Veža šampiónov - budú sa dať ešte získať úlomky?

Michael

Nový člen
zdravím, asi to bude zaujímať viacerých, nie len mňa. Mám 6000/7500 úlomkov zo súpravy výberu Veže šampiónov. Budu sa dali zvyšné úlomky ešte niekedy získať? A kedy to bude?
 

KOFE

Aktívny člen
zdravím, asi to bude zaujímať viacerých, nie len mňa. Mám 6000/7500 úlomkov zo súpravy výberu Veže šampiónov. Budu sa dali zvyšné úlomky ešte niekedy získať? A kedy to bude?
Budu sa dat. Hlavne odmeny (zrejme veze) sa budu cyklicky opakovat. Len teraz neviem, kolko druhov ich bude. Kazdopadne nevyhadzovat.
 

Rhando

Aktívny člen
Neodporúčam spoliehať sa na to, že si ešte niekedy dobudujete Vežu Šampiónov, poprípade Kráľovskú Vežu Šampiónov, vzhľadom na to aký smer v Innogames nahodili. Podľa najnovších spoilerov z discord servera sa rozhodli vytvoriť pre každý šampionát jedinečnú Vežu Šampiónov, v herných súboroch sa objavila tretia Veža šampiónov ( 3. šampionát - 3 veža šampiónov ).

W_SS_MultiAge_GBG24A1-60fa74647.png

W_SS_MultiAge_GBG24A2-108d037cb.png

reward_icon_selection_kit_GBG24A-2f14634ff.png

reward_icon_upgrade_kit_GBG24A-5550bf725.png


Plus bonus ( pravdepodobne niečo podobné ako Turnajový areál ):

W_SS_MultiAge_GBG24B1-c49b9dd14.png

W_SS_MultiAge_GBG24B2-a19dd396a.png

reward_icon_selection_kit_GBG24B-57b96650b.png

reward_icon_upgrade_kit_GBG24B-f5fef8e7a.png
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
zdravím, asi to bude zaujímať viacerých, nie len mňa. Mám 6000/7500 úlomkov zo súpravy výberu Veže šampiónov. Budu sa dali zvyšné úlomky ešte niekedy získať? A kedy to bude?

Čo sa týka úlomkov pre staršie veže, vývojári sa chcú v budúcnosti pozrieť na možnosť získavania úlomkov aj pre ne, avšak nie je žiadna garancia, že sa tak niekedy stane.
 
Hore