• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Záhada s flashom

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

uhe83

Aktívny člen
Neviem, ale akosi pocas noci, ked som bol ina arbeit, sa mi stala nasledovna vec
Screenshot_1.jpg
hram tri svety,...A+B+D, na Becku mi slape vsetko ako ma, ale na A+D mi vypise taketo daco... aj som teda flash aktualizoval ako ma vyzvalo, ale problem sa nevyriesil...no zahada,skusim este par, veci, no nechapem...
 

uhe83

Aktívny člen
Tak nejak som to polepil a poriesil... musel som manualne pridat kazdu stranku fvo Flashi ako vynimku...co sa mi doteraz nestalo..a vlastne do dnes.. pouzivam Operu, lebo na firefoxe sa mi nie dobre robi :p
zvyknuty som na nu a slapalo vsetko doteraz ako ma...
no kto viete ako , ci kde nastal nejaky problem hodte radu, lebo nechapem. :O
 

tyraell

Člen
Tak nejak som to polepil a poriesil... musel som manualne pridat kazdu stranku fvo Flashi ako vynimku...co sa mi doteraz nestalo..a vlastne do dnes.. pouzivam Operu, lebo na firefoxe sa mi nie dobre robi :p
zvyknuty som na nu a slapalo vsetko doteraz ako ma...
no kto viete ako , ci kde nastal nejaky problem hodte radu, lebo nechapem. :O
to sa mi páči, popíšeš problém, dáš doplňujúce info, vyriešiš, bodka... mali by ti z podpory poslať aspoň nejaké diamanty :D
 

uhe83

Aktívny člen
to sa mi páči, popíšeš problém, dáš doplňujúce info, vyriešiš, bodka... mali by ti z podpory poslať aspoň nejaké diamanty :D

ale je pekne, ze aspon niekto to precital...
no veru pravda... napisany, popisany, vyrieseny problem, to je veru pekne, :D :D :D
ale tvoj navrh beriem :p :D
 

DeletedUser5918

Hosť
ale je pekne, ze aspon niekto to precital...
no veru pravda... napisany, popisany, vyrieseny problem, to je veru pekne, :D :D :D
ale tvoj navrh beriem :p :D
ja som to cital tiez , a robimi to len cz verzia ktoru som nasilu zacal hrat minuli tyzden aby om sa dostal na ich forum :D
 

DeletedUser6280

Hosť
Tak nejak som to polepil a poriesil... musel som manualne pridat kazdu stranku fvo Flashi ako vynimku...co sa mi doteraz nestalo..a vlastne do dnes.. pouzivam Operu, lebo na firefoxe sa mi nie dobre robi :p
zvyknuty som na nu a slapalo vsetko doteraz ako ma...
no kto viete ako , ci kde nastal nejaky problem hodte radu, lebo nechapem. :O
Mám tento istý problém, a ako sa vo flashi pridávajú výnimky?
 

DeletedUser5683

Hosť
S problémom som sa stretol jediný krát, keď mi skončila platnosť cookies.Vyriešil som to tak, že som sa prihlásil namiesto tabletu cez komp a všetko bolo v poriadku. Vyskúšaj napríklad i iný prehliadač, dobré skúsenosti mám s Google Chrome. Spoločnosť InnoGames už pracuje na prepnutí FoE na HTML5.
 

DeletedUser2939

Hosť
ja som mal podobny problem s mozillou . potom som si nainstaloval google chrom a uz nemam ziadne prroblemy pol roka . uz som to sem pisal niekde este vlete .
 

DeletedUser6280

Hosť
tak našiel som tie výmimky pre flash v opere a hra šlape ako hodinky, uhe83 ďakujem za to že si ma aspoň nasmeroval správnym smerom :D
 

uhe83

Aktívny člen
S problémom som sa stretol jediný krát, keď mi skončila platnosť cookies.Vyriešil som to tak, že som sa prihlásil namiesto tabletu cez komp a všetko bolo v poriadku. Vyskúšaj napríklad i iný prehliadač, dobré skúsenosti mám s Google Chrome. Spoločnosť InnoGames už pracuje na prepnutí FoE na HTML5.
ako som pisal, vyskusal som aj iny prehliadac,no nepomohlo... ale vyriesil som to pomocou tych vynimiek a vidis, dokonca som aj pomohol, dalsiemu z nas...tym ze som problem nasiel, identifikoval a aj vriesil...

plus pekne, ze aspon reakcia bola od moderatora...nic v zlom, lebo uz som myslel, ze to tu ani necitas obcas :p
 

uhe83

Aktívny člen
tak našiel som tie výmimky pre flash v opere a hra šlape ako hodinky, uhe83 ďakujem za to že si ma aspoň nasmeroval správnym smerom :D

Vobec nemas zac, rad pomozem, ked viem...

PS:ked je niekto zvyknuty na jeden prehliadac, naco instalovat dalsie, ked to vie clovek vyriesit aj takto... :p
:)
 
Naposledy upravené :
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore