• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

získajte menej obyvateľov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4743

Hosť
Ako riešiť úlohy typu : Majte sto obyvateľov,alebo získajte menej ako sto obyvateľov obyvateľov a podobne.Pritom,ak postavím nejakú stavbu s malým počtom obyvateľov to nepočíta.
 

DeletedUser1834

Hosť
Kazda uloha je jednoznacne dana. Bud ziskaj 100 obyvatelov alebo menej su 2 rozne ulohy.
V prvom pripade staci obytna budova pridavajuca do mesta obyvatelov a to doskovy dom (rany stredovek + 110) a ziadna ina.
Ak neni si este v ranom stredoveku vyskumom sa dostan na adekvatnu uroven by si splnil podmienky.
V pripade ziskania menej ako 100 a postavenim obytnej budovy sa nic nezmenilo je jasne ze volba za "A" je spravna.
V kazdom pripade screen ulohy sem do vlakna vela napovie i odpovedi cas dozraje.

Mlatit prazdnu slamu neni bohvieka zabava a cas bezi jako splasene tela ...
 

DeletedUser4743

Hosť
Problém je v tom,že už som súčasnej ére,čiže mám 19871 celkového obyvateľstva a k dispozícii momentálne 1787 obyvateľstva. Úloha je : K dispozíci žiadne obyvateľstvo
Screen sa mi sem dať nedarí.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1834

Hosť
Pomocka pre upload kartinky a jeho podsunutie do threidu kvoli vizualizacii problemu xm4 :

1. Choďte na stránku: http://imageshack.us/

2. Tam kliknite na "BROWSE" , viď obrázok

scaled.php


3. Otvorí sa Vám ponuka, aký obrázok chceš uploadovať (nahrať na internet).
Nájdeš si svoj obrázok a potom dáš "Otvoriť" , obrázok uložíte tak, že kliknete na "UPLOAD NOW" , viď obrázok

p8XEx9yYj


4. Obrázok je nahraný na internet a zobrazia sa Vám jeho adresy, skopírujte ten link, ktorý je označený červenou farbou, tú adresu dáte do tohto kódu
a po odoslaní sa zobrazí obrázok.

scaled.php

Citacia konkretnejsia ta pred katom zachranila a tak sa pozrieme na zubok tomu co znali veci pomenuvaju Corpus delicti:

" ... mám 19871 celkového obyvateľstva a k dispozícii momentálne 1787 obyvateľstva.
Úloha je : K dispozíci žiadne obyvateľstvo"

Riesenie ?
Jak sa vravi , z nudy kazdemu hlava prasti.
A kedze je tu halloween, Jack O´Lanternovsky odpovieme.

Čvarga znudena ti po meste chodi, starych ludi z modlidieb v noci budi.
Daj jej daku pracu zmysluplnu nech rozvoju mesta svoju energiu nadbytocnu obatuju.
Zbytocne ty domce ludom stavias, cim od riesenia ulohy jak babe jage z lopaty utekas.
Spomen si na casy davne ked ulice boli ludoprazdne.
Kdeze bolo vtedy ludstvo mesta tvojho ?
[SPOIL]No predsa ho nebolo ![/SPOIL]
ho, ho, hooooooo





NA zamyslenie:
" Vedeli ste, že samovražedný atentátnik, je samovražedný atentátnik preto, lebo mu povedali, že keď zomrie a ide do raja a dajú mu tam 72 panien? "
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4743

Hosť
Nuž, postavil som viac budov aby výsledok zodpovedal tomu číslu a odmena bola kôpka diamantov. :)
Ď.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore