špeciálneho tovaru iba medzi dobami teda ak si v arktike tak prometium za orichalkum a aby to bolo náročnejšie maximálne o počte 100 iba jednorazovo nie opakovane. Hráči teda musia byt v daných dobách inak výmena nenastane.

V podstate ma ísť o kompenzáciu za to kým sa hráč dostane k odomknutiu oceánskeho terminálu. Keď hráči menia tovary z veľkými skokmi v dobách kľudne sa môže zaviesť aj takéto pravidlo
 
Naposledy upravené :
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore