• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

VB kde sa mi stratili bonusy?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ak pozbieram VB. nezarata mi to spravny pocet zbierok. teda prvych 90 a 40. Pozbieram co mam a nic mi neostane a to zdaleka uvedene pocty neminiem.
 

DeletedUser

Hosť
U mňa je to tiež, písal som aj na hernú podporu, vraj je to spôsobené posledným updatom. Nakoniec som zistil, že bonus nezmyzol. Ak dáte znovu načítať stránku bonus zmyzne, preto treba na budovy ktoré bonus dávaju kliknúť a tým sa ti bonus znova zobrazí, takto to treba robiť po každom načítaní stránky. Neviem prečo to takto vymysleli.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2558

Hosť
Bonus ti síce zobrazuje, ale ho aj reálne pripočíta? Veď bonus ti zobrazuje a to ani nemusíš mať VB v meste postavenú - stačí ísť k susedovi, ktorý má nejakú VB, kliknúť na ňu, vrátiť sa späť do mesta a ukazuje ti bonus na tvojich budovách, ale po zbere ti ho samozrejme nezapočíta. Takže je rozdiel bonus zobrazovať a reálne ho aj pripočítať.
 

DeletedUser

Hosť
Samozrejme že tú budovu musíš mať postavenú ti, nie sused. A áno bonus normálne funguje, zbery ti pekne odpočíta len nesmieš zabudnúť po každom načítaní stránky kliknúť na VB inač zrealizuješ zber zásob bez bonusu.
 

DeletedUser2950

Hosť
Nakoniec to možno ani nie je bug :?
Vlastne si to takto zapneš keď ty práve potrebuješ, napr. na noc, alebo na dlhší čas anie na 5-15 min obehy. Mne to takto aj asi vyhovuje...
 

DeletedUser

Hosť
Keď sa nato pozriem takto tak áno, z časti sa do dá využiť. No mne sa už raz stalo že som to zabudol zapnúť a bonus na 8hod zber bol v ťahu. A nebol som z toho veľmi nadšený.
 

DeletedUser

Hosť
To uz by potom radsej mohli zaviest aby sa FB z budov davali do skladu.
 

DeletedUser1894

Hosť
ja som mal inu skusenost tiez som mal bonus na mince a kladivka a ked mi to zmizlo tak som kludne zberal na budove mi viskocilo nebonusova suma ale zaratalo hore bonusovu tak ze to funguje aj bez restartu budovy
 

DeletedUser

Hosť
Už teraz ti to bonus dá aj keď ho nemáš zobrazený na lište na pravo, ale prvé dva dni po update tomu tak nebolo. Skúšal som to.
 

DeletedUser

Hosť
James mi sme sa tu nebavili o bonuse na tovar z VB. Ale o bonuse na zber zásob a minci, tj o prvých 40tych resp. 90tych zberoch. Ale máš pravdu aj to je už opravené, čo som potvrdil o príspevok vyššie.
 

DeletedUser

Hosť
Oto mi šlo. Preklad som robil sám tak je to oniečo lepšie.
 

DeletedUser

Hosť
čaute,
mne bonus z lišty mizne a pokým nekliknem na budovu mi ho ani nepriráta!!!!
dúfam že čoskoro to opravíte:(
 

Crom

Člen
Podľa mňa to je dobre,bonus si zapnem kliknutím na baziliku len vtedy keď idem zbierať usadlosť alebo manzardy a medzi tým si spokojne odklikám arkádove domy a nemíňam zbytočne bonus na slabšie odmeny.
 

DeletedUser1833

Hosť
no takze este raz v skrate, bonus to priratava aj ked nesvieti ikonka, tj, tabakova plantaz dava 1080 za.hod, svieti ze vyrobilo 1080 zozbierate 1080 ale prirata vam sumu uz aj s bonusom 2646 . skuste si to vsimnut ked.to budete najblizsie.robita uvidie ze bonus zaratava aj ked ikonka.nesvieti len tam treba pozerat v cislach hore.kde pricitava sumu a nie dole pri zbere.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2939

Hosť
komfabel maa pravdu , to je jedno ci ti svietia alebo nesvietia tie bonusi na suroviny alebo na zlatky tak isto ti to pridava . takze tak (O: .
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore