Základný manuál pre začiatočníkov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5683

Hosť
Každý začínajúci hráč Forge of Empires ocení dobre spísaný manuál v ktorom sa dozvie, aká je najvhodnejšia stratégia v tejto skvelej hre. Tak si pekne posadajte a so zvedavosťou sa začítajte do nasledujúcich riadkov:

forge-of-empires_featured.jpg

  1. Ak máte dom, tak ho pokojne predajte, pretože pre hranie Forge of Empires vám pokojne stačí, len jedna izba. Avšak pozor, uistite sa, že tá izba má v blízkosti WC-ko, je v nej elektrická energia a širokopásmový Internet.
  2. Ak máte priveľmi veľa nábytku, predajte ho. Všetko čo potrebujete pre hranie Forge of Empires je pohodlná stolička v ktorej si môžete, ak vás zmôže únava i pospať.
  3. V prípade, že vlastníte rádio, televízor a iné elektrospotrebiče, i tie predajte. Všetko čo z elektrických zariadení potrebujete sú 4 počítače (ideálne 7 počítačov) a 4 monitory (ideálne 7 monitorov). Nepýtajte sa ma, na čo je potrebných 7 počítačov a 7 monitorov, len s určitosťou viem, že sú nutné ako soľ a víno v mojom meste.
  4. Ak máte vo svojej izbe chladničku, pokojne ju predajte. Jedinou nevyhnutnosťou je dobrá pizzéria a zmluva o neobmedzenej dodávke pizze priamo k vášmu domu s mesačnou platbou na faktúru. Dobrou voľbou je výber domu...izby...WC-ka v blízkosti nejakej pizzérie.
  5. Ak máte priateľov, zbavte sa ich. Všetko čo potrebujete pre hranie Forge of Empires sú 3 počítače a 3 monitory. Myslím, že už som na inom mieste spomínal ideálny počet počítačov a monitorov, ale nespomínam si teraz koľko ich bolo. Ak vám začnú chýbať skutoční priatelia, pokojne si ich nájdete na Twitteri, Facebooku, Skype alebo na komunitnom fóre FoE.
  6. Ak máte rodinu, rýchlo sa jej zbavte alebo ju odsťahujte. Rodina znamená dočasné odlúčenie sa od hrania Forge of Empires a to nemôžeme dopustiť. Predsa len, všetci hráči sme šťastná veľká rodina - bez otravných vedľajších účinkov - rozvodu, povinností v domácnosti a hlasných detí.
  7. Pokiaľ ešte stále pracujete a venujete sa tak veľmi nepotrebnej činnosti, akou je práca, zoberte si moju radu k srdcu - urýchlene sa zbavte zamestnania, vyvoláva vo vás závislosť od zarábania rukami. Dosť! Vo svojom meste si môžete toľko mincí a zlata vytvoriť bez jedinej kvapky potu.
  8. Vidíte, ako tvorcovia hry Forge of Empires mysleli na všetko, aby vám zabezpečili dlhý a šťastný život vo vašom meste? Teraz už len stačí spláchnuť WC-ko, objednať chutnú pizzu a otestovať či je odpadkový kôš vo vašej izbe v streleckej dráhe. Je všetko v poriadku?
  9. Výborne! Konečne si môžete otvoriť tri svety na Forge of Empires a hostinec. Pokiaľ ste ma pozorne nečítali a zadovážili ste si "iba" 4 počítače so štyrmi monitormi, je mi ľúto, nebudete môcť absolvovať cechovné expedície, výskum technológií a prenik do provincií.
  10. Nikdy nebolo ľahšie si vytvoriť svoje mesto a vládnuť mu!
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore