• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Vymena planov VB

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Viem, ze VB mozem mat postavenu len raz, ale planuje sa otvorenie tychto budov aj ked su uz postavene? Celkom rad by som menil plany aj tych budov ktore su uz postavene, lenze nepusti ma to tam. A ak niekto planuje otazku ze na co? tak len tak. Ak uz nachadzam plany budov ktore mam, celkom rad by som k nim mal aj pristup a vymienal ich. :)
 

DeletedUser127

Hosť
Nieco s tym robia som pocul ale co a kedy to pride to su zatial otazky ktore zaujimaju aj mna :D
 

DeletedUser

Hosť
Rogue kde si to počul daj odkaz alebo napíš. Rád by som to vedel aj ja. Ale viem si to predstaviť.
 

DeletedUser127

Hosť
uz neviem ci na bete alebo en fore ..ale nejaky hrac to tam tiez spomenul toto
 

Crom

Člen
crom 2013-01-25 11:16:34
Chcem sa spýtať či je v poriadku keď mám postavený Castel del Monte a naďalej my naň chodia plániky a či sa nejako budú dať vymeniť keďže druhá budova sa postaviť nedá.Ďakujem
Crony 2013-01-25 15:55:52
Dobrý deň crom, ano, je naplanovane vyuzitie duplicitnych planov aj uz postavenych budov. Predpokladam ze implementacia do hry nepotrva dlho.



S pozdravom,
Crony
 

DeletedUser

Hosť
Crom - ďakujeme.
Takže dúfam to čo máme sa bude dať ako prehodiť na hocijakú budovu ktorú chceme lebo ak hej tak na Dealský hrad mám asi 8.duplikátov a mám ho postavený :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja osobne by som bol za prehodenie vsetkych planov co su pripisane po postaveni VB na tu samu VB, bez ohladu ci je ten plan duplicita, alebo nie.
Jeden by cakal ze po tom co sa vytrapi aby VB postavil ho nebude este vytacat ze mu chodia plany na uz postavenu VB

.... hmmmm korekcia by sa hodila :cool:
 

maximax

Nový člen
1. Mám plániky dvojmo, a nedajú sa vymeniť. Inak spĺňam všetky podmienky, aj keď pole plánikov ešte nie je plné... prečo ma to nepustí?
2. Tie vlastnosti VB - napr. 5 obranných, či útočných bodov naviac, to je nazačiatku, a potom sa to ešte vylepšuje, alebo je to na začiatu o 1/10 lepšie, a po dosiahnutí 9 úrovne je to zlepšenie úplné - na 5 út/obr, bodov?
P.S. To je teda riadna pakáreň, hrať takéto niečo bez návodu a popisu. Len peniaze ťahať z hráčov....
 

DeletedUser

Hosť
Pakaren je skor ak sa nespytas partakov ak si v nejakom cechu alebo si neprejdes toto forum. Navodov a rad je tu pomerne pozehnane.
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som vcelku uvítal, že by sa za povedzme 4 plány dal vymeniť 1 konkrétny...momentálne mi totiž na alexandrijský maják chýba 1 plánik a už som kvôli nemu menil viac ako 20...fakt ma to takto nebaví :D
 

maximax

Nový člen
Pakaren je skor ak sa nespytas partakov ak si v nejakom cechu alebo si neprejdes toto forum. Navodov a rad je tu pomerne pozehnane.
Nooo, pozrel som toho tu čo sa týkalo mojej otázky, a nikde žiadna odpoveď. Odpovede sa človek dočká často zadlho.... Veď aj to, že pošta je spoločná pre obidva svety je riadna hovadina.
Radšej mi odpovedz ak vieš....
 

DeletedUser2950

Hosť
Ja ti odpoviem na tú 2. otázku.
Je to nekorektne preložené, nie je to žiadnych 5 bodov ale 5 % a každým levelom sa o ďalších 5 % zvyšuje, čiže na konci môžeš dosihnuť maximálne navýšenie sily o 50 %.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore