• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Vojaci

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Neviem ci sa mi to len zda, alebo je to vazne tak, ale obcas sa mi zda ze vsetci vojaci s ktorymi som sa zatial stretol su rovnako silni a ide skor o stastie na silny/slaby uder alebo o ich zivoty (cim viac, tym silnejsia rana).. vojak ktory ma ranu 4-6 dava rovnako vela zranenia ako vojak ktory ma 6-9, obcas aj viac.. je to len nejaky bug alebo to este nie je celkom spravene? alebo sa mi to len zda? az tak velmi vela subojov som zatial nevybojoval
 

DeletedUser

Hosť
no, to je tak ze od toho zavisy sila uderu ze kolko mas heltov ked ma jeden helt kopijnik a zautoci na obrnenu pechotu tak mu nic nezobere ale ked ma jeden helt obrnena pechota a zautoci na kopijnika tak mu zobere aspon dva helti alebo ked obrnena pechota da uder do kopijnika tak mu zostane 1 zivot alebo dva taze nema sancu alebo ked vystrelis z vrhaca striel a vrhaca kamenov vr. kamenov zobere 1 helt a vr. striel polovicu aj viac takze tak
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore