Opravené Zamŕzanie hry na pc aj v aplikácii

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Bremen

Člen
Po poslednom update mi začalo FoE zamŕzať aj na PC aj v mobilnej aplikácii...

Svet:
Brisgard

Typ prehliadača a jeho verzia:
Chrome Verzia 69.0.3497.100 (oficiálna zostava) (64-bitová verzia)

Prehľad chyby:
Pri kliknutí na poštu, invertár, pokuse dostať sa do mesta iného hráča.... hra začne načítavať, ale trvá to dlho a potom to nakoniec aj tak neurobí...
Chyba sa vyskutuje ako v mobilnej aplikácii aj na PC

Ukážky:
bohužial Vám neviem poskytnúť ukážku ako hra niečo neurobí :)

Ako často sa to stáva:
nepravideľne, čoraz častejšie

Naliehavosť:
dosť to obmedzuje hranie

Preventívne akcie:
na PC - skúsil som iný prehliadač (Operu, Mozzilu), skúsil som HTML5 aj flash verziu, skúsil som vyčistiť reegistre, zbaviť sa starích cookies (previedol som čistenie cez CCleaner)... dočasne pomôže opätovné načítanie stránky, ale len na chvíľu
Na mobile pomáha len reštart appky... (skúsil som ju odinštalovať a nainštalovať nanovo)
problém sa vyskytuje nezávisle či som pripojený cez LAN, WiFi (overené na 3 rôznych miestach z toho dve majú garantovane stabilné napojenie) skúsené aj cez mobilné dáta troch rôznych operátorov...

Zhrnutie:
prestáva ma baviť, že keď si chcem zahrať musím obnovovať stránku, ale spúšťať appku dookola, len aby som poslal správu, zapol produkciu, pozbieral ju a motivoval priateľov...
pred posledným updatom sa mi to nestávalo vôbec... teraz je to stále častejšie... je to úplne nezávislé na tom, kde to skúšam a na čom...

Použitie vyhľadávania:
Áno - z toho čo som našiel (väčšina veľmi staré príspevky) som urobil všetko odporúčané
 

DeletedUser5848

Hosť
Ja by som na PC skúsil aj defragmentaciu pevného disku. V mobile uvoľnil max. Operačnú pamäť.
 

DeletedUser6556

Hosť
Nechcem zakladať novú tému, tak píšem sem. Aj Vám sa stáva, že na PC sa stáva hra takmer nehrateľou, z dôvodu neschopnosti načítať hru resp. nekonečne dlhému načítaniu, pomalosti hry a neustálemu zamŕzaniu? Prosím, zázračné riešenia typu vymazať cookies, cache, vyčistiť registre a pod., prípadne zmenu prehliadaču či internetového pripojenia mi nemusíte písať.
 

DeletedUser2939

Hosť
ja som mal taky isty problem . odinstaloval som si antivirus , nainstaloval som si starsiu verziu mozzili a od vtedy my ide FOE bez problemov , to bolo asi pred rokom .
 

Bremen

Člen
Nehnevajte sa na mna, ale ja nevidim dovod, preco odinstalovat antivirus a ohrozit PC, preco instalovat starsiu verziu prehliadaca a urobit to iste, lebo tam nie su posledne bezpecnostne zaplaty.
PC je nove, fragmentacia disku je 2%, operacna pamet je dostatocna na nove hry, takze na jednu web aplikaciu urcite staci...
Je to fakt tak vela, ked pozadujem funkcnu hru a podporu, ktora nekopiruje rovnaku odpoved na tri moje hlasenia, tykajudce sa troch uplne inych problemov?
 

DeletedUser2939

Hosť
tak mas mozno slabe pc . chod sa kuknut na CZ forum , mozno tam nieco najdes .
 

DeletedUser6713

Hosť
Včera mi všetko dobre fungovalo. dnes to začalo blbnuť. zamrza hra. proste ne dá sa to hrať. pozbieram mince a po min zamrzne. znova načítam hru a všetko mám tak ako ked som začal. neuloží nič .stále hrám to iste dokola. Ja problém v PC nemám. Problém máte vy. Skúste to vyriešiť.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Včera mi všetko dobre fungovalo. dnes to začalo blbnuť. zamrza hra. proste ne dá sa to hrať. pozbieram mince a po min zamrzne. znova načítam hru a všetko mám tak ako ked som začal. neuloží nič .stále hrám to iste dokola. Ja problém v PC nemám. Problém máte vy. Skúste to vyriešiť.

Už sme to nahlásili technikom. Problém je globálny, deje sa to aj v iných verziách.

---

Malo by to byť už opravené. Ospravedlňujeme sa vám za nepríjemnosti!
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore