• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Všeobecné múdrosti fóra

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5683

Hosť
Drahé kráľovné a králi,

doba všeobecného rozmachu na fóre a rozpadu mozgovej kôry určitých užívateľov fóra si vyžaduje založenie tejto témy, v ktorej budeme na večné časy konzervovať všeobecné múdrosti našich skvelých užívateľov, ktorí v časoch absolútneho smädu a a bezbrehého hladu zo seba vypustili múdrosť, s ktorou by sa hrdo pochválil i Platón alebo Seneca.
 

DeletedUser5683

Hosť
Toto je najdlhšie napísaná veta na našom fóre bez jedinej bodky od užívateľa Mirko196:
Nechcel som to podať ako provokáciu snáď to bolo pochopene v dobrom :) ale aj ja mam len 14 stoličke a najviac sa mi páči tach navyše do expedície veľa to pomáha čo je pravda takže ma to svoj zmysel strýko zasa používa na posilnenie zásob aj keď sú nato VB ale Budiš brat používa obranu a posilnenie útoku a ja to používam iba na ten spomenutý tach navyše a keď dostanem body vyskumu za to ze navštívim niaku krčmu priateľa som spokojný takže ma to plnú škálu využití a neverím že ju skoro vôbec nevyužívas ;-)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore