• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Vianocne ulohy

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

maximax

Nový člen
ja mám úlohu v jednom type výrobných budov 5 x 15min. produkciu, a nič, nereaguje, aj keď som postavil už dva krát odvtedy!
 

DeletedUser3

Hosť
Zrejme je to chyba v preklade, ktora uz bude opravena, ale pravdepodobne sa prejavi az po dnesnom update na 0.23

Na splnenie ulohy je to treba spravit opacne.

15 krat dokoncit 5 minutovu vyrobu a nie 5 krat dokoncit 15- minutovu vyrobu.

Za neprijemnosti sa ospravedlnujeme.
 

DeletedUser

Hosť
Ja som musel jednu ulohu preskocit , neviem ktora to bola ale viem ze tam bolo : dobyte sektor alebo vyskumajte vojensku technologiu , spravil som obi dva ale nic mi to nedalo skoda ... :(
 

DeletedUser2852

Hosť
Dobil si sektor (vsetky casti sektora) s vojakmi? Ale vlastne je to uz jedno...
 

DeletedUser2904

Hosť
Ja mam tiež ulohu : dobyte sektor alebo vyskumajte vojensku technologiu , spravila som a ulohu mam stale nesplnenu.Tiež som mala postaviť budovy z neskorého stredoveku a tiež mi ich neuznalo,keď som ich postavila.????
 

DeletedUser1892

Hosť
ja mam problem ze jednu sem preskocil teraz mam 23uloh splnenych z 24, ale 25 ulohu mi neukazalo aby sem mal tych 24 aspon
 

DeletedUser2909

Hosť
Mam otázku: Včera (25.12.2012) som dokončil úlohu z pondelka (24.12.2012) a od vtedy mi vianočné úlohy nenaskakujú. Hlavnú úlohu ktorá je odmena Portrét (Frosty) mi stále ukazuje 24/25 a ďalšie úlohy nenaskakujú... neviem čím to bude alebo kde sa stala chyba môžem poprosiť o opravu ... Ďakujem
 

DeletedUser

Hosť
Tú úlohu ešte nikdo nesplnil. Ešte nie je vydaná možno to bude zajtra nevieme.
 

DeletedUser2825

Hosť
dnes je 28.12. piatok stále nič neverím že to dajú cez víkend aj keď nikdy nehovor nikdy takže je možné že to bude po Silvestri keďže sa úlohy končia 6.1.
 

DeletedUser

Hosť
Pravda. Úlohy sa končia 6.1.2013.
Takže hádanka : Sľubujem vám, že hneď ako sa skončia dlhé zimné večery sa znova stretneme a možno budem mať pre vás poslednú úlohu, môj prijateľ.

Hmm. : Počkať ak to nebude na nový rok tak to bude presne týždeň po zadaní poslednej úlohy.
 

DeletedUser1833

Hosť
moozem im to uz zvysoka viiite čo ? :D :D

Kery clovek pri zmysloch by si daval more uz teraz fotku snehulaka do profilu??? :D
Načo mi to už len teraz bude
sak to boli vianocne eventy malo to byt na vianoce a nee tyzden dva po vianociach.
esteze to maju premyslene :D
 

DeletedUser1834

Hosť
Pravda. Úlohy sa končia 6.1.2013.
Takže hádanka : Sľubujem vám, že hneď ako sa skončia dlhé zimné večery sa znova stretneme a možno budem mať pre vás poslednú úlohu, môj prijateľ.

Hmm. : Počkať ak to nebude na nový rok tak to bude presne týždeň po zadaní poslednej úlohy.


Kvoli poriadku oprava: "... Slubujem Vam, ze este pred tym, ako sa skoncia dlhe zimne vecery, sa znova stretneme."
Su to len slovicka ? No a kolki uz na hranici ci rukou kata skoncili ze na take detaili zabudli ?

Ked sa tak zamyslime, ze kedy su dni dlhsie ako noci ?
... si predstavime, ze priroda to ma v moci. Jaro ci jesen v naplni praei to ma, lez vacsina clovecenstva na to zabuda.
A preco ma Frosty do 20. marca cas ? No predsa je to od Ribibina dalsi spas !!! :eek:

Pre dakoho bez fantazie sa o opis pokusime:
Snehuliacik vplyvom slniecka, to to cudo na oblohe ktore svieti a hreje, sa na druhy svet odporuca a ostane len kaluz v prvom okamihu a v tom druhom oblacikom sa stane. To skosi normalne.
Lez FoE inu cestu zvolilo ci ine rozuzlenie si vymyslelo.

Frosty je len kostym majstra spasov, tak ako na Halloweena Jack O´Lantern, ktory sa hral na anjelov ked sneh padal. Stacilo len mrkvu, klobucik pridat a voilà ?

No ak dakto Frostyho jak avatara tuzi mat ?
Az tak "jednoduche" to zas neni, len Cossack to kuzlo vie ovladat .)
(zatial)

PS:
moozem im to uz zvysoka viiite čo ? :D :D

Kery clovek pri zmysloch by si daval more uz teraz fotku snehulaka do profilu??? :D
Načo mi to už len teraz bude
sak to boli vianocne eventy malo to byt na vianoce a nee tyzden dva po vianociach.
esteze to maju premyslene :D

??????? snad ten kto ma rad zimu ?????
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore